Elektronarzędzia niezbędne w pracy profesjonalistów: Würth Polska prezentuje zestaw narzędzi COMBO z serii M-CUBE®

3 września 2020
Elektronarzędzia niezbędne w pracy profesjonalistów: Würth Polska prezentuje zestaw narzędzi COMBO z serii M-CUBE®

Specjaliści, którzy zajmują się remontami i budową domów, skręcaniem konstrukcji, spawaniem, produkcją w zakładach przemysłowych czy pracami usługowymi wiedzą, jak ważny jest odpowiedni dobór sprzętu. Procesy towarzyszące ich pracy, jak m.in.: cięcie, szlifowanie, wiercenie i wkręcanie, wiercenie udarowe czy podkuwanie to czynności, które często idą ze sobą w parze. Do ich wykonywania niezbędne jest posiadanie różnych, niezawodnych urządzeń, najlepiej w kompatybilnej formie.

 
Zestaw COMBO z serii M-CUBE® od Würth składa się z wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowej i młotowiertarki, a więc podstawowych urządzeń, bez których wykonywanie większości prac jest praktycznie niemożliwe. Elektronarzędzia uzupełniają się pod względem użytkowym, co jest znacznym udogodnieniem dla każdego zawodowego fachowca, który z nich korzysta. Wszechstronność narzędzi zapewnia oszczędność czasu i kosztów, a trzy akumulatory 4 Ah, które można ładować tą samą ładowarką dołączoną do kompletu, gwarantują komfort i ciągłość pracy, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Zestaw spakowano w praktyczną i poręczną torbę, co ułatwia przechowywanie narzędzi. Przede wszystkim poręczna torba umożliwia zabranie ze sobą wszystkiego co potrzebne do jednej ręki, bez konieczności brania kilku walizek.
 
Narzędzia akumulatorowe to wygoda, szybkość i bezpieczeństwo pracy. Brak uciążliwego przewodu oraz eliminacja konieczności doprowadzenia prądu do różnych miejsc na budowie znacznie zwiększają komfort wykonywanych czynności. Zestaw elektronarzędzi COMBO wchodzi w skład gamy produktów z serii M-CUBE®, której użytkownicy mogą uzupełniać wyposażenie swojego warsztatu, dokupując pojedyncze produkty w przystępnych cenach.
 
W linii M-CUBE® dostępne są już mniejsze i większe wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki i szlifierki. Wkrótce w ofercie dostępne będą też wkrętarka do gips kartonu oraz wyciskacz do silikonów i mas klejących, a w ciągu roku gama urządzeń zostanie poszerzona o kolejne elementy. Niezależnie od charakteru wykonywanej działalności, stworzenie własnej, uniwersalnej rodziny elektronarzędzi, opartej na jednej baterii, z produktami Würth jest niezwykle proste.

W skład zestawu elektronarzędzi COMBO z serii M-CUBE® wchodzą:

1. Wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT
Uniwersalny produkt do wiercenia oraz wkręcania o dużej mocy silnika i stosunkowo niewielkiej wadze, który umożliwia długie użytkowanie i nie obciąża nadmiernie rąk. Możliwości techniczne urządzenia zapewniają wykonanie ponad 80% czynności przeznaczonych dla wiertarko-wkrętarek. Sprzęt sprawdzi się zarówno przy pracach lekkich, jak i bardzo ciężkich, ale o mniejszej intensywności.

Zdjęcie produktu:
Abs 18 compact.jpg
2. Szlifierka kątowa AWS 18-125P COMPACT
Maszyna przeznaczona do cięcia i szlifowania. Produkt gwarantuje dokładność wykonywanych prac, a dzięki szybkozaciskowej i beznarzędziowej nakrętce dociskającej tarczę umożliwia operatorowi łatwą i wygodną zmianę osprzętu ściernego. Zastosowana w produkcie tarcza o średnicy 125 mm zapewnia skuteczne i w razie potrzeby głębokie cięcie, nawet większych elementów.

Zdjęcie produktu:
AWS 18-125P COMPACT.jpg
3. Młotowiertarka ABH 18 COMPACT
Elektronarzędzie posiadające dwa uchwyty wiertarskie: podstawowy SDS i szybkozaciskowy cylindryczny. Produkt sprawdzi się do pracy w drewnie i metalu, mieszania farb oraz wiercenia w betonie czy kamieniu. W zależności od zastosowanych akcesoriów można go używać niemal do każdego rodzaju materiału. Narzędzie przeznaczone jest także do podkuwania tynków i betonu, a wyposażenie go w dodatkowy port, umożliwia podłączenie odsysacza pyłów.

Zdjęcie produktu:
ABH 18 compact.jpg
W skład zestawu wchodzą ponadto 3 ładowarki akumulatorowe 4 Ah oraz torba.Zestaw COMBO z serii M-CUBE® od Würth jest dostępny w e-sklepie: www.wurth.pl, sklepach stacjonarnych oraz u przedstawicieli handlowych Würth Polska.
Art. nr 5701 419 004.O Würth Polska

Würth Polska jest liderem w technice zamocowań i dystrybucji produktów dla profesjonalistów, obecnym na polskim rynku już 30 lat. To nowoczesna firma i wiarygodny, stabilny pracodawca, który zatrudnia ponad 670 pracowników, z czego 470 w Dziale Sprzedaży podzielonym na 5 obszarów – Auto, Cargo (w tym Agro), Drewno, Budownictwo i Metal. Würth Polska posiada 35 sklepów stacjonarnych oraz rozbudowany sklep internetowy, który zapewnia możliwość zakupów 24h na dobę bez wychodzenia z domu. Centrala firmy i nowoczesne centrum logistyczne o powierzchni ponad 5000 mkw. znajdują się w Warszawie. Koncern prowadzi sprzedaż wyłącznie firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Więcej informacji o Würth Polska pod linkiem.

O grupie Würth

Grupa Würth została założona w 1945 r. w Niemczech. Obecnie składa się z ponad 400 samodzielnych firm, rozmieszczonych w ponad 80 krajach na wszystkich kontynentach. Zatrudnia ponad 78 tys. osób, z czego ponad 33 tys. to przedstawiciele handlowi. Würth to również ponad 3,7 mln klientów. Zgodnie ze wstępnym rocznym sprawozdaniem finansowym, w 2019 r. Grupa Würth osiągnęła łączną sprzedaż na poziomie 14,27 mld EUR.

 

Biuro prasowe Grupy Würth


POWIĄZANE

Tematem posiedzenia Podkomisji stałej do spraw biogospodarki i innowacyjności w ...

Chiny to dla polskiego sektora mleczarskiego jeden z najważniejszych rynków zbyt...

W dniu 14.01.2021 późnym wieczorem opublikowane zostało Rozporządzenie Rady Mini...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę