Targi_china_210519-750

Gospodarstwa agroturystyczne Roter Hahn – wakacje z czworonogiem w sercu Alp

3 kwietnia 2019
Gospodarstwa agroturystyczne Roter Hahn – wakacje z czworonogiem w sercu Alp

W polskich mieszkaniach większość zwierząt domowych stanowią psy. Jesteśmy narodem, który kocha czworonogi. Najlepszy przyjaciel każdego człowieka daje wiele radości, ale stanowi też obowiązek. Zaplanowanie urlopu z psem może okazać się więc niełatwym zadaniem. Pomimo coraz szerszej oferty psich hoteli, właściciele niechętnie rozstają się ze swoimi pupilami na czas urlopu, a nie wszystkie obiekty akceptują zwierzęta. Gospodarstwa Roter Hahn wychodzą naprzeciw potrzebom turystów i umożliwiają swoim gościom przyjazd razem z futrzakiem.

Najlepszy przyjaciel zawsze z Tobą

W Południowym Tyrolu możliwość przyjazdu na wakacje wraz z psem jest możliwa od wielu lat. Dla tutejszych mieszkańców psy są pełnoprawnymi członkami rodziny. Można to zauważyć w szczególności w gospodarstwach rolnych, w których ich praca jest niezastąpiona podczas codziennych zadań. Dlatego też organizacja Roter Hahn, zrzeszająca ponad 1700 gospodarstw agroturystycznych w regionie, w swojej ofercie posiada apartamenty przyjazne dla osób podróżujących ze zwierzętami. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą zostawiać swoich pupili w domu i pragną cieszyć się ich towarzystwem podczas urlopu.

Wakacje nie tylko dla właścicieli

Południowy Tyrol to najbardziej wysunięta na północ prowincja Włoch. Region charakteryzuje się alpejskim klimatem oraz wyjątkowo łagodnymi temperaturami, sprzyjającymi pieszym wędrówkom z czworonogim przyjacielem. Do wielu gospodarstwach pod znakiem „Czerwonego Koguta” (tłum. Roter Hahn) istnieje możliwość przyjazdu wraz psem. Urlop w gospodarstwie agroturystycznym to idealne rozwiązanie dla osób pragnących zbliżyć się do natury i skosztować prostego życia. Długie spacery po przestronnych halach, wzdłuż malowniczych szlaków, czy w dziewiczych lasach wraz z pupilem to wakacje, które nie są możliwe wszędzie. Jednak jednym z takich miejsc jest farma Prackfolerhof prowadzona przez rodzinę Patricka Planera w miejscowości Völs am Schlern. Psy mogą tu biegać do woli po rozległych terenach należących do gospodarzy, korzystając ze swobody, jaką daje wiejska okolica. Urlop w gospodarstwie, w którym znajdują się inne zwierzęta to również okazja ku temu, aby nasz pupil zapoznał się z urokami życia stadnego. Na farmach Roter Hahn także na właścicieli czeka szereg atrakcji, takich jak zorganizowane wycieczki po okolicy z przewodnikiem, różne zajęcia sportowe czy kursy gotowania.

Roter Hahn posiada w swojej ofercie wiele apartamentów dostosowanych do potrzeb osób podróżujących ze zwierzętami. Lista dostępna jest pod linkiem.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

W związku z przekazanym przez KRIR wnioskiem Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej...

Informacja Prezesa Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa o kwocie wn...

Wybór Borisa Johnsona na premiera Wielkiej Brytanii oznacza zaostrzenie retoryki...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę