Gzella z laurem Złotej Siódemki Zdrowej Żywności 2016!

8 sierpnia 2016
Gzella z laurem Złotej Siódemki Zdrowej Żywności 2016!

Znane i doceniane przez rzesze konsumentów Wędliny z Borów Tucholskich ponownie triumfują! Po wyróżnieniu w plebiscycie „Produkt Roku. Wybór Konsumentów – Innowacja 2016”, tym razem produkty firmy Gzella nagrodzono w konkursie Złota Siódemka Zdrowej Żywności 2016. W tegorocznej edycji plebiscytu uznanie zdobyły wyroby z linii bezglutenowej. Odznaczenie przyznawane innowacyjnym polskim markom, to dowód uznania dla produktów, o których wysoką jakość - z ogromną pieczołowitością - każdego dnia dba  producent z Borów Tucholskich. 

 

Firma Gzella na rynku wędliniarskim jest obecna od ponad 30 lat. To właśnie długoletnie doświadczenie w tworzeniu smaku, zamiłowanie do tradycyjnych receptur i pasja sprawiają, że firma posiada ugruntowaną pozycję w branży, cieszy się uznaniem klientów i z powodzeniem zdobywa kolejne wyróżnienia.  

Producent z Borów Tucholskich uważnie wsłuchuje się w oczekiwania świadomych konsumentów. Właśnie dla osób będących na diecie bezglutenowej oraz tych, którzy pragną zmienić swoje nawyki żywieniowe firma Gzella oferuje produkty bezglutenowe. Wszystko w myśl zasady: jedzmy smacznie, zdrowo i bezglutenowo. W skład linii, nagrodzonej w konkursie Złota Siódemka Zdrowej Żywności, wchodzą m.in. wyjątkowo kruche, bez dodatku fosforanów, wyróżniające się wysoką mięsnością - Kabanosy Biesiadne Drobiowe z wieprzowiną i Kabanosy Biesiadne Wieprzowe.

Docenione zostały także: Serdelka z Borów z aromatem gałki muszkatołowej, Salami mini dojrzewające - pozbawione dodatku glutaminianu sodu i fosforanów oraz wędzona dymem olchowo – bukowym kiełbasa Polska z Kociewskiej Wędzarni Ekstra. Uznanie w plebiscycie Złota Siódemka Zdrowej Żywności zdobyły również: wyprodukowana ze 110g mięsa, delikatna, a jednocześnie wyrazista w smaku - Szynka od Dawien Dawna mini i klasyczna propozycja dla prawdziwych smakoszy - Kiełbasa Krucha Kmicica.

***

O firmie:
W 1985 rozpoczęła się wyjątkowa historia, która rozwija się do dzisiaj, otwierając z każdą dekadą nowe rozdziały.  Mirosław Gzella wcielił w życie odważną wizję zrodzoną z pasji do jakości i dobrego smaku. Początkowo mały zakład wędliniarski z przydomowym sklepem, na przestrzeni 30-tu lat stał się silną korporacją swoim zasięgiem pokrywającą całą Polskę. Domem marki Gzella do dziś jest położona w samym sercu Borów Tucholskich - miejscowość Osie. To właśnie w tym malowniczym otoczeniu powstają wysokojakościowe wyroby wędliniarskie– niezmiennie od lat.
    


POWIĄZANE

Senat w piątkowym głosowaniu poparł trzy doprecyzowujące poprawki do ustawy o oc...

Na wniosek ministra Jana Krzysztofa Ardanowskiego Komisja Europejska przygotował...

840 tys. dolarów dotacji przeznaczył rząd kanadyjski na rozwój systemu skanowani...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę