aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

DRAMATYCZNY APEL CELNIKÓW DO ROLNIKÓW

20 lutego 2024
DRAMATYCZNY APEL CELNIKÓW DO ROLNIKÓW

Potwierdzily się "odkrycia" rolników,którzy założyli blokady na polskiej granicy z Ukrainą, z których jednoznacznie wynika, że państwo polskie od wielu lat zaniedbywało i nadal zaniedbuje służby odpowiedzialne za szczelność polskich granic.

W apelu Związku Zawodoweg Celników PL, który skupia w swoich szeregach znacznie ponad połowę funkcjonariuszy Służby Celno — Skarbowej z Izb granicznych, wyłania się wręcz przerażający obraz funkcjnowania organów RP. Tak prawdę mówiąc, rządzący od wielu lat zajmują się utrzymaniem władzy i na tym kierunku koncentrują całą energię. Z kole poszczególni posłowie,którzy obecnie są reprezentantami "ludu" w Sejmie "X" uznali że parlament to miejsce w którym można, a nawet trzeba prowadzić lans jak na platformie "X". Smutny to obraz, bo i z Kancelarii Premiera i poszczególnych resortów nie płynął żadne projektu ustaw, które mogły by uzdrawiać Państwo w trosce o dobro obywateli. Króluje medialny show, personalny"LANS" i nie widać aby cokolwiek mogło się zmienić.

Dla informacyjnego porządku, poniżej precentujemy pełną treść dramatycznego apelu Celników do Rolników, który może być początkiem budowania szerszego porozumienia społecznego, które wreszcie wymusi na władzy ustawodawczej i wykonawczej działania dające zalążek porządkowania tego gigantycznego bałaganu. A jeżeli się nie uda, to powstały bardzo silny ruch przymierza wsi z miastem doprowadzi do wymiany wszystkich rządzących elit.

APEL CELNIKÓW RP

APEL CELNIKÓW RP

pełna treść apelu w formacie PDF znajduje się TUTAJ

oprac, Marek Kozak, ppr.pl


POWIĄZANE

Wybór odpowiednich krzeseł do ogrodu jest niezwykle istotny dla każdego, kto pra...

JA Solar to wiodący światowy producent zajmujący się produkcją paneli fotowoltai...

Ze względu na utrzymującą się suszę optymalne rozwiązanie do ochrony herbicydowe...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę