Cynkomet otwiera oddział sprzedażowy w Suwałkach

4 grudnia 2018
Cynkomet otwiera oddział sprzedażowy w Suwałkach
Newseria Biznes

Nowa inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby rolników i innych klientów spółki z regionu suwalskiego i okolic. 

- Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, ułatwiając im dostęp zarówno do naszych maszyn rolniczych, jak i do usługi cynkowania, bez potrzeby odwiedzania firmy w Czarnej Białostockiej, czy też w Wyszkowie – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Cynkometu. – Chcemy być bliżej klienta, jednocześnie rozszerzając swoją sieć sprzedaży.

Na placu magazynowym o powierzchni ponad 1000 m.kw., zainteresowani kupnem rolnicy będą mogli obejrzeć najnowsze maszyny Cynkometu, skorzystać z fachowego doradztwa, a także dokonać zakupu. Z kolei osoby zainteresowane usługą cynkowania mogą dostarczyć do punktu konstrukcje stalowe, które chcą zabezpieczyć przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego, realizowanego w dwóch oddziałach spółki - w Wyszkowie lub Czarnej Białostockiej, oszczędzając na ich transporcie. Punkt został zorganizowany głównie z myślą o osobach fizycznych, ale korzystać z niego mogą także firmy.

- Punkt wyposażony jest w odpowiedni sprzęt - najazdową wagę samochodową i wózek widłowy, w biurze można dopełnić wszystkich formalności, a nasza flota transportowa zawiezie elementy przeznaczone do cynkowania do naszych cynkowni i - po zabezpieczeniu - odwiezie je z powrotem – mówi Andrzej Mantur, kierownik sprzedaży i marketingu Cynkometu. - Dowożąc materiał do naszego punktu w Suwałkach, klient zaoszczędzi czas i pieniądze, otrzyma gwarancję ceny, terminu i jakości wykonania usługi, a w dłuższej perspektywie także różnego rodzaju promocje.

Firma planuje uruchomienie suwalskiego oddziału sprzedażowego na początku grudnia. Zatrudnienie w nowym punkcie znajdzie kilka osób, m.in. operator wózka widłowego, pracownik biurowy i pracownik obsługujący zlecenia. 

 

Cynkomet Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji rozrzutników i roztrząsaczy obornika, przyczep oraz skrzyń zawieszanych. Firma posiada trzy cynkownie ogniowe, o długości wanny 13 i 9m oraz cynkownię ogniową wirową. Obecnie Cynkomet zatrudnia około 250 pracowników w Czarnej Białostockiej oraz w oddziale w Wyszkowie. Firma działa na rynkach krajowym i zagranicznym –jest obecna w niemal wszystkich krajach europejskich (poza Hiszpanią, Portugalią i Francją), a także w Algierii, Mołdawii i Kanadzie. Ostatnią, największą i przełomową inwestycją Cynkometu jest warte 22,4 mln zł Centrum-Badawczo Rozwojowego Technologii Rolniczych Cynkometu, w którym są opracowywane i produkowane innowacyjne maszyny i urządzeń.Newseria Biznes


POWIĄZANE

Rada Ministrów przyjęła we wtorek projekt noweli ustawy o organizacji hodowli i ...

Projekt nowelizacji ustawy dot. płatności bezpośrednich został skierowany do dru...

Produkty ekologiczne zawierają czterokrotnie mniej pestycydów niż żywność konwen...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę