CTR_80917

Gzella z laurem Złotej Siódemki Zdrowej Żywności 2016!

8 sierpnia 2016
Gzella z laurem Złotej Siódemki Zdrowej Żywności 2016!

Znane i doceniane przez rzesze konsumentów Wędliny z Borów Tucholskich ponownie triumfują! Po wyróżnieniu w plebiscycie „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2016”, tym razem produkty firmy Gzella nagrodzono w konkursie Złota Siódemka Zdrowej Żywności 2016. W tegorocznej edycji plebiscytu uznanie zdobyły wyroby z linii bezglutenowej. Odznaczenie przyznawane innowacyjnym polskim markom, to dowód uznania dla produktów, o których wysoką jakość - z ogromną pieczołowitością - każdego dnia dba  producent z Borów Tucholskich. 

 

Firma Gzella na rynku wędliniarskim jest obecna od ponad 30 lat. To właśnie długoletnie doświadczenie w tworzeniu smaku, zamiłowanie do tradycyjnych receptur i pasja sprawiają, że firma posiada ugruntowaną pozycję w branży, cieszy się uznaniem klientów i z powodzeniem zdobywa kolejne wyróżnienia.  

Producent z Borów Tucholskich uważnie wsłuchuje się w oczekiwania świadomych konsumentów. Właśnie dla osób będących na diecie bezglutenowej oraz tych, którzy pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe firma Gzella oferuje produkty bezglutenowe. Wszystko w myśl zasady: jedzmy smacznie, zdrowo i bezglutenowo. W skład linii, nagrodzonej w konkursie Złota Siódemka Zdrowej Żywności, wchodzą m.in. wyjątkowo kruche, bez dodatku fosforanów, wyróżniające się wysoką mięsnością - Kabanosy Biesiadne Drobiowe z wieprzowiną i Kabanosy Biesiadne Wieprzowe.

Docenione zostały także: Serdelka z Borów z aromatem gałki muszkatołowej, Salami mini dojrzewające - pozbawione dodatku glutaminianu sodu i fosforanów oraz wędzona dymem olchowo – bukowym kiełbasa Polska z Kociewskiej Wędzarni Ekstra. Uznanie w plebiscycie Złota Siódemka Zdrowej Żywności zdobyły również: wyprodukowana ze 110g mięsa, delikatna, a jednocześnie wyrazista w smaku - Szynka od Dawien Dawna mini i klasyczna propozycja dla prawdziwych smakoszy - Kiełbasa Krucha Kmicica.

***

O firmie:
W 1985 rozpoczęła się wyjątkowa historia, która rozwija się do dzisiaj, otwierając z każdą dekadą nowe rozdziały.  Mirosław Gzella wcielił w życie odważną wizję zrodzoną z pasji do jakości i dobrego smaku. Początkowo mały zakład wędliniarski z przydomowym sklepem, na przestrzeni 30-tu lat stał się silną korporacją swoim zasięgiem pokrywającą całą Polskę. Domem marki Gzella do dziś jest położona w samym sercu Borów Tucholskich - miejscowość Osie. To właśnie w tym malowniczym otoczeniu powstają wysokojakościowe wyroby wędliniarskie– niezmiennie od lat.
    


POWIĄZANE

Treść przyjętej przez Parlament Europejski rezolucji ws. rządów prawa w Polsce j...

W pierwszych dziesięciu miesiącach tego roku ukraiński eksport mięsa drobiowego ...

W Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu podpisano w czwartek umowy na budowę i moder...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę