Już wkrótce rusza kolejny konkurs w programie Mamy kota na punkcie mleka

21 września 2017
Już wkrótce rusza kolejny konkurs w programie Mamy kota na punkcie mleka

Program „Mamy kota na punkcie mleka” zaprasza do kolejnego konkursu, który rozpoczyna się 5 października dlatego dobrze się do niego już dziś przygotować.


Udział w konkursie zarezerwowany jest dla uczniów szkół podstawowych, które przystąpiły do programu „Mamy kota na punkcie Mleka”. Jeśli Wasza szkoła jeszcze tego nie uczyniła nic straconego. Wystarczy wypełnić deklarację dostępną na stronie www.kochammleko.pl w zakładce Dołącz do nas i przesłać ją do Polskiej Izby Mleka.

 

Naprawdę warto wziąć udział w konkursie, gdyż zarówno na uczniów jak i nauczycieli czekają atrakcyjne nagrody.

 

Uczestnicy konkursu, będą mieli za zadanie przygotować krótkie ok. 30 sekundowe filmiki, które będą mówiły o tym co najbardziej lubią w mleku i nabiale. Technika przygotowania filmów jest całkowicie dowolna. Mogą być nakręcone smartfonem, tabletem, kamerą internetową laptopa... Wszystkie chwyty dozwolone. Gotowy filmik w postaci pliku cyfrowego należy przesłać mailem na adres mleko@landbrand.pl. W tytule maila należy wpisać – „Nakręceni na mleko”, a w treści imię i nazwisko uczestnika, oznaczenie szkoły, klasy oraz nazwisko wychowawcy.

 

Na prace konkursowe czekamy od 5 października do 5 listopada br. do godz. 23:59:59. Autorzy pięciu najlepszych otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody – kamery sportowe firmy Manta wraz z uchwytami.

 

Nagrodami jakie organizator przewidział dla nauczycieli, których uczniowie nadeślą największa liczbę prac konkursowych są czytniki e-booków Booky Light firmy Kiano.

 

Pamiętaj! Mleko zawiera niemal wszystkie składniki odżywcze potrzebne człowiekowi do życia i są one dobrze przyswajane. Cenne składniki jakie się w nim kryją to m.in. sód, potas, żelazo, magnez, cynk, jod oraz bogactwo witamin: C, D, E, K, PP i witaminy z grupy B. Mleko to najbogatsze źróo łatwo przyswajalnego wapnia. Dlatego powinniśmy być „Nakręceni na mleko!”


Program Mamy kota na punkcie mleka jest sfinansowany z Funduszu Promocji Mleka i prowadzony przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka.Biuro Prasowe Kampanii Mamy kota na punkcie mleka


POWIĄZANE

PO złożyła w Sejmie projekt nowelizacji pozwalający na zakup do 5 ha ziemi rolne...

Tempo wdrażania efektów badań naukowych do praktyki musi być szybsze - podkreśli...

Działki rolne do 1 hektara oraz grunty położone w obrębie miast będzie mogła kup...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę