aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Konkurs Moje własne innowacje

21 maja 2021
Konkurs Moje własne innowacje

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie rozpoczęło nabór zgłoszeń do konkursu „Moje własne innowacje”. Konkurs promuje małe innowacje, które zostały samodzielnie opracowane przez rolników lub członków ich rodzin i mają funkcjonalne zastosowanie w ich codziennej pracy. Zgłoszenia można przesyłać do 30 czerwca.

Ostatni rok, czas pandemii i kryzysu gospodarczego, był trudny, jednak kreatywność polskich rolników umożliwiła wprowadzanie ciekawych, a przede wszystkim praktycznych rozwiązań bez konieczności angażowania dużych zasobów, w tym także finansowych.

Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane w trzech kategoriach:

1. Maszyny i urządzenia;

2. Zarządzanie i organizacja gospodarstw rolnych;

3. Odnawialne źródła energii, racjonalne gospodarowanie zasobami wody, gospodarka o obiegu zamkniętym.

Ideą konkursu jest identyfikacja rolników innowatorów, którzy w przyszłości mogą zostać partnerami wspólnych projektów, a także potencjalnymi członkami Grup Operacyjnych na rzecz innowacji. Konkurs wspiera również tworzenie sieci kontaktów pomiędzy rolnikami i przedstawicielami doradztwa rolniczego.

Zgłoszenia do udziału w konkursie powinny być przekazywane do Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Warszawie w formie prawidłowo uzupełnionej karty zgłoszenia wraz z fotografiami i/lub filmem prezentującym wdrożoną innowację. Przewidujemy nagrody oraz wyróżnienia pieniężne dla laureatów. Termin przesyłania zgłoszeń mija 30 czerwca.

Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na stronie internetowej Sieci na rzecz innowacji w rolnictwie i na obszarach wiejskich pod adresem: https://sir.cdr.gov.pl

Pobierz:

 

dodr.pl


POWIĄZANE

W Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi opracowany został projekt rozporządzenia...

Prezydent Andrzej Duda z Małżonką udali się z wizytą do Stanów Zjednoczonych i K...

Chińska firma ogłosiła, że najnowsza wersja systemu operacyjnego Harmony o rozwi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę