aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Członkowie Polskiej Izby Mleka na TARGACH ANUGA 2019

27 września 2019
Członkowie Polskiej Izby Mleka na TARGACH ANUGA 2019

Na Targach Anuga 2019 - największej imprezie wystawienniczej branży spożywczej w Europie, która odbędzie się, w terminie 5-9 października 2019 r. członkowie Polskiej Izby Mleka zaprezentują swoją ofertę eksportową.

Pod wspólnym szyldem Polish Milk na stoisku zorganizowanym przez Polską Izbę Mleka zaprezentują się Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, Spółdzielnia Mleczarska Ryki, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica, Bartex, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Łowicz, Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu Mleczarskiego ALIMA-BIS, Lazur - Spółdzielczy Związek Grup Producentów Rolnych oraz Polish Dairy. Zapraszamy do odwiedzania naszego stoiska, które będzie znajdować się w hali mlecznej, numer C-070g-C-078g.

Polskie firmy zaprezentują szeroką ofertę rodzimych produktów mleczarskich. Hasłem przewodnim stoiska będzie „Polish milk”, nawiązujące grafiką do barw narodowych. Przygotowano atrakcyjną zabudowę stoiska, która przyciągnie rzeszę odwiedzających oraz doskonale przyczyni się do promocji polskiego mleczarstwa za granicą.

- Cieszy nas fakt, że Polska Izba Mleka od kilku lat gromadzi polskie firmy, które wspólnie prezentują nasz potencjał eksportowy - mówi Agnieszka Maliszewska dyrektor biura PIM. - Pokazujemy najlepsze polskie produkty, a mamy czym się chwalić. Doskonała jakość i powtarzalność produktów, elastyczność w zakresie dostosowania się do oczekiwań konsumenta i zrozumienie jego potrzeb to nasze atuty.

Dzięki targom, polskie firmy mleczarskie mają szansę do pozyskania nowych kontraktów biznesowych, z uwagi na fakt, że większą część zwiedzających stanowią importerzy i dystrybutorzy produktów spożywczych z całego świata.

Zabudowa stoiska na Targach Anuga 2019 sfinansowana jest z Funduszu Promocji Mleka.

 

Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

W sezonie Polacy chętnie kupują truskawki prosto od rolnika albo na bazarku. Wyb...

Ustawa mobilizacyjna. Część Ukraińców może wyjechać z Polski, ale podobno u nas ...

Bank Pocztowy, jako pierwszy bank w Polsce przeniósł swoją bankowość elektronicz...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę