aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Jedyne takie śmietany – z Piątnicy, no bo skąd!

24 lutego 2023
Jedyne takie śmietany – z Piątnicy, no bo skąd!

OSM Piątnica rozpoczyna kampanię reklamową swoich śmietan: 18% i 30%. Celem jest podkreślenie najważniejszych benefitów produktów oraz umocnienie wizerunku Piątnicy jako lidera rynku w kategorii śmietan. Spoty będzie można zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych i w digitalu. Emitowane będą od 25 lutego do 18 marca br.

Śmietany z Piątnicy od wielu lat doceniane są przez konsumentów za wyjątkowe walory smakowe, najwyższą jakość oraz szerokie możliwości wykorzystania w kuchni. Potwierdzeniem ich ogromnej popularności oraz zaufania konsumentów jest przyznany Piątnicy tytuł Lidera Dekady 2011-2021 w kategorii „Śmietany” w plebiscycie Konsumencki Lider Jakości.

„Ani mi się warz!” – gwarancja kulinarnego sukcesu


śmietanka do zupy_Piątnica


 Śmietana 18% marki Piątnica to najpopularniejsza śmietana w Polsce. Jest gęsta, kremowa oraz niezawodna – nie warzy się w gorących daniach i znakomicie podkreśla smak tradycyjnych polskich zup czy sosów. Doskonale sprawdza się także jako dodatek do sałatek lub dipów. Śmietana 18% OSM Piątnica to gwarancja udanego gotowania w każdej kuchni.

Śmietanka 30% – najlepsza do ubijania!


śmietanka do ubijania_Piątnica


 Słodka, pasteryzowana Śmietanka 30% z Piątnicy znakomicie sprawdzi się w wielu kulinarnych zastosowaniach. Dzięki półpłynnej konsystencji i specjalnemu procesowi produkcji doskonale się ubija, tworząc wyjątkowo puszysty krem. Śmietanka 30% produkowana jest z najwyższej jakości surowca. Ma pyszny, kremowy smak i nie warzy się pod wpływem ciepła, dlatego doskonale pasuje zarówno do słodkich deserów czy wypieków, jak i do dań wytrawnych czy zup.

Intensywna kampania reklamowa

Kampania promująca śmietany z Piątnicy potrwa 3 tygodnie, a w jej ramach emitowane będą 2 spoty reklamowe. W obu spotach znana i lubiana babcia Eugenia przygotowuje smaczne dania z dodatkiem piątnickich śmietan.

W spocie promującym Śmietanę 18% z Piątnicy dodaje ją do tradycyjnej zupy, mówiąc: „Ani mi się warz!” i wskazując tym samym na główny benefit produktu – nie warzy się!

Śmietanka 30% z Piątnicy doskonale się ubija, a powstała puszysta piana długo się utrzymuje. Stanowi pyszny dodatek do kremów i deserów. Babcia Eugenia wie, co jest dobre! W spocie przygotowuje zaskakująco jak na nią nowoczesny deser - bezę Pavlova.

Zobacz spoty!


Piątnica śmietanka do zupy

Śmietana 18% OSM Piątnica: https://youtu.be/cbPiSrYxee4
Śmietanka 30% OSM Piątnica: https://youtu.be/68cMo2Wzd3M


POWIĄZANE

Wołodymyr Zełenski- Prezydent Ukrainy, na platformie "X" zwrócil się do rządu po...

Prezydium NSZZ RI Solidarność dnia 9 lutego 2024 ogłosiło 30 dniowy strajk gener...

Indie zaoferowały gwarantowane wsparcie dla cen roślin strączkowych, kukurydzy i...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę