FEERUM na AGRO SHOW 2017

21 września 2017
FEERUM na AGRO SHOW 2017

22 września 2017 roku rozpoczyna się prestiżowa dla naszej branży, największa w Europie, plenerowa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych AGRO SHOW w Bednarach niedaleko Poznania. Na przekraczającej 150 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni wystawienniczej zaprezentuje się 800 wystawców. Wśród nich FEERUM – lider polskiego przemysłu magazynowo – suszarniczego.

 

Nowością tegorocznego AGRO SHOW będzie ścieżka edukacyjna, w której udział wezmą uczniowie i nauczyciele mechanizacji rolnictwa. FEERUM jako jedno z pierwszych przedsiębiorstw przystąpiło do tego projektu.

 

- Wszystkim osobom odwiedzającym stoisko FEERUM – uczniom, nauczycielom, jak i pozostałym osobom zwiedzającym targi zaprezentujemy działanie nowoczesnych systemów transportu pionowego i poziomego ziarna. Rolnictwo to dzisiaj coraz bardziej nowoczesna i wymagająca gałąź gospodarki. W FEERUM przykładamy dużą wagę do tworzenia nowatorskich rozwiązań i chętnie dzielimy się naszą wiedzą z rolnikami, także tymi przyszłymi - mówi Daniel Janusz, prezes zarządu FEERUM S. A.

 

Innowacyjne rozwiązania transportu ziarna, składające się m.in. z redlerów łukowych czy podnośników kubełkowych z unowocześnionym układem napędu i kształtem głowicy są nieodłącznym elementem realizacji FEERUM, oddawanych do użytku na przestrzeni ostatnich dwóch lat. W tym czasie FEERUM zrealizowało na terenie naszego kraju ponad 80 inwestycji o łącznym tonażu przekraczającym 200 tys. ton.

 

Cechą wyróżniającą FEERUM S. A. jest unikalny, w pełni zintegrowany, system projektowania i produkcji. Nowoczesna technologia i zrobotyzowane linie produkcyjne pozwalają spełniać najbardziej wymagające oczekiwania klientów w maksymalnie krótkim czasie, z gwarancją najwyższej jakości.

 

- Takiemu wyzwaniu podołaliśmy jako Generalny Wykonawca podczas projektowania, budowania i oddania do użytku obiektu magazynowo – suszarniczego dla Farmy Redło w województwie zachodniopomorskim. Spełniając najwyższe wymagania polskiej firmy z kapitałem niemieckim zrealizowaliśmy w planowanym terminie obiekt o pojemności blisko 20 tys. ton, przystosowany do ciągłej pracy i wydajności przerobowej 130 ton/h. Równolegle prowadziliśmy zaawansowane prace w 9 kolejnych obiektach w Polsce (m.in. w województwach opolskim, podlaskim, lubuskim, mazowieckim i łódzkim) oraz Europie (m.in. na Litwie, Łotwie, Ukrainie, Rumunii i Czechach) – informuje Wojciech Marciniszyn, dyrektor handlowy Feerum S. A.

 

Podczas AGRO SHOW FEERUM S. A. zaprasza na stoisko nr 80 w sektorze C. Na pytania inwestorów i przedsiębiorców rolnych będą odpowiadać specjaliści FEERUM, prezentujący unikalną technologię i produkty spółki. Firma rozwija działalność również w Tanzanii, dlatego zaprasza odwiedzających do skosztowania na swoim stoisku oryginalnej kawy z Afryki.

 

Pokazy w ramach ścieżki edukacyjnej zaplanowane są 22 września (piątek), w godzinach: 10.30, 11.30, 12.30, 14.00 i 15.30.

 

 

Więcej informacji o Feerum S.A.

Feerum S.A projektuje i buduje kompleksowe obiekty suszarniczo- magazynowe. Dzięki temu rolnicy, producenci zbóż, roślin strączkowych i oleistych, kukurydzy a także pasz, znacznie ograniczają i minimalizują koszty produkcji. Spółkę cechuje najwyższa dbałość o ziarno i środowisko naturalne.

Feerum S.A. oferuje w pełni kompleksowe rozwiązania – od analizy potrzeb Klienta, poprzez propozycję dostosowanych do nich rozwiązań technologicznych, produkcję urządzeń, aż po uruchomienie obiektu i oddanie go do eksploatacji.

Niezwykle ważne jest bezawaryjne funkcjonowanie zaprojektowanych i wybudowanych przez spółkę obiektów.
Prawidłowość ich pracy jest monitorowana on-line, dzięki temu Klienci czują się bezpiecznie.

Wyjątkowość oferowanych przez Feerum S.A. rozwiązań doceniają Klienci w Polsce i za granicą. Spółka jest obecna w Niemczech, na Białorusi, Ukrainie, Litwie, Łotwie, w Rumunii oraz w Mongolii. Obecnie realizuje kontrakt na pięć dużych kompleksów suszarniczo-magazynowych 
w Tanzanii.


Feerum S.A. konsekwentnie umacnia wiodącą pozycję innowacyjnej, dynamicznej i nowoczesnej firmy. Od maja 2013 roku spółka notowana jest na rynku głównym GPW.

 

 

Biuro prasowe FEERUM S.A.


POWIĄZANE

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę określającą zasady tworzenia Kół gospodyń...

Spełnienie celów Porozumienia paryskiego może ocalić ok. miliona ludzkich istnie...

Wypłaty pomocy suszowej wstrzymane do stycznia br., ze wglądu na wyczerpanie się...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę