A_john_dere _023
a_bio-expo_ptak_750

Jedyne takie śmietany – z Piątnicy, no bo skąd!

24 lutego 2023
Jedyne takie śmietany – z Piątnicy, no bo skąd!

OSM Piątnica rozpoczyna kampanię reklamową swoich śmietan: 18% i 30%. Celem jest podkreślenie najważniejszych benefitów produktów oraz umocnienie wizerunku Piątnicy jako lidera rynku w kategorii śmietan. Spoty będzie można zobaczyć w największych stacjach telewizyjnych i w digitalu. Emitowane będą od 25 lutego do 18 marca br.

Śmietany z Piątnicy od wielu lat doceniane są przez konsumentów za wyjątkowe walory smakowe, najwyższą jakość oraz szerokie możliwości wykorzystania w kuchni. Potwierdzeniem ich ogromnej popularności oraz zaufania konsumentów jest przyznany Piątnicy tytuł Lidera Dekady 2011-2021 w kategorii „Śmietany” w plebiscycie Konsumencki Lider Jakości.

„Ani mi się warz!” – gwarancja kulinarnego sukcesu


śmietanka do zupy_Piątnica


 Śmietana 18% marki Piątnica to najpopularniejsza śmietana w Polsce. Jest gęsta, kremowa oraz niezawodna – nie warzy się w gorących daniach i znakomicie podkreśla smak tradycyjnych polskich zup czy sosów. Doskonale sprawdza się także jako dodatek do sałatek lub dipów. Śmietana 18% OSM Piątnica to gwarancja udanego gotowania w każdej kuchni.

Śmietanka 30% – najlepsza do ubijania!


śmietanka do ubijania_Piątnica


 Słodka, pasteryzowana Śmietanka 30% z Piątnicy znakomicie sprawdzi się w wielu kulinarnych zastosowaniach. Dzięki półpłynnej konsystencji i specjalnemu procesowi produkcji doskonale się ubija, tworząc wyjątkowo puszysty krem. Śmietanka 30% produkowana jest z najwyższej jakości surowca. Ma pyszny, kremowy smak i nie warzy się pod wpływem ciepła, dlatego doskonale pasuje zarówno do słodkich deserów czy wypieków, jak i do dań wytrawnych czy zup.

Intensywna kampania reklamowa

Kampania promująca śmietany z Piątnicy potrwa 3 tygodnie, a w jej ramach emitowane będą 2 spoty reklamowe. W obu spotach znana i lubiana babcia Eugenia przygotowuje smaczne dania z dodatkiem piątnickich śmietan.

W spocie promującym Śmietanę 18% z Piątnicy dodaje ją do tradycyjnej zupy, mówiąc: „Ani mi się warz!” i wskazując tym samym na główny benefit produktu – nie warzy się!

Śmietanka 30% z Piątnicy doskonale się ubija, a powstała puszysta piana długo się utrzymuje. Stanowi pyszny dodatek do kremów i deserów. Babcia Eugenia wie, co jest dobre! W spocie przygotowuje zaskakująco jak na nią nowoczesny deser - bezę Pavlova.

Zobacz spoty!


Piątnica śmietanka do zupy

Śmietana 18% OSM Piątnica: https://youtu.be/cbPiSrYxee4
Śmietanka 30% OSM Piątnica: https://youtu.be/68cMo2Wzd3M


POWIĄZANE

Misja ESA JUICE weszła w kolejny etap. Już możemy powiedzieć, że inżynierowie z ...

24 maja br. w sali obrad Rady Miasta Krakowa odbyła się uroczysta Gala dla firm ...

Tata z dzieckiem w domu? Dwadzieścia lat temu byłoby to nie do pomyślenia, bo to...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę