aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Kołodziejczak z listem otwartym do wyborców PiS

23 listopada 2023
Kołodziejczak z listem otwartym do wyborców PiS

fot.e-mk,ppr.pl

Michał Kołodziejczak, poseł na Sejm RP X Kadencji wystosował list otwarty do Wyporców Prawai Sprawiedliwości. Poniżej przedstawiamy pełną treść:

         LIST OTWARTY
DO WYBORCÓW PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI
 
Szanowni Państwo;
 
Zwracam się do Was w tych szczególnych, przełomowych dla Polski dniach. Wybory, które odbyły się przy bardzo wysokiej, wręcz rekordowej frekwencji - wyłoniły nową większość parlamentarną.
 
Zdaje sobie sprawę, że dla wielu wynik wyborów nie jest satysfakcjonujący, a są i tacy, któ- rzy z obawami i niepokojem patrzą w przeszłość. Obserwując media publiczne dostrzegam, że jesteście zastraszani, niepokojeni. Cel tych działań wydaje się dość czytelny – to żerowanie na Waszych lękach i próba obrzydzenia wszystkiego co nie jest PiS-em.
 
Z wieloma z Państwa znam się osobiście. Byliśmy wspólnie na protestach, blokadach i ręka w rękę walczyliśmy o pomyślność polskiego rolnictwa, a także prawa konsumenckie. I za to Wam bardzo dziękuje.
 
Doceniam Waszą pracowitość, przywiązanie do tradycji, patriotyzm i wiem, że chcecie dla Polski jak najlepiej. To wszystko buduje pomyślność Polski i wszystkich Polaków.
 
Mam też świadomość, że – pomimo licznych na mnie ataków – nić sympatii i zaufania pomiędzy nami nie została zerwana. Dlatego też ufam, że również Was będę mógł godnie reprezentować w nowej kadencji Sejmu RP.
 
Chce Was też uspokoić - "Nic co dane, nie zostanie zabrane". Moje hasło wyborcze brzmiało „Na straży praw Twoich stać będę”. To zobowiązanie, które będzie mi towarzyszyć w Sejmie RP. Będę stał na straży Waszych praw i interesów. Co oznacza, że będę w nim robił to samo co dotychczas tylko przy użyciu innych - tym razem parlamentarnych – środków. Dołożę starań, zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby owoce Waszej ciężkiej pracy przyniosły Wam plon. Dla mnie pomoc rodzinom, wsparcie osób potrzebującym wsparcia to norma.
 
Będę do Waszej dyspozycji w zarówno w Sejmie jak i swoich biurach poselskich. Możecie zawsze na mnie liczyć i zgłaszać wszystkie bolączki, sprawy do pilnego rozwiązania. Obiecuje wspierać Was i bronić.
 
Michał Kołodziejczak
                  

oprac, e-red, ppr.pl


POWIĄZANE

Jest kwiecień. Zbliża się okres kwitnienia rzepaku. To świetny moment, by przypo...

Zabiegi przedwschodowe lub wczesnopowschodowe to bardzo skuteczne rozwiązanie w ...

Amerykański Forbes opublikował artykuł, w którym stwierdza się że 'Era zdrowego ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę