BIGAZ_V-Forum_2023
CTR_2023

III ogólnopolski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”

5 września 2023
III ogólnopolski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”

Resort rolnictwa Przypomina! Trwa III ogólnopolski, amatorski konkurs filmowy „Świat się kręci wokół wsi”. Czekamy na Wasze zgłoszenia i filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi. Dlatego nie zwlekaj! Przyślij pilnie swoje zgłoszenie oraz nagraj i przekaż nam swój film. Pokaż jak zmienia się polska wieś.

Jak się zgłosić?

Formularze zgłoszenia przyjmujemy do 22 września 2023 r., a filmy do 13 października 2023 r. Szczegóły znajdziesz na stronie MRiRW oraz na stronach Partnerów konkursu (KOWR i ARiMR).

Do kogo skierowany jest konkurs?

Konkurs jest skierowany do młodych mieszkańców wsi, w wieku od 16 do 30 roku życia.

Cel konkursu:

Czekamy na filmowe opowieści o życiu na wsi, które staną się inspiracją dla innych młodych ludzi. Celem konkursu ogłoszonego przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Roberta Telusa jest ukazanie wsi jako miejsca z nowymi perspektywami do życia i rozwoju zawodowego, szczególnie dla ludzi młodych. Dzięki tej inicjatywie przekonamy się, że życie na wsi ma wiele pozytywnych aspektów, a rolnik to zawód z przyszłością. Zobaczymy, że rolnik to człowiek wszechstronny, który pielęgnuje tradycję i dziedzictwo kulturowe polskiej wsi oraz adaptuje trendy w zakresie ekologii i ochrony środowiska. Przekonamy się, że rolnictwo to ważna gałąź gospodarki narodowej, w której efektywnie wykorzystuje się fundusze unijne i, która zapewnia bezpieczeństwo żywnościowe.

Młodzi mieszkańcy wsi! Serdecznie zachęcamy Was do wzięcia udziału w Konkursie! Na Wasze formularze zgłoszenia czekamy do 22 września 2023 r., a na filmy do 13 października 2023 r.- zachęca Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

oprac, e-red, ppr.pl na podst źródło i grafika: MRiRW-komunikat prasowy


POWIĄZANE

Mazurska Manufaktura, producent kraftowych alkoholi mocnych oraz regionalnych i ...

Już 12 grudnia 2023 roku w siedzibie Instytutu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Polskiej ...

1. posiedzenie Sejmu X kadencji - transmisja 1. posiedzenie Sejmu Rzeczpospolite...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę