Adama_Spyrale_1-31.05.21

Głośnik JBL - 3 kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze idealnego modelu

9 października 2020
Głośnik JBL - 3 kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze idealnego modelu

Firma JBL to jeden z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej cenionych producentów głośników bezprzewodowych. Urządzenia te nie należą do najtańszych, jednak ich cena jest w pełni adekwatna do jakości wykonania i licznych funkcjonalności. Jak wybrać idealny głośnik JBL?

 

  1. Funkcjonalny głośnik JBL

  2. Głośnik JBL z bluetooth

  3. Głośnik JBL - liczy się design

 

W ofercie JBL znajdują się zarówno jednostki stacjonarne, zdecydowanie zbyt duże, aby przenosić je z miejsca na miejsce, jak i modele przenośne, idealne do używania, np. podczas towarzyskich spotkań w plenerze. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się urządzenia z drugiej grupy, a więc lekkie, bezprzewodowe jednostki, pełniące rolę niewielkiego centrum multimedialnego.

 

Funkcjonalny głośnik JBL

 

Głośniki JBL cieszą się tak duża popularnością głównie dzięki licznym funkcjonalnościom, umożliwiającym korzystanie z głośnika w wielu różnych sytuacjach. Przede wszystkim, użytkownicy mogą wybierać między modelami odtwarzającymi dźwięk monofoniczny lub stereofoniczny. Pierwsze z nich posiadają jeden przetwornik, a drugie dwa. Decydując się na głośnik JBL z funkcją mono, nie trzeba się obawiać o brak możliwości uzyskania dźwięku stereo. To kolejna zaleta głośników tego producenta - posiadają one funkcję JBL Connect, która pozwala na połączenie ze sobą nawet do 100 głośników, dzięki czemu w łatwy sposób można uzyskać pożądany efekt dźwiękowy. Dodatkowym atutem jest możliwość używania głośnika podczas rozmów telefonicznych. Wystarczy połączyć urządzenie z telefonem i gotowe - można prowadzić telekonferencję. Urządzenia od JBL posiadają też zwykle nie tylko złącze USB, ale również jack 3,5 mm, dzięki któremu można się połączyć z głośnikiem przewodowo.

 

Głośnik JBL z bluetooth

 

Chociaż standardowy głośnik JBL może łączyć się w sposób tradycyjny, przewodowy, z dowolnym urządzeniem, to wielu użytkowników docenia możliwość połączenia bezprzewodowego. Głośnik JBL z bluetooth nie tylko pozwala zapomnieć o konieczności używania kabla, ale również umożliwia użytkownikom wydawanie komend głosowych - niektóre modele współpracują z aplikacjami Google Now i Siri. W przypadku jednostek bezprzewodowych liczy się pojemność akumulatora. Najmocniejsze głośniki mogą pracować bez dodatkowego ładowania nawet przez kilkanaście godzin!

 

Głośnik JBL - liczy się design

 

Wystarczy spojrzeć na ofertę głośników JBL dostępną na https://www.morele.net/kategoria/glosniki-przenosne-677/,,,,,105,,,0,,,,/1/ aby przekonać się, że urządzenia te wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Ich wygląd to kropka nad "i", przeważająca szalę na korzyść zakupu głośnika firmy JBL.

 


POWIĄZANE

29 kwietnia br. KOWR wspólnie z Biurem Polskim w Tajpej oraz Zagranicznym Biurem...

Copa i Cogeca z zadowoleniem przyjmują główne wnioski badania dotyczącego nowych...

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przypomina, że w dniu 15 maja 2021 r. upływa ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę