Konkurs "Choinkowa ozdoba"

15 grudnia 2020
Konkurs "Choinkowa ozdoba"
Dolnośląski Oddział Regionalny Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z Dolnego Śląska do udziału w konkursie „Choinkowa ozdoba”. Termin składania prac mija 18 grudnia.

Konkurs polega na własnoręcznym wykonaniu zestawu trzech ozdób choinkowych, które nie przekraczają 25 cm w najdłuższym miejscu oraz są jednorodne tematycznie, stylistycznie ze sobą powiązane i wykonane z podobnych materiałów. Ozdoby choinkowe powinny być na tyle lekkie oraz zaopatrzone w solidnie przymocowany element, aby dało się je powiesić na gałązce choinki.

Każda praca powinna mieć przymocowaną w trwały sposób wizytówkę z nazwą Koła Gospodyń Wiejskich. Prace można składać do 18 grudnia, wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 22 grudnia. Twórcy najlepszych prac otrzymają atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu AGD.

Zachęcamy do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu, formularz zgłoszeniowy i wymagane załączniki są dostępne na stronie internetowej Agencji pod adresem:

https://www.arimr.gov.pl/serwis-prasowy/tam-bylismy/artykuly/dolnoslaskie-zachecamy-do-udzialu-w-konkursie-pt-choinkowa-ozdoba.html

 

dodr.pl / ARiMR


POWIĄZANE

Polska piłka na szczeblu klubowym ma już za sobą ponad sto lat rywalizacji i w t...

Wrześniowy komentarz gospodarczy Dawida Pachuckiego, głównego ekonomisty PZU Wyb...

Aż o 72,9% spadła wartość zapytań o kredyty mieszkaniowe o czym informuje najnow...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę