Targi_china_210519-750

Dzień otwarty w sklepie TwojaZagroda.pl

29 czerwca 2018
Dzień otwarty w sklepie TwojaZagroda.pl

Pokazy maszyn rolniczych topowych polskich producentów, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i mega rabaty na asortyment sklepu – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na klientów sklepu TwojaZagroda.pl już 2 lipca. Sklep rolniczy zaprasza do swojej siedziby w Sokółce na Dzień Otwarty.

- Niebawem rozpoczynają się żniwa, więc rolnicy będą szczególnie teraz potrzebować naszych produktów i fachowych porad. Najlepszą okazją, aby przekonać się do tego, że w naszym sklepie każdy klient znajdzie coś dla siebie będzie Dzień Otwarty naszego sklepu – mówi  przedstawiciel sklepu TwojaZagroda.pl – Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 2 lipca w godzinach 8:00 – 17.00, ale warto zauważyć, że główne atrakcje będą odbywać się w pierwszej połowie dnia.

Co ciekawe wstęp jest wolny, a wszystkie atrakcje są całkowicie za darmo. Najciekawszym i najważniejszym elementem przygotowanym przez sklep rolniczy TwojaZagroda.pl będą dynamiczne pokazy ciągników marki Farmtrac i maszyn Metal-Fach.

- Przez dynamiczne pokazy rozumiemy to, że ciągniki oraz maszyny będą faktycznie pracowały. Rolnicy będą mogli zobaczyć jak w rzeczywistości wygląda orka pługiem oraz owijanie bel – dodaje przedstawiciel sklepu.

2 lipca będzie można zobaczyć również pełną ofertę ciągników Farmtrac, maszyn Metal-Fach oraz POM Augustów – sklep jest oficjalnym dealerem tych producentów. Dodatkowo eksperci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące szczegółów technicznych. Przez cały dzień w sklepie będą obowiązywały atrakcyjne rabaty,
przygotowane zostały również konkursy z dużą pulą nagród.

- Pomyśleliśmy również o najmłodszych miłośnikach rolnictwa. W ciągu dnia na placu będzie animator, który poprowadzi gry i zabawy. Będzie to, co dzieci lubią najbardziej, czyli malowanie twarzy i wata cukrowa. Dorośli mogą natomiast liczyć na darmowy gorący posiłek  – zachęca przedstawiciel sklepu.

Warto zaznaczyć w kalendarzu dzień 2 lipca i pojawić się przy ulicy Kresowej 62 w Sokółce. Zaprasza sklep TwojaZagroda.pl

Sklep rolniczy TwojaZagroda.pl w ciągu ostatnich lat zyskał uznanie lokalnych rolników, którzy doceniają szeroki asortyment sklepu, który w tym momencie przekroczył już liczbę 10 000 elementów z działów takich jak: części do ciągników i maszyn rolniczych, części do wszystkich maszyn Metal-Fach, odzież i akcesoria BHP, ogrodnictwo, oleje i smary, opony, akcesoria rolnicze czy narzędzia warsztatowe. Sklep oferuje również dowóz części bezpośrednio na miejsce awarii maszyny lub szybką dostawę kurierem. TwojaZagroda.pl oferuje też szeroką ofertę dealerską, w którą wchodzi pełna oferta producentów: ciągniki Farmtrac, maszyny Metal-Fach oraz maszyny POM Augustów.

 

Biuro prasowe TwojaZagroda.pl / Metal-Fach


POWIĄZANE

– Nigdy nie podejrzewałabym nawet, że pierwsze objawy, które pojawiły się 1,5 ro...

Podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki uczestniczył w spotkaniu z kierownictwem jed...

Zaśmiecamy już nie tylko Ziemię, ale także kosmos. Już dziś na orbicie okołoziem...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę