aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Kobiety na Wersalu. Za nami trzecia edycja Kina Architektek

18 października 2023

Kino Architektek" to jedyna w swoim rodzaju inicjatywa OKK! PR, której celem jest wspieranie integracji kobiet działających w różnych obszarach branży architektonicznej. Cykl spotkań gromadzi entuzjastki projektowania oraz świetnej kinematografii, tworząc doskonałą przestrzeń do dyskusji, dialogów i nawiązywania nowych, wartościowych relacji. Każdą odsłonę uświetnia obecność cenionego gościa, niezwykłej kobiety, której wybitne osiągnięcia w zawodzie służą jako źródło inspiracji, motywują do samorozwoju. Podczas jesiennego wieczoru, 12 października odbyła się kolejna edycja z udziałem Agnieszki Gruszczyńskiej - Hyc.

Olga Kisiel-Konopka, właścicielka agencji OKK! PR, od lat z pasją współpracuje z architektkami i projektantkami. Jej zespół składa się głównie z kobiet, co jest podstawą jej wiary w synergię i ogromny potencjał wspólnych, kobiecych działań. Kierując się tym przekonaniem, zaaranżowała „Kino Architektek”, przestrzeń do rozmów między architektami, projektantami wnętrz i markami od lat związanymi z OKK! PR. Przedsięwzięcie to jest przemyślane, osadzone w doskonałej scenerii, a przede wszystkim dające możliwość zetknięcia się z ambitną kinematografią.

Tytułowe „Kino” to oczywiście Kinogram w Fabryce Norblina, wyjątkowa przestrzeń oferująca nie tylko ekscytujące pokazy filmowe, ale też muzykę na żywo i wystawy dzieł sztuki. Całości dopełnia starannie zaprojektowane, klimatyczne wnętrze, inspirujące do obcowania z wieloma dziedzinami kultury i sztuki. Nic więc dziwnego, że to właśnie to, jedyne w swoim rodzaju miejsce na mapie Warszawy, zostało oprawą tego niezwykłego wydarzenia.

To już trzecie spotkanie z cyklu Kino Architektek

Cykl spotkań cieszy się dużym zainteresowaniem, dlatego 12 października b.r. odbyła się już trzecia odsłona „Kina Architektek” z gościnnym udziałem Agnieszki Gruszczyńskiej - Hyc, redaktor naczelnej prestiżowego magazynu AD POLSKA, poświęconemu projektowaniu i aranżacji wnętrz, który właśnie wszedł na polski rynek mediowy.  Ta jedna z najbardziej pożądanych i interesujących kobiet w branży medialnej i kreatywnej, wnętrza postrzega jako odbicie zmieniającego się stylu życia, potrzeb użytkowników i relacji społecznych. Jako autorka koncepcji i koordynatorka interdyscyplinarnych projektów medialnych, docenia możliwość łączenia różnych perspektyw. Jako zaś doświadczona obserwatorka rynku wnętrz, doradzania producentom i organizatorom wydarzeń w zakresie komunikacji. Organizuje eventy, webinary, uczestniczy w debatach i jest członkiem jury wielu konkursów. Podczas spotkania w Kinogramie, opowiedziała o swojej drodze zawodowej i wyzwaniach, z którymi musiała się zmierzyć, inspirując i zachęcając wszystkie kobiety do podejmowania nieoczywistych wyzwań zawodowych.

„Kochanica Króla Jeanne du Barry” - Przejmujący seans filmowy.

 

Po wystąpieniu i pełnej natchnienia rozmowie z Agnieszką Gruszczyńską - Hyc nastąpiła wyczekiwana projekcja filmu. „Kochanica Króla Jeanne du Barry” to nowe dzieło Maiwenn, reżyserki, a zarazem odtwórczyni głównej roli, które swoją premierę miało na 76 Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes. Obraz opowiada historię wywodzącej się z ludu, niezwykłej kobiety, która za pomocą swojego sprytu i urody oczarowała króla Ludwika XV, zostając tym samym ostatnią oficjalną kochanką najważniejszego człowieka we Francji. Film porusza problematykę kobiet w patriarchalnym społeczeństwie, ukazując wyzwania, z którymi muszą się zmierzyć w zdominowanym przez mężczyzn świecie.

Kolejna edycja Kina Architektek już 14 listopada 2023 r.

Osadzony w przepięknych, wysmakowanych wnętrzach Wersalu, wzruszający seans zachęcił uczestniczki do ożywionych dyskusji i rozmów w kuluarach, podczas których wymieniały między sobą poglądy i nawiązywały nowe znajomości. Kolejna edycja „Kina Architektek” już 14 listopada 2023 r., a gościem specjalnym będzie jak zawsze ciekawa i inspirującą kobieta.

Partnerami wydarzenia byli: Greston w kolaboracji z Dallmer, Nobonobo, Ablux                                                                                                                                                              Po więcej informacji zapraszamy na: www.okkpr.pl

 

 

 

oprac, e-mk, ppr.pl


POWIĄZANE

W dniu 2 lipca br. odbyło się posiedzenie grupy roboczej „Zboża” Copa-Cogeca, w ...

Pierwsze oświadczenie Ursuli von der Leyen do nowego Parlamentu Europejskiego - ...

W czasie wakacji sklepy mogą przerzucić na swoich klientów całość odmrożonego w ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę