Dieselpunk Wars zadebiutuje na rynku 19 listopada

20 listopada 2020
Dieselpunk Wars zadebiutuje na rynku 19 listopada
Newseria Lifestyle

Producent i wydawca Image Power S.A. potwierdził datę premiery debiutanckiej gry Dieselpunk Wars, w której gracze tworzą skomplikowane maszyny bitewne i ruszają nimi do walki. Produkcja zadebiutuje 19 listopada.

Obejrzyj trailer Dieselpunk Wars: https://youtu.be/wU8FeKsZ4OI

Dieselpunk Wars pozwala tworzyć nietypowe pojazdy militarne, które następnie wyjadą na pole bitwy. Gracze będą mogli zbudować unikalną maszynę, wykorzystując blisko 300 różnych elementów. Pakiet dostępnych części będzie można rozszerzać, wykonując zlecone misje. Dzięki realistycznej fizyce, w trakcie walk gracz może wykorzystać na swoją korzyść całe otoczenie, niszcząc budynki wokół siebie. Silnik gry jest w stanie śledzić każdy pocisk, obliczyć jego trajektorię, a nawet zniszczyć go rykoszetem, jeśli uderzy w pancerz pod odpowiednim kątem. Pojazdy mogą być przecięte na pół, podpalone, zalane lub zmiażdżone. Wszystko zależy od kreatywności graczy.

W trakcie wiosennej kampanii na Kickstarterze udało nam się zebrać ponad 10 tys. dolarów i znacznie poszerzyć grono odbiorców Dieselpunk Wars. W kwietniu przyspieszyliśmy premierę darmowej wersji Prologue, która po uwzględnieniu sugestii graczy przeszła szereg usprawnień interfejsu użytkownika. Wiemy, że wielu graczy lubiących dojrzałe gry bitewne niecierpliwie czeka na pełną wersję. Wierzę, że tytuł ma naprawdę duży potencjał – powiedział Piotr Figarski, wiceprezes zarządu Image Power S.A. Podczas niedawnego Steam Game Festival około 90 procent pobrań dema gry miało miejsce na terenie Chin, co w naturalny sposób kieruje nas i na ten rynek. Dodatkowo planujemy znaleźć wydawcę w Państwie Środka. Tytuł już obsługuję język chiński – dodał Figarski.

Najważniejsze cechy Dieselpunk Wars:

  • pojazdy budowane z różnych części oraz materiałów, które wpływają na ich możliwości na polu walki
  • otwarty, możliwy do eksploracji świat, oferujący wyzwania i elementy do znalezienia 
  • realistyczna fizyka - otoczenia, pocisków i uszkodzeń
  • kilka trybów gry - m.in. tryb bitwy oraz tryb kreatywny
  • kampania fabularna dla jednego gracza
  • rozwój pojazdu wraz ze wzrostem poziomu doświadczenia
  • nowe elementy odblokowywane wraz z postępem
  • brak mikropłatności

 

Dieselpunk Wars zadebiutuje na Steam 19 listopada 2020 w cenie 14.99 USD. Image Power podpisało też umowę na portowanie gry na Nintendo Switch, Xbox i PSP. Wersja na Switch zaplanowana została na kwiecień.

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

"Powietrze, którym się dzielimy" — to temat tegorocznego Międzynarodowego Dnia C...

Innowacyjny środek ochrony roślin w ofercie CIECH Sarzyna – Halvetic – wkracza n...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę