Cynkomet otwiera oddział sprzedażowy w Suwałkach

4 grudnia 2018
Cynkomet otwiera oddział sprzedażowy w Suwałkach
Newseria Biznes

Nowa inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby rolników i innych klientów spółki z regionu suwalskiego i okolic. 

- Wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, ułatwiając im dostęp zarówno do naszych maszyn rolniczych, jak i do usługi cynkowania, bez potrzeby odwiedzania firmy w Czarnej Białostockiej, czy też w Wyszkowie – mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Cynkometu. – Chcemy być bliżej klienta, jednocześnie rozszerzając swoją sieć sprzedaży.

Na placu magazynowym o powierzchni ponad 1000 m.kw., zainteresowani kupnem rolnicy będą mogli obejrzeć najnowsze maszyny Cynkometu, skorzystać z fachowego doradztwa, a także dokonać zakupu. Z kolei osoby zainteresowane usługą cynkowania mogą dostarczyć do punktu konstrukcje stalowe, które chcą zabezpieczyć przed korozją za pomocą cynkowania ogniowego, realizowanego w dwóch oddziałach spółki - w Wyszkowie lub Czarnej Białostockiej, oszczędzając na ich transporcie. Punkt został zorganizowany głównie z myślą o osobach fizycznych, ale korzystać z niego mogą także firmy.

- Punkt wyposażony jest w odpowiedni sprzęt - najazdową wagę samochodową i wózek widłowy, w biurze można dopełnić wszystkich formalności, a nasza flota transportowa zawiezie elementy przeznaczone do cynkowania do naszych cynkowni i - po zabezpieczeniu - odwiezie je z powrotem – mówi Andrzej Mantur, kierownik sprzedaży i marketingu Cynkometu. - Dowożąc materiał do naszego punktu w Suwałkach, klient zaoszczędzi czas i pieniądze, otrzyma gwarancję ceny, terminu i jakości wykonania usługi, a w dłuższej perspektywie także różnego rodzaju promocje.

Firma planuje uruchomienie suwalskiego oddziału sprzedażowego na początku grudnia. Zatrudnienie w nowym punkcie znajdzie kilka osób, m.in. operator wózka widłowego, pracownik biurowy i pracownik obsługujący zlecenia. 

 

Cynkomet Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji rozrzutników i roztrząsaczy obornika, przyczep oraz skrzyń zawieszanych. Firma posiada trzy cynkownie ogniowe, o długości wanny 13 i 9m oraz cynkownię ogniową wirową. Obecnie Cynkomet zatrudnia około 250 pracowników w Czarnej Białostockiej oraz w oddziale w Wyszkowie. Firma działa na rynkach krajowym i zagranicznym –jest obecna w niemal wszystkich krajach europejskich (poza Hiszpanią, Portugalią i Francją), a także w Algierii, Mołdawii i Kanadzie. Ostatnią, największą i przełomową inwestycją Cynkometu jest warte 22,4 mln zł Centrum-Badawczo Rozwojowego Technologii Rolniczych Cynkometu, w którym są opracowywane i produkowane innowacyjne maszyny i urządzeń.Newseria Biznes


POWIĄZANE

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz trzeci organizuje ogólnopolski konkurs...

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników w wieku 6-14 ...

Zapraszamy rolników i przedsiębiorców do wzięcia udziału w XXVIII edycji konkurs...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę