Już dzisiaj odbędzie się rolniczy marsz protestacyjny na Warszawę

13 października 2020
Już dzisiaj odbędzie się rolniczy marsz protestacyjny na Warszawę

Dzisiaj, tj. 13.10.2020r. Wszystkie liczące się organizacje, związki zawodowe, Federacje, na czele z Krajową Radą Izb Rolniczych zbierają się o godzinie 10 na Placu Zawiszy w Warszawie, aby wziąć udział w największym po 1989 roku proteście przeciwko tkzw."piątce dla zwierząt" która to ustawa procedowana jest w żenującym trybie przez dyletantów, którzy nie mają bladego pojęcie o produkcji rolnej, dobrostanie zwierząt, bioasekuracji i wymaganiach fitosanitarnych... i długo by jeszcze wymieniać.

Jedno jest pewne, że protest rolników to również walka z przedstawianym w mediach, fałszywym i nieprawdziwym obrazem rolnika, który rzekomo nie dba w sposób właściwy w zwierzęta w swoim gospodarstwie. To niezwykle fałszywy i krzywdzący obraz wsi polskiej, kreowany również przez najważniejsze osoby w kierownictwie Państwa Polskiego. Osoby, które są w parlamencie i rządzie, dzięki głosom wyborców elektoratu wiejskiego. Tym bardziej trudno rolnikom i też nam, mediom rolniczym zrozumieć tak niezwykle fałszywe postawy polityków. Rolnicy są zjednoczeni jak nigdy i pewne jest, że walczyć będą do końca o swoje dobre imię, a my razem z nimi, bo przecież od 20 lat uczestniczymy w przemianach polskiego rolnictwa i również jako Pierwszy Portal Rolny mamy swoją misję do spełnienia: musimy tym wszystkim pseudo dziennikarzynom, którzy to: "znajo sie na wszystkim" pokazywać i edukować, i uświadamiać, że zabierają głos w sprawie, o której nie mają bladego pojęcia.

A KRZYCZĄ NAJGŁOŚNIEJ JAK TO TYLKO JEST MOŻLIWE. Krzykiem starają się ukryć swoje DYLETANCTWO, a wykrzykiwane opinie są miernym jazgotem, który dyskredytuje ich jako rzetelnych dziennikarzy. Dzisiaj 13.10.2020roku, wszyscy, idziemy na Plac Zawiszy w Warszawie- walczyć w słusznej sprawie, o byt, prawdę i dobre imię.

Polskiemu chłopu nie dał rady wielowiekowy pańszczyźniany wyzysk. Ruski, Pruski i Austriacki zaborca, bolszewicko-komunistyczna kolektywizacja wsi i obowiązkowe dostawy do PZPR-owych sekretarzy płodów rolnych.
I próbuje teraz w wolnej Polsce, odebrać mieszkańcom wsi i producentom rolnym godność demokratycznie wybrana władza!!! A o tę demokrację i w wolne wybory walczyły nie tak dawno chłopskie organizacje z Solidarnością Rolników Indywidualnych na czele. I ta władza też sądzi, że można rolników i środowiska wiejskie upokarzać i obrażać swoją ignorancją, butą i pychą, jakby zapominając, że "PYCHA KROCZY ZAWSZE TUŻ PRZED UPADKIEM".

Rolnik Polski przetrwał te wszystkie zawirowania historii, wyzysk i upokorzenia, a jednak nigdy nie wyrzekł się swoich wartości, swojego patriotyzmu i Polskości.
Polska Wieś, przetrwa i ten niebywały atak Państwa Polskiego, mediów i polityków.
Przetrwamy razem, wszyscy światli i rozumni ludzie, którzy mają przede wszystkim wiedzę i prawdziwy obraz polskiej wsi, polskiego rolnika.

Wszyscy, 13.10.2020roku o godzinie 10, jesteśmy na Placu Zawiszy w Warszawie, aby wyrazić swój sprzeciw, wobec kłamstwa, manipulacji i obłudzie!!! Pierwszy Portal Rolny-PPR.PL

e-mk


POWIĄZANE

Dlaczego powinniśmy zainteresować się globalnym Południem? ● Około 768 milionów ...

Ubezpieczyciele notują rekordową liczbę szkód spowodowanych zjawiskami pogodowym...

Aż 40 proc. Polaków deklaruje ograniczenie spożycia mięsa. Prawie połowa Europej...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę