informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

Grupa PHW wprowadza "roślinne burgery"

8 maja 2018
Grupa PHW wprowadza "roślinne burgery"

Największy niemiecki producent drobiu Grupa PHW rozpoczyna współpracę w zakresie sprzedaży i dystrybucji z amerykańskim Beyond Meat  wytwarzającym „mięso z roślin”. Niemiecki lider poprzez partnerstwo z Beyond Meat będzie jedynym dystrybutorem  rewolucyjnych burgerów roślinnych pod marką Beyond Burger na rynku niemieckim. Grupa PHW nowy projekt postrzega jako kolejne  wyzwanie i szansę dla dalszego rozwoju przedsiębiorstwa poprzez dywersyfikację prowadzonej działalności w sektorze produktów convenience i asortymentu wegańskiego. Amerykanie skorzystają z atrakcyjnego know – how i ekspansywnej sieci dystrybucji niemieckiego partnera strategicznego.

Dla kalifornijskiego Beyond Meat, moment wejścia na rynek europejski poprzez dystrybucję w Niemczech to ważny etap w ekspansji międzynarodowej i może się okazać przełomowy w historii firmy. Z kolei dla niemieckiego potentata jest to kolejny krok w niecodzienne projekty. Wcześniej Grupa PHW zainwestowała w izraelski startup SuperMeat , który niebawem ma dostarczać na rynek wyhodowane w laboratorium mięso.

Ideą projektów realizowanych przez Beyond Meat jest zastąpienie białka zwierzęcego mięsem wytwarzanym z roślin. W swoim portfolio firma posiada szereg innych produktów z „mięsa drobiowego i wołowego” oraz zapowiada wprowadzenie „kiełbas” na bazie roślin. W Stanach Zjednoczonych produkty tej firmy posiada w swojej ofercie ponad 25 tysięcy sklepów spożywczych i restauracji.

 

Krajowa Izba Producentów Drobiu i Pasz


POWIĄZANE

Pod takim hasłem Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi promowało w ostatni weeken...

Rolnicy, którzy zdecydują się posadzić na swoich gruntach las, mogą uzyskać na t...

Nadejście wiosny oznacza budzenie się natury do życia, warto zaznaczyć, że jest ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę