Jasnowidz Jackowski - czy rzeczywiście przewidział pandemię?

18 czerwca 2020
Jasnowidz Jackowski - czy rzeczywiście przewidział pandemię?
Newseria Lifestyle

Jakim człowiekiem jest Krzysztof Jackowski przez niektórych uznawany za najlepszego na świecie jasnowidza,  a przez innych za hochsztaplera i celebrytę? Czy jego wizje pomagają  w odnalezieniu zamordowanych osób i przyczyniają się do rozwiązania zagadek kryminalnych? Czy rzeczywiście jest wcieleniem Stefana Ossowieckiego, najsłynniejszego polskiego jasnowidza z czasów przedwojennych?

 

Wydawnictwo Harde przedstawia książkę Przemysława Lewickiego „Jasnowidz Jackowski”, która ukaże się 17 czerwca. Jej istotną częścią jest zapis rozmowy autora z Krzysztofem Jackowskim:  o  jego dzieciństwie i dorastaniu, o życiu codziennym, o tym  jak odkrył swój dar i jak od ponad 30 lat z niego korzysta, wreszcie  w jaki sposób rozumie swoją posługę.

Uzupełnieniem wywiadu z Krzysztofem Jackowskim są wypowiedzi policjantów,  przedstawicieli Kościoła, świata prawniczego, dziennikarzy, Fundacji Itaka, Fundacji Nautilius, a także osób, które zwracały się o pomoc do jasnowidza i były świadkami jego wizji.

Krzysztof  Jackowski zna odpowiedzi na pytania nurtujące od dawna opinię publiczną dotyczące zbrodni, polityki i fantastyki. Jego opinie są dobrym przyczynkiem do refleksji i dyskusji, bez względu na to, czy wierzymy w zdolności paranormalne i uznajemy go za osobę wiarygodną.

Czytelnik znajdzie w książce opisy spraw, o których było głośno w mediach, jak choćby śmierć małej Madzi z Sosnowca i jej matki poszukiwanej listem gończym czy tragedii w Tryńczy, kiedy to w Boże  Narodzenie w samochodzie w Wisłoku utonęło pięciu młodych ludzi.  Pozna również historię znajomości Krzysztofa Jackowskiego z  Andrzejem K. „Pershingiem”, jednym z najbardziej znanych polskich gangsterów „Pruszkowa”, zamordowanym w Zakopanem, a także   szczegóły jego ponad 10-letniej relacji z Andrzejem Lepperem. Przeczyta, czy w Emilcinie rzeczywiście wylądował statek kosmiczny, kto stał za zamachem na Jana Pawła II w 1981 roku i jakie były powody katastrofy smoleńskiej. Wreszcie dowie się, czy Krzysztof  Jackowski przewidział pandemię koronawirusa i co mówią jego wizje o przyszłości świata.

Premiera  książki „Jasnowidz Jackowski” autorstwa Przemysława Lewickiego zaplanowana jest na 17 czerwca 2020 r.  Będzie ona dostępna na SKLEP.GRUPAZPR.PL oraz w księgarniach stacjonarnych i internetowych, jak na przykład www.legimi.pl oraz www.publio.pl. Wydawnictwo Harde i Przemysław Lewicki zapraszają do lektury. 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Od 14. stycznia 2021 r., można składać wnioski o przyznanie pożyczki na spłatę z...

Przypominamy, producentom i przedsiębiorcom wyrabiającym wino, że 15 stycznia up...

Zgodnie z § 2 ust. 1 rozporządzenia Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi w sprawie t...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę