Historia ogrodnictwa wzdłuż Pasa i Drogi

19 czerwca 2017
Historia ogrodnictwa wzdłuż Pasa i Drogi

W ramach Tygodnia Pekińskiego w trakcie Expo 2017 w Astanie dnia 16 czerwca podano do wiadomości planowane na rok 2019 Międzynarodowe Targi Ogrodnicze w Pekinie. W Pawilonie Chińskim zastępca dyrektora generalnego Biura Organizacyjnego Expo 2019 w Pekinie Ye Dahua ogłosił wśród krajów uczestniczących w Expo 2017 w Astanie organizację Międzynarodowych Targów Ogrodniczych 2019 w Pekinie.

W trakcie ceremonii otwarcia Tygodnia Pekińskiego dziewięć organizacji wystawczych przedstawiło ekologiczne plany na Międzynarodowe Targi Ogrodnicze 2019. W tym samym czasie rozbudowana kreskówkowa wersja filmu promującego Expo 2019 w Pekinie została upubliczniona w kazachskich mediach. W filmie pojawiły się dwie niewinne maskotki, pączek i kwiatek, które opowiadały historie związane z Międzynarodowymi Targami Ogrodniczymi 2019 w Pekinie i śpiewem zapraszały zagranicznych gości Expo 2019 w Pekinie do zapoznania się z zielenią i pięknem Pekinu.

Międzynarodowe Targi Ogrodnicze w Pekinie są w przygotowaniu już w 2017 roku. Obecnie prace skupiają się na uczestnikach krajowych. Chiński obszar wystawowy na Expo 2019 w Pekinie będzie konstruowany w drugiej połowie tego roku. Pekin stara się osiągnąć poziom 80% zagranicznych wystawców i zakończyć poszukiwania krajów, które zajmą się stworzeniem zewnętrznych ogrodów.

Międzynarodowe Targi Ogrodnicze 2019 w Pekinie są międzynarodowymi targami ogrodniczymi na najwyższym poziomie organizowanymi przez rząd Chin wraz z władzami Pekinu. Targi odbędą się w dniach 29 kwietnia do 8 października 2019 roku i będą trwały w sumie 162 dni.

Linie lotnicze Air China, jeden z globalnych partnerów, którzy jako pierwsi podpisali kontrakty z Międzynarodowymi Targami Ogrodniczymi 2019 w Pekinie, uruchomiły trasę na linii Pekin - Astana 1 czerwca 2017 r.

Centrum Prasowe PAP / PR Newswire / Beijing Municipal Government


POWIĄZANE

− W ścisłej współpracy ze stowarzyszeniami, z organizacjami i izbami rolniczymi ...

Osiem rodzin z UE oraz po jednej z Kenii i Fidżi zaskarżyło UE do sądu, domagają...

Odra może być rzeką znacznie szerzej wykorzystywaną do celów transportowych i tu...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę