Adama_poleposition_15.03_30.04

DOŁĄCZ DO AKCJI „DZIECIAKI MLECZAKI” JUŻ DZIŚ

8 kwietnia 2021
DOŁĄCZ DO AKCJI „DZIECIAKI MLECZAKI” JUŻ DZIŚ

Bezpłatny projekt pt. „Dzieciaki Mleczaki” sfinansowany ze środków Funduszu Promocji Mleka, skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym, ich rodziców oraz opiekunów, obejmuje swoim zasięgiem placówki z całej Polski. Jego celem jest kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych już od najmłodszych lat oraz zwiększenie świadomości na temat wartości i właściwości odżywczych produktów mleczarskich.

Dzięki połączeniu zabawy i nauki przedszkolaki otrzymują istotne informacje o roli mleka i produktów mlecznych w ich diecie, a to przyczyni się do wprowadzenia dobrych nawyków żywieniowych. Rozwój fizyczny i intelektualny naszych dzieci zależy od właściwie skomponowanego planu żywieniowego, który będzie kompletny, tylko wtedy gdy uwzględnimy w nim mleko i produkty mleczne. Obecne w nabiale łatwo przyswajalne białko, witaminy A, D, E, K oraz witaminy z grupy B, jak też szereg składników mineralnych wśród nich niezastąpiony wapń, potas i magnez warunkują zachowanie zdrowia w każdym wieku.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.dzieciakimleczaki.pl oraz fanpage na FB projektu, gdzie na bieżąco możecie śledzić działania realizowane w ramach projektu oraz dowiecie się dlaczego warto sięgać po mleko i produkty mleczarskie.

Nie czekaj! Dołącz już dziś do projektu! Wystarczy wejść na stronę www.dzieciakimleczaki.pl, i wypełnić deklarację. Na uczestników czeka moc atrakcji w postaci m.in. spotkań z Dzieciakami Mleczakami czy też materiałów informacyjno-promocyjnych i gadżetów.

 

Sfinansowane z Funduszu Promocji Mleka.Biuro prasowe projektu „Dzieciaki mleczaki”


POWIĄZANE

Do Podlaskiej Izby Rolniczej zgłosił się rolnik prowadzący dział specjalny produ...

Realizując wniosek zgłoszony podczas VII Posiedzenia Krajowej Rady Izb Rolniczyc...

W dniu 12 kwietnia 2021 r. Zarząd KRIR realizując wniosek z VII posiedzenia KRIR...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę