informacje
o stosowaniu
® zarejestrowana nazwa ADAMA Polska

Ze środków ochrony roślin należy korzystać z zachowaniem bezpieczeństwa. Przed każdym użyciem przeczytaj informacje zamieszczone w etykiecie i informacje dotyczące produktu. Zwróć uwagę na zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia oraz przestrzegaj środków bezpieczeństwa zamieszczonych w etykiecie.

I ty możesz zostać „krawcem szczęścia”. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie artystki

28 czerwca 2018
I ty możesz zostać „krawcem szczęścia”. Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie artystki

„Kraina krawców szczęścia” to nazwa otwartej 20 czerwca w Centrali PKO Banku Polskiego wystawy obrazów Magdaleny Dorau, malarki, która po ciężkim urazie kręgosłupa zmaga się z niedowładem nóg. Otwarciu wystawy towarzyszyła aukcja charytatywna dzieł artystki – zebrane pieniądze zostaną wykorzystane na jej leczenie. Ponadto do końca czerwca trwa zbiórka publiczna na rzecz potrzebującej.

„Pieniądze z aukcji obrazów zostaną przeznaczone na to, na co tak długo czekałam, czyli na »naprawienie« mojego systemu nerwowego – połączeń nerwowych. Ponieważ nie usiadłam na wózek, one istnieją i działają, tylko są bardzo osłabione. Dzięki metodzie HAL cała sieć połączeń nerwowych zostanie wzmocniona, przez co będę mogła poruszać nogami i normalnie chodzić” – informuje w wywiadzie dla agencji informacyjnej infoWire.pl Magdalena Dorau.

Aukcję charytatywną, która odbyła się podczas wernisażu wystawy „Kraina krawców szczęścia”, prowadziła Edyta Lewandowska. „Właśnie w tym tkwi sens życia, że można od czasu do czasu komuś dać odrobinę z siebie. Zachęcam wszystkich, by w takie akcje się angażować” – mówi dziennikarka. „Cieszę się bardzo, że udało mi się wziąć udział w licytacji. Jestem przekonany, że każda złotówka przeznaczona będzie na zacny cel, bo chcemy, żeby Magda mogła zacząć chodzić” – stwierdza Jarosław Brzuzy, wiceprezes PKO Leasing, jeden z uczestników licytacji.

W pomoc dla artystki zaangażowała się Fundacja PKO Banku Polskiego, która zorganizowała wspomnianą licytację, a także kupiła kilka obrazów malarki. „Zrobiliśmy również zbiórkę publiczną – do końca czerwca jest możliwość dobrowolnej wpłaty na rzecz p. Magdy [na konto 47 1020 1068 0000 1002 0172 3014 z dopiskiem „wsparcie dla Magdy Dorau”]. Oczywiście można też dodatkowo wpłacać środki dla artystki na nasze konto, a my przekażemy je na leczenie” – zauważa Małgorzata Głębicka, prezes Fundacji.infowire.pl


POWIĄZANE

Przed nami kolejna edycja konkursu kulinarnego „Bitwa Regionów” dla Kół Gospodyń...

Minister rolnictwa i rozwoju wsi Jan Krzysztof Ardanowski przebywał wczoraj z wi...

EasyStride to środek zawierający kwasy organiczne skuteczne w eliminowaniu bakte...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę