Targi_china_210519-750

Interior Design debiutuje we Wrocławiu!

22 marca 2019
Interior Design debiutuje we Wrocławiu!
Newseria Lifestyle

To absolutna nowość w ofercie wrocławskich galerii handlowych, którą właśnie wprowadziła Magnolia Park.

Urządzając mieszkanie, trzeba myśleć o dizajnie ponadczasowym i uniwersalnym, bo to co modne, szybko nam się nudzi. Chodzi o to, żeby po kilku latach mieszkanie wciąż nas zachwycało, niezależnie od trendów. – Wnętrze powinno oddawać nasz charakter – radzi dekoratorka wnętrz Magdalena Zabierzowska – i korespondować z naszą osobowością. Jeżeli jesteśmy miłośnikami podróży lub płyt winylowych, pokażmy to!

Czasami nawet zmiana zasłon nadaje wnętrzu zupełnie innego charakteru. Podobnie jest z barwami. - Lubię zabawę kolorami, nie zawsze musi być to kolor ścian, a detali, mebli, które ożywią wnętrze. Fajnie otaczać się przedmiotami i meblami nietuzinkowym, które budzą skojarzenia i przywołują wspomnienia. W sklepach warto rozejrzeć się za stylistyką retro. Ciekawostką jest powrót do klasyki lat 50. i 60., a hitem ostatnich miesięcy są beże, brązy i karmele – wymienia Magdalena Zabierzowska, z którą na indywidualne konsultacje i zakupy  można umówić się w Magnolia Park w ramach nowej, bezpłatnej usługi Interior Design. Magnolia Park wprowadziła ją jako pierwsza galeria handlowa we Wrocławiu. - Nasza ekspertka podpowie, jak prostymi zabiegami odświeżyć przestrzeń w mieszkaniu lub domu, aby nabrała nowego charakteru. Pomoże w przygotowaniu dekoracji na domowe przyjęcie, a także pokaże, jak dobrać kolory, dodatki, połączyć faktury i desenie – zachęca Marta Kocik, manager ds. marketingu i PR w Magnolia Park.

Podczas 90-minutowych konsultacji dekoratorka Magda Zabierzowska udziela indywidualnych porad, a dzięki obecności w Magnolia Park 10 sklepów z wyposażeniem wnętrz (m.in. otwarte niedawno Zara Home i MRP Home czy popularne sklepy Komfort i Castorama) pomoże w przeglądzie i doborze indywidualnych dekoracji i stylowych dodatków. – Musimy pamiętać, że przy urządzaniu mieszkania najpierw myślimy o funkcjonalności i praktycznych rozwiązaniach, dopiero później o dizajnie – podkreśla Magdalena Zabierzowska, która w Magnolia Park prowadzi także usługę Personal Shopping, czyli indywidualnych zakupów ubrań w towarzystwie stylistki. Termin spotkania ze stylistką i dekoratorką można zarezerwować na stronie internetowej Magnolia Park (za pośrednictwem kalendarza). Kolejne terminy spotkań są sukcesywnie publikowane. Usługa jest darmowa - konsultacje nie zobowiązują do zakupów.

Magdalena Zabierzowska jest stylistką wnętrz z wieloletnim doświadczeniem. Dekoruje wnętrza mieszkań, domów, kawiarni, showroomów i przestrzeni coworkingowych. Jej aranżacje często publikowane są w magazynach wnętrzarskich takich jak „Elle Decoration”, „Weranda” czy „Dobre Wnętrze”.

 

Interior Design

Bezpłatne konsultacje i zakupy z dekoratorką wnętrz

Magnolia Park, Wrocław - ul. Legnicka 58

Umów się na spotkanie z dekoratorką wnętrz:

http://www.stylistka.magnoliapark.pl/?month=3&year=2019#kalendarz

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Prezydent Andrzej Duda podpisał Ustawę z dnia 13 czerwca 2019 r. o oznakowaniu p...

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi dokonało aktualizacji harmonogramu planowan...

– Nigdy nie podejrzewałabym nawet, że pierwsze objawy, które pojawiły się 1,5 ro...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę