aaa_TSW_2023
CTR_2023

Kampania telewizyjna Serków Wiejskich z Piątnicy, no bo skąd!

28 września 2023
Kampania telewizyjna Serków Wiejskich z Piątnicy, no bo skąd!

W dniach od 22 września do 19 października br. emitowana jest kampania telewizyjna Serków Wiejskich z Piątnicy – wysokobiałkowego oraz z dodatkiem owoców. W spotach podkreślone zostały wyjątkowe cechy  produktów. Serek Wiejski wysokobiałkowy to doskonała propozycja dla osób aktywnych, uprawiających sport, natomiast wersja z owocami idealnie sprawdza się jako smakowita przekąska o każdej porze dnia.

Piątnica to polska spółdzielnia mleczarska, która – ponad 30 lat temu – jako pierwsza wprowadziła na rynek Serek Wiejski i do tej pory pozostaje liderem tej kategorii. Obecnie oferta serków wiejskich obejmuje wiele wariantów, które wprowadzane były w odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania konsumentów oraz trendy rynkowe. Obok najbardziej popularnego, klasycznego Serka Wiejskiego dostępne są także między innymi Serki Wiejskie z owocami oraz wysokobiałkowy. Zachowują one wszystkie najlepsze cechy klasycznego serka: tradycyjną recepturę, najwyższej jakości składniki oraz doskonały smak, a dodatkowo wyróżniają się dodatkiem pysznych owoców lub dużą zawartością białka. Serki Wiejskie z Piątnicy – z owocami oraz wysokobiałkowy – idealnie wpisują się w trend zdrowego odżywiania oraz odpowiadają na preferencje osób poszukujących lekkich i pożywnych przekąsek.

Serki Wiejskie z owocami – mały, smaczny posiłek z Piątnicy, no bo skąd!

Serki Wiejskie z owocami idealnie sprawdzają się jako pożywne śniadanie, pyszny podwieczorek czy mały posiłek w ciągu dnia. Dzięki wygodnemu, dwudzielnemu opakowaniu, delikatne ziarenka serka można łatwo połączyć z soczystymi owocami, niczym z babcinej konfitury. Serki Wiejskie z owocami OSM Piątnica dostępne są w 5 różnych wariantach: z dodatkiem ananasa, brzoskwini, truskawek, jagód lub malin z żurawiną.

Serek Wiejski wysokobiałkowy – dla sportowców i nie tylko!

serek wiejski

Serek Wiejski wysokobiałkowy to produkt funkcjonalny, który obok wyśmienitego smaku zapewnia dużą porcję białka – aż 28 g w opakowaniu. To doskonała przekąska dla osób aktywnych, uprawiających sport lub będących na wysokobiałkowej diecie. Serek Wiejski wysokobiałkowy z Piątnicy idealnie sprawdza się przed i po aktywności fizycznej, pozwalając optymalnie wykorzystać benefity oferowane przez białko: budowę i regenerację mięśni.

Kampania promocyjna Serków Wiejskich – wybierz ofertę lidera

Serki Wiejskie OSM Piątnica to jedne z najpopularniejszych produktów śniadaniowych w Polsce. Są one wybierane przez ponad połowę gospodarstw domowych w Polsce, co czyni Piątnicę liderem tej kategorii. Silne wsparcie reklamowe produktów jest gwarancją zainteresowania konsumentów oraz dużej rotacji produktów na półce. Warto więc zadbać o obecność szerokiej oferty Serków Wiejskich z Piątnicy w sklepowej lodówce!

Zobacz spoty Serków Wiejskich z Piątnicy!

Serki Wiejskie z owocami:
15 sek.: https://youtu.be/LKloVEuoBiE
30 sek.: https://youtu.be/opLhN33KTHk

Serek Wiejski wysokobiałkowy:
15 sek.: https://youtu.be/8s4ZQWtl7I0

oprc, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Gigantyczne zainteresowanie opinii publicznej, społeczeństwa i mediów towarzyszy...

Komisja Europejska zaproponowała nowe przepisy mające na celu poprawę dobrostanu...

Przewodniczący NSZZ RI „Solidarność” Tomasz Obszanski oraz Prezes Fundacj Wspier...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę