Targi_china_210519-750

Ekstremalna zabawa kontra poważne sportowe wyzwanie - Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu

20 marca 2019
Ekstremalna zabawa kontra poważne sportowe wyzwanie - Runmageddon Kids i Junior we Wrocławiu

Dla najmłodszych to wspaniała okazja na prawdziwą niczym nieskrępowaną zabawę. Szansa na wyskakanie się, wybieganie, a do tego poznanie niesamowitych przeszkód. Dla starszych to sportowe wyzwanie, którego pokonanie daje tytuł i medal Runmageddończyka. Runmageddon Kids i Junior w dniach 13-14 kwietnia zawitają na Wrocławski Tor Wyścigów Konnych - Partynice i będą niebywałą okazją na przeżycie niesamowitej przygody.

Runmageddon Kids jest propozycją sportowego wydarzenia dla dzieci w wieku 4-11 lat.  To minimum 10 ekscytujących przeszkód ustawionych na około kilometrowej trasie, które pozwalają dziecku wybiegać się, wyskakać, a do tego pobudzają jego kreatywność w radzeniu sobie z niecodziennymi konstrukcjami. Na drodze małych uczestników rozłożone zostają: dywan z opon; konstrukcja z linami zwana „pajęczyną”, gdzie poczuć się mogą, jak muchy złapane w sieć pająka; idealna do wspinania się „góra piachu” i ścianka wspinaczkowa;  sieć rybacka, pod którą dzieci uczą się czołgać; ściana z opon; tajemniczna „jama smoka” i skok na linie „Indiana”. Dzieci w Runmageddonie Kids startują w trzech kategoriach wiekowych, najmłodsi: 4-5 lat, nieco starsi: 6-8 i już prawie nastoletni: 9-11, dzięki czemu każda trasa jest lekko modyfikowana pod umiejętności ruchowe startujących.

Runmageddon Junior to prawdziwe wyzwanie dla energicznych i odważnych nastolatków. Dwa kilometry z 15 przeszkodami to prawdziwy test na siłę, charakter oraz niezapomniana zabawa. W formule dla młodzieży wystartować może każdy nastolatek, który ma już 12 lat i za poważny jest na Runmageddon Kids, a który nie skończył jeszcze 16 lat. Trasa dla Juniorów zaskakuje różnorodnością przeszkód wymagając od nich sprytu i determinacji. Z jednej strony bawią się przeszkodami z formuły Kids, a z drugiej stają przed wyzwaniem poradzenia sobie z konstrukcjami i utrudnieniami prosto z tras dla dorosłych.

Zapisy online na Runmageddon Kids i Junior potrwają do 11 kwietnia 2019 roku do godziny 15:00. Do udziału w biegu można zarejestrować się przez stronę: https://www.runmageddon.pl/imprezy/runmageddon-wroclaw-13-04-2019. Po zakończeniu zapisów online będzie można też zakupić pakiet startowy w Biurze Zawodów, które dostępne będzie tuż przed i podczas eventu na terenie WTWK Partynice.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

W minioną sobotę i niedzielę podsekretarz stanu Ryszard Zarudzki uczestniczył w ...

Rozegrano II Jagodowe Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Tytuł zdobyła reprezent...

Z dniem 15 czerwca 2019 r. rusza nabór wniosków o udzielenie wsparcia finansoweg...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę