Głośnik JBL - 3 kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze idealnego modelu

9 października 2020
Głośnik JBL - 3 kryteria, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze idealnego modelu

Firma JBL to jeden z najpopularniejszych, a jednocześnie najbardziej cenionych producentów głośników bezprzewodowych. Urządzenia te nie należą do najtańszych, jednak ich cena jest w pełni adekwatna do jakości wykonania i licznych funkcjonalności. Jak wybrać idealny głośnik JBL?

 

  1. Funkcjonalny głośnik JBL

  2. Głośnik JBL z bluetooth

  3. Głośnik JBL - liczy się design

 

W ofercie JBL znajdują się zarówno jednostki stacjonarne, zdecydowanie zbyt duże, aby przenosić je z miejsca na miejsce, jak i modele przenośne, idealne do używania, np. podczas towarzyskich spotkań w plenerze. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się urządzenia z drugiej grupy, a więc lekkie, bezprzewodowe jednostki, pełniące rolę niewielkiego centrum multimedialnego.

 

Funkcjonalny głośnik JBL

 

Głośniki JBL cieszą się tak duża popularnością głównie dzięki licznym funkcjonalnościom, umożliwiającym korzystanie z głośnika w wielu różnych sytuacjach. Przede wszystkim, użytkownicy mogą wybierać między modelami odtwarzającymi dźwięk monofoniczny lub stereofoniczny. Pierwsze z nich posiadają jeden przetwornik, a drugie dwa. Decydując się na głośnik JBL z funkcją mono, nie trzeba się obawiać o brak możliwości uzyskania dźwięku stereo. To kolejna zaleta głośników tego producenta - posiadają one funkcję JBL Connect, która pozwala na połączenie ze sobą nawet do 100 głośników, dzięki czemu w łatwy sposób można uzyskać pożądany efekt dźwiękowy. Dodatkowym atutem jest możliwość używania głośnika podczas rozmów telefonicznych. Wystarczy połączyć urządzenie z telefonem i gotowe - można prowadzić telekonferencję. Urządzenia od JBL posiadają też zwykle nie tylko złącze USB, ale również jack 3,5 mm, dzięki któremu można się połączyć z głośnikiem przewodowo.

 

Głośnik JBL z bluetooth

 

Chociaż standardowy głośnik JBL może łączyć się w sposób tradycyjny, przewodowy, z dowolnym urządzeniem, to wielu użytkowników docenia możliwość połączenia bezprzewodowego. Głośnik JBL z bluetooth nie tylko pozwala zapomnieć o konieczności używania kabla, ale również umożliwia użytkownikom wydawanie komend głosowych - niektóre modele współpracują z aplikacjami Google Now i Siri. W przypadku jednostek bezprzewodowych liczy się pojemność akumulatora. Najmocniejsze głośniki mogą pracować bez dodatkowego ładowania nawet przez kilkanaście godzin!

 

Głośnik JBL - liczy się design

 

Wystarczy spojrzeć na ofertę głośników JBL dostępną na https://www.morele.net/kategoria/glosniki-przenosne-677/,,,,,105,,,0,,,,/1/ aby przekonać się, że urządzenia te wyglądają niezwykle atrakcyjnie. Ich wygląd to kropka nad "i", przeważająca szalę na korzyść zakupu głośnika firmy JBL.

 


POWIĄZANE

Letnie warzywa dyniowate, czyli ciekawe pomysły na ogórki, kabaczki, cukinię.Naj...

Jak hakerów powstrzymać? Boom na kryptowaluty nie umknął uwadze hakerów. Spektak...

Doskonalenie zawodowe przez całe życie wydaje się być dziś jedynym kierunkiem dl...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę