aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Firma Rolmax autoryzowany dealer marki New Holland otwiera zmodernizowany oddział w Białce

7 lipca 2024

Marka New Holland z radością informuje o uroczystym otwarciu nowoczesnego oddziału firmy Rolmax w Białce. Punkt ten, który funkcjonuje od kilku lat, został teraz jeszcze lepiej przystosowany do zapewnienia klientom profesjonalnej obsługi w komfortowych warunkach.

Nowo otwarty budynek w Białce został wyposażony w pomieszczenia dedykowane dla działu handlowego, działu części oraz magazynu. Dodatkowo do użytku oddano przestronną halę serwisową, która umożliwia efektywną koordynację napraw z centralą w Świdniku.

Uroczystość otwarcia rozpoczęła się od oficjalnego poświęcenia oddziału. Następnie odbyło się symboliczne przecięcie wstęgi przez Łukasza Chęcińskiego, New Holland Business Managera w Polsce, wspólnie z właścicielami i przedstawicielami Rolmax oraz CNH Industrial Polska.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 300 gości, którzy mieli okazję zobaczyć m.in. imponującą ekspozycję maszyn rolniczych marki New Holland. Dużym zainteresowaniem cieszyła się także oferta dnia, obejmująca zestawy 2 w cenie 1, takie jak: ciągnik T6.145 z pługiem New Holland, T5.110 z kosiarką, ciągnik Boomer 35 z kosiarką oraz prasa z paletą siatki. Szczególną uwagę zwrócił również model T7.215S w kolorze czarnym, który przyciągał wzrok zarówno rolników, jak i innych entuzjastów maszyn rolniczych.

Dodatkowymi atrakcjami były konkursy z nagrodami dla dorosłych, takie jak cofanie przyczepą, slalom Boomerem 35 oraz trzymanie rolki siatki Tama na czas. Dzieci mogły skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni oraz zabaw prowadzonych przez animatorki.

Całe spotkanie miało charakter rodzinnego pikniku, a dla wszystkich gości przez cały dzień zapewniony został catering. Słoneczna pogoda i przyjemna atmosfera sprawiły, że wydarzenie było niezwykle udane i cieszyło się dużym uznaniem gości.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia zmodernizowanego oddziału dealera Rolmax w Białce przy ulicy Białka 50C.

 

 

 

 

Od ponad 125 lat New Holland wspiera rolników, dostarczając im technologii, rozwiązań i usług umożliwiających efektywne prowadzenie gospodarstwa. Na przestrzeni lat wprowadzała innowacje, wychodząc naprzeciw potrzebom klientów i oferując im bogatą gamę maszyn rolniczych i lekkich maszyn budowlanych. Dzięki sprawdzonym maszynom produkcyjnym, które wykorzystują najnowsze technologie paliw alternatywnych, by zrewolucjonizować rolnictwo, jesteśmy branżowym Liderem w Zakresie Czystej Energii. Naszą wiedzę ekspercką i innowacje wspierają precyzyjne usługi łączności i globalna sieć zaangażowanych dealerów o silnej pozycji na swoim terytorium.

Z Tobą, sezon za sezonem.

 

New Holland jest marką należącą do CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI), firmy oferującej sprzęt i usługi na poziomie światowym. Dodatkowe informacje dotyczące firmy CNH można znaleźć na stronie internetowej www.cnhindustrial.com.

oprac, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Pan Grzegorz Jedamski, nie ustaje w swej walce o równe traktowanie rolników emer...

Żniwa 2024 – Złe perspektywy dla zbóż, stabilne dla nasion oleistych i pozytywne...

Z najnowszego badania zrealizowanego na zlecenie Koalicji Dbamy o wodę w związku...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę