Konkurs "Choinkowa ozdoba"

15 grudnia 2020
Konkurs "Choinkowa ozdoba"
Dolnośląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z Dolnego Śląska do udziału w konkursie „Choinkowa ozdoba”. Termin składania prac mija 18 grudnia.

Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu zestawu trzech ozdób choinkowych, które nie przekraczają 25 cm w najdłuższym miejscu oraz są jednorodne tematycznie, stylistycznie ze sobą powiązane i wykonane z podobnych materiałów. Ozdoby choinkowe powinny być na tyle lekkie oraz zaopatrzone w solidnie przymocowany element, aby dało się je powiesić na gałązce choinki.

Każda praca powinna mieć przymocowaną w trwały sposób wizytówkę z nazwą Koła Gospodyń Wiejskich. Prace można składać do 18 grudnia, wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 22 grudnia. Twórcy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu AGD.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy i wymagane załączniki są dostępne na stronie internetowej Agencji pod adresem:

https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/dolnoslaskie-zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-pt-choinkowa-ozdoba.html

 

dodr.pl / ARiMR


POWIĄZANE

Pod koniec lipca ARiMR poinformowała O uruchomieniu aplikacji suszowej. „Zgłoś s...

Do 1 sierpnia 2022 r. rolnicy mogli ubiegać się o wsparcie na zalesianie lub na ...

Przez ostatnie kilka miesięcy można było obserwować dynamiczną poprawę ofert lok...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę