aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Dachówki oraz akcesoria marki CREATON – gwarancja pięknego i trwałego dachu

6 sierpnia 2021
Dachówki oraz akcesoria marki CREATON – gwarancja pięknego i trwałego dachu

CREATON Polska to firma oferująca szeroką gamę najwyższej jakości dachówek ceramicznych i cementowych, a także dopasowanych do nich akcesoriów dachowych. Pozostaje niekwestionowanym liderem w zakresie innowacyjności, równocześnie inspirując się najlepszymi wzorami budownictwa tradycyjnego. Firma prowadzi również działania edukacyjne oraz promocyjne, mające na celu rozwój i doskonalenie dekarstwa jako rzemiosła.

 

Dachówka marki CREATON wytwarzana jest z najlepszych jakościowo surowców. Proces produkcji dachówek jest stale optymalizowany i opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii, takich jak bezdotykowy wypał w poziomych kasetach. Gotowe dachówki ceramiczne oraz cementowe CREATON cechują znakomite parametry techniczne oraz przemyślany design. Na tle konkurencyjnych produktów wyróżniają się także zastosowaniem oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych. Co więcej, wszystkie dachówki ceramiczne marki CREATON posiadają jedną z najdłuższych na rynku gwarancji, wynoszącą aż do 50 lat.

 

Aby sprostać wymaganiom inwestorów, CREATON Polska oferuje ponad 240 różnych kombinacji kolorów, powierzchni i modeli dachówek ceramicznych i cementowych. Ich uzupełnienie stanowią akcesoria dachowe marki – między innymi membrany, taśmy oraz kominki.

 

O atrakcyjnym wyglądzie, a także wyjątkowej trwałości dachówek CREATON, decydują również stosowane powierzchnie: dla dachówek ceramicznych angobowana NUANCE oraz glazurowane – FINESSE i NOBLESSE, a dla modeli cementowych – PLANAR oraz DURATOP PRO. Dzięki nim gotowy dach zachwyca pięknym, stylowym wyglądem. Równocześnie gwarantują one pokryciu doskonałą ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych.

 

Bezpieczeństwo mieszkańcom domu zapewniają także oryginalne systemy CREATON – przeciwśnieżne i komunikacyjne. Spełniają one bardzo ważną rolę – umożliwiają bezpieczne przemieszczenie się po połaci oraz chronią dach i najbliższe otoczenie budynku przed problemami spowodowanymi przez zsuwający się lód lub śnieg. Wszystkie elementy wchodzące w ich skład są w pełni spójne z dachówkami podstawowymi pod kątem kształtu, kolorystyki i powierzchni. CREATON Polska należy do międzynarodowego koncernu TERREAL, jednego z największych i najstarszych producentów ceramicznych materiałów budowlanych w Europie. Siłą marki jest: bogata i zróżnicowana oferta dachówek i akcesoriów, wyróżniająca jakość wszystkich produktów oraz poszanowanie środowiska i zasad zrównoważonego rozwoju.

 

CREATON Polska od 20 lat oferuje najwyższej jakości dachówki ceramiczne i cementowe wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi. 

 

(fot.: mat. CREATON Polska)


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę