Adama_Spyrale_1-31.05.21

Jakość bez kompromisów. Nowoczesny świat Aries Power Equipment - niezawodnej i wygodnej techniki o najlepszych parametrach użytkowych

17 marca 2020
Jakość bez kompromisów. Nowoczesny świat Aries Power Equipment - niezawodnej i wygodnej techniki o najlepszych parametrach użytkowych

Firma Aries Power Equipment – Generalny Dystrybutor maszyn i urządzeń Honda do ogrodu i domu, karczownic Orec w Polsce wraz z autoryzowanymi partnerami biznesowymi otwiera nowy rozdział proponując w ofercie wiele nowych produktów oraz najnowszych rozwiązań w technice ogrodowej, które znacząco zwiększają efektywność i komfort użytkowania maszyn.

Na początku marca 2020r. odbyło się ogólnopolskie spotkanie Aries Power Equipment z partnerami biznesowymi – Autoryzowanymi Dilerami, którzy na co dzień doradzają klientom i przyszłym użytkownikom maszyn trafny wybór urządzeń właściwie dostosowanych do konkretnych potrzeb oraz świadczą szeroki zakres usług posprzedażowych. Celem spotkania była analiza nowych oczekiwań klientów, a przede wszystkim prezentacja trendów rynkowych i nowości oferty.

Partnerstwo biznesowe i zaufanie

W spotkaniu połączonym ze szkoleniem uczestniczyło blisko 200 osób, w tym przedstawiciele Honda Motor Europe LTD, dla których Polska jest jednym z najważniejszych partneróww Europie.

- Szkolenia handlowe i serwisowe, które organizujemy cyklicznie w małych grupach, mają ogromne znaczenie ze względu na jakość obsługi użytkowników dostarczanych przez nas maszyn. Solidna frekwencja na ogólnopolskim spotkaniu potwierdza potrzebę również szerokiej formy relacji biznesowych. Każde z tych spotkań traktujemy bardzo poważnie. Przekazujemy całą wiedzę na temat oferty, by partnerzy czuli się rzetelnie przygotowani do obsługi swoich klientów. Wszystkim nam bowiem zależy, i na tym polega między innymi partnerstwo biznesowe oraz wzajemne zaufanie, by każdy klient i użytkownik urządzeń był w najwyższym stopniu zadowolony z otrzymanej pomocy, profesjonalnej porady i obsługi. Cieszę się także z coraz liczniejszej grupy młodego pokolenia, które energicznie wkracza na rynek i przyczynia się do ciągłości rozwoju lokalnego biznesu.” – powiedział Paweł Porucznik, Dyrektor Generalny Aries Power Equipment.

Aries Power Equipmentod blisko trzech dekad wprowadza na polski rynek maszyny i urządzenia Honda oraz wielu innych renomowanych japońskich i światowych producentów. Współpracując z najlepszymi na świecie producentami,firma zbudowała w Polsce silną pozycję rynkową zaufanego dostawcy maszyn i urządzeń HONDA - kosiarek, kos, robotów koszących Honda Miimo, glebogryzarek, agregatów prądotwórczych, pomp, odśnieżarek, silników zaburtowych. W ofercie firmy znajduje się także profesjonalny zestaw maszyn MULITPRO oraz zestaw maszyn do pielęgnacji boisk z nawierzchnią syntetyczną, a także maszyny budowlane MIKASA, motopompy MATSUSAKA i DAISHIN, agregaty prądotwórcze HIMOINSA i EUROPOWER, wysokoprężne silniki KUBOTA.

 

Trendy rozwoju techniki ogrodowej i nowości w ofercie

Rozwój techniki ogrodniczej jest ściśle powiązany ze stylem życia i pracy użytkowników oraz związanymi z tym oczekiwań. „Technika musi wyprzedzać potrzeby użytkowników, amatorów i profesjonalistów, i jednocześnie musi spełniać najnowsze normy międzynarodowe. Najważniejszym trendem branży jest cicha energia czyli urządzenia bateryjne, które w przyszłości zastąpią maszyny elektryczne zasilane z sieci energetycznej za pomocą przewodu i, w pewnym stopniu, spalinowe. W tym segmencie, rozwój techniki postępuje w czterech kierunkach. Jeden z nich to udoskonalanie baterii, czyli zwiększanie jej pojemności i wydajności oraz wydlużanie jej żywotności. Kolejne kierunki to zmniejszanie rozmiarów i maksymalne ułatwienie obsługi, które w segmencie robotów koszących polega na udoskonalaniu zarządzania za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Idealnym tego przykładem są nowości Honda - kosiarki akumulatorowe IZY-ON, w tym jeden model z funkcją mulczowania oraz nowe modele robota koszącego, czyli Honda Miimo 40. Pozostałe istotne trendy w technice ogrodowej polegają na zapewnieniu multifunkcjonalności oraz łatwości przechowywania.” – wyjaśnia Paweł Porucznik.

 

Oferta Aries Power Equipment jest stale rozwijana o nowe marki i maszyny oraz najnowsze rozwiązania już dystrybuowanych marek. W ubiegłym roku do oferty włączone zostały wyjątkowo wydajne i skuteczne karczownico-kosiarki OREC do wysokich traw, łąk i zarośli, elektryczne pompy zatapialne ze stali nierdzewnej WA Aries Pump oraz przenośne banki energii Jackery Explorer.

 

Wśród nowości Honda 2020 pojawiają się maszyny do koszenia, które wpisują się w najważniejsze trendy rozwoju techniki ogrodowej:

  • Miniaturowe modele inteligentnego robota koszącego – Honda Miimo 40 i Honda Miimo 40 Live przeznaczone do koszenia małych trawników o powierzchni do 400 m2, posiadające nowe umiejętności jak zapamiętywanie mapy trawnika i ostatniego miejsca koszenia przed naładowaniem baterii, obliczanie powierzchni koszenia, łączenie się ze smartfonem i systemami inteligentnego domu. Nowe modele zyskały także na szybkości pracy – powierzchnię 400 m2 skoszą w pół dnia.Programowanie oraz instalacja w ogrodzie została maksymalnie uproszczona tak, by użytkownik mógł to zrobić samodzielnie i sprawnie.

  • Kosiarki akumulatorowe Honda IZY-ON - HRG 416XB (szer. koszenia 41 cm) oraz HRG 466XB (szer. koszenia 46 cm), których silniki bezszczotkowe wykonane z aluminium (mniejsza waga!) o mocy 1 kW (HRG 416 XB) i 1,8 kW (HRG 466 XB) są zasilane jednym z 3 akumulatorów o mocy 4 Ah, 6 Ah (napięcie zasilające 24A) i 9 Ah (napięcie zasilające 45A). Kosiarka HRG 416 XB z akumulatorem 4 Ah rekomendowana jest koszenia trawników o małej i średniej powierzchni. HRG 466 XB z mocniejszym akumulatorem 6 Ah (wydajność 485 m²) lub 9 Ah (wydajność 730 m²) zalecana jest do dużych trawników oraz profesjonalistom. Kosiarka ta jako jedyna obecnie na rynku jest wyposażona w integralny system selektywnego mulczowania.

  • 2 modele profesjonalnej kosy spalinowej Honda UMK 450 E UEET / XEET. Kosy wyposażone są w nowoczesne 4-suwowe silniki Honda GX 50 o mocy maks. 2 KM, które ponadnormatywnie spełniają międzynarodowe standardy głośności i emisji spalin i mogą być stosowane w przestrzeniach zurbanizowanych. Posiadają także wygodny uchwyt rowerowy oraz trwały, wymienny system tnący: głowicę żyłkową Tap & Go (szer. cięcia 444 mm) i w ostrze 3 zębne (szer. koszenia 303 mm). Przeznaczone są do koszenia traw jak i chwastów o mocnych zdrewniałych łodygach. Dodatkowym udogodnieniem UMK 450 E XEET jest specjalny system antywibracyjny, na którym jest zamontowany uchwyt rowerowy.

 

Naszą główną dewizą jest jakość bez kompromisów, dlatego w wyborze maszyn i urządzeń, które dostarczamy na polski rynek, kierujemy się kryteriami kluczowymi dla użytkowników, jak gwarancja niezawodności i wieloletniej eksploatacji, sprawdzona jakość, innowacyjność techniczna, łatwość obsługi, przyjazne dla środowiska działanie maszyni profesjonalna obsługa.” – dodaje Paweł Porucznik.

 

www.mojahonda.pl

 

 

Aries Power Equipment jest Generalnym Dystrybutorem Maszyn i Urządzeń HONDA w Polsce i od 1992 r. wprowadza na polski rynek szeroką gamę produktów HONDA – lidera światowej myśli technologicznej i marki znanej na świecie z wysokiej jakości produkowanych maszyn. W 2012 r. Honda została uznana przez prestiżową firmę doradczą INTERBRAND za jedną z najbardziej ekologicznych firm na świecie, przyznając marce 3. miejsce w światowym rankingu. Od wielu lat HONDA znajduje się także w światowej czołówce najlepszych marek. W najnowszym rankingu „Best Global Brands 2017” (Najlepsze Marki Świata), Honda ponownie zajęła 20. pozycję. Wartość marki wzrosła w ciągu ostatnich 5 lat o 31%.

 

Aries Power Equipment od lat jest uznanym dostawcą najwyższej jakości produktów dla osób indywidualnych oraz instytucji publicznych i służb państwowych. Firma oferuje nowoczesne i przyjazne dla otoczenia urządzenia HONDA do pielęgnacji ogrodów, jak inteligentny robot koszący Honda Miimo, wielozadaniowe kosiarki Super Komfort oraz IZY, narzędzie wielofunkcyjne Honda Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, profesjonalny zestaw Multipro do pielęgnacji zieleni i utrzymania przestrzeni miejskich oraz silniki do maszyn, agregaty prądotwórcze, motopompy, odśnieżarki oraz kosiarki do wysokich traw OREC i maszyny do zrębkowania GTS wyposażone w niezawodne silniki Honda. Aries Power Equipment dostarcza także produkty HONDA MARINE, tj. silniki zaburtowe i łodzie motorowe oraz maszyny innych japońskich marek, jak: maszyny budowlane MIKASA, motopompy MATSUSAKA i DAISHIN, agregaty prądotwórcze światowych potentatów HIMOINSA i EUROPOWER oraz wysokoprężne silniki KUBOTA. Oferta firmy jest dostępna w ponad 200 Autoryzowanych Punktach Dilerskich i Serwisowych w Polsce. www.mojahonda.pl

 


Biuro prasowe Honda / Aries Power Equipment


POWIĄZANE

Czasu na ubieganie się o dopłaty bezpośrednie i obszarowe finansowane z PROW cor...

Realizując wniosek przyjęty na VII Posiedzeniu Krajowej Rady Izb Rolniczych VII ...

ARiMR opublikowała listy określające kolejność przysługiwania pomocy w następują...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę