Konkursowy Bella Skyway Festival w Toruniu

25 sierpnia 2016
Konkursowy Bella Skyway Festival w Toruniu

Najlepsze wydarzenie kulturalne lata 2015 roku, najlepszy produkt turystyczny Polski w 2014 roku, ponad 350 000 widzów podczas ostatniej edycji — trwa 8. Bella Skyway Festival w Toruniu. Od 23 do 28 sierpnia każdy może obejrzeć 20 imponujących świetlnych instalacji, a wśród nich mappingi 3D, projekcje na kurtynach wodnych, nocne pokazy lotnicze, pokazy laserowe czy multimedialny pokaz astronomiczny.

Tegoroczny Bella Skyway Festival odbywa się pod hasłem „Kalejdoskop zmian”, dzięki czemu miejska sceneria stała się areną różnorodnych, artystycznych i eksperymentalnych przemian. Po raz kolejny możemy także wypatrywać trendów pojawiających się w sztuce współczesnej, znajdować korelacje pomiędzy nauką i sztuką, opierając się na nowoczesnej technologii, która wprowadza sztukę audiowizualną na kolejny, wyższy poziom.

Wyjątkowe konkursy fotograficzne

Lubisz fotografować? Uważasz, że Toruń nigdy nie wygląda tak pięknie, jak podczas toruńskiego festiwalu światła? Weź udział w aż trzech konkursach i uchwyć czar festiwalowych prezentacji! Czekamy na Twoje zdjęcia!

Konkurs „Magiczny Bella Skyway Festival”

Głównym celem pierwszego konkursu fotograficznego jest wyłonienie autorów najlepszych zdjęć ukazujących Bella Skyway Festival. Kilkanaście festiwalowych instalacji czeka na fotografów, czy to profesjonalistów, czy amatorów, którzy dobrze wykorzystają ich potencjał i zrobią fenomenalne zdjęcia. Z kolei na fotografa, który wygra konkurs, czeka cyfrowy aparat fotograficzny, który pozwoli autorowi najlepszej fotografii zgłębiać tajniki jednej ze sztuk wizualnych. Zdobywca drugiego miejsca będzie mógł cieszyć się relaksacyjnym dniem w SPA dla 2 osób — obejmującym korzystanie ze Strefy Saltaris SPA i Rytuału Ciechocińskiego, natomiast nagrodą za zajęcie trzeciego miejsca będą 2 bilety na spektakl „Sextet, czyli Roma i Julian”, który odbędzie się w hotelu Głęboczek w dniu 18 września 2016 roku o godz. 17.00.

Najważniejsze zasady konkursu

  • Konkurs fotograficzny jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich.
  • Aby wziąć udział w konkursie należy zrobione przez siebie zdjęcie (lub zestaw zdjęć), którejś z festiwalowych instalacji, bez podpisu na zdjęciu czy jakiegokolwiek znaku wodnego, wraz z dołączonymi danymi kontaktowymi (imię, nazwisko, adres zamieszkania, telefon) przesłać drogą elektroniczną na adres konkurs@bellaskyway.pl. Termin nadsyłania zdjęć upływa 6 września 2016 roku (g. 23.59). W tytule należy wpisać „Konkurs: Magiczny Bella Skyway Festival”.
  • Wyboru najlepszych zdjęć dokona Organizator Bella Skyway Festival, informując o tym uczestników i zwycięzców konkursu do dnia 16 września 2016 roku za pomocą strony internetowej Bella Skyway Festival.
  • Nagrodą główną w konkursie jest cyfrowy aparat fotograficzny do odebrania w siedzibie Organizatora Bella Skyway Festival, od dnia rozstrzygnięcia do dnia 30 września 2016 roku, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08.00 do 16.00.
  • Drugą nagrodą jest zaproszenie na relaksujący dzień w SPA dla 2 osób — obejmujące korzystanie ze Strefy Saltaris SPA i Rytuał Ciechociński — peeling solny, kąpiel solankowa i masaż klasyczny częściowy, ufundowany przez hotel Villa Park MED&SPA w Ciechocinku!
  • Trzecią nagrodą są 2 bilety na spektakl „Sextet, czyli Roma i Julian” który odbędzie się w hotelu Głęboczek w dniu 18 września 2016 roku o godz. 17.00, ufundowane przez Hotel Głęboczek.

Bella — odkryj piękno!

Bella Skyway Festival to święto piękna. Z tej okazji sponsor tytularny festiwalu — Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. i marka Bella — przygotował wyjątkowy konkurs fotograficzny. Zrób zdjęcie, które uchwyci piękno podczas wydarzenia. Może być to — na przykład — jedna z festiwalowych instalacji lub projekcji, spacerująca po toruńskiej starówce zakochana para czy uśmiechnięte dziecko. Odkryj piękno w sobie i otaczającej Cię rzeczywistości podczas 8. Bella Skyway Festival. Nagrodą w konkursie jest dwuosobowy wyjazd na jeden z europejskich festiwali światła. Jak wziąć udział w konkursie? Zrób fotografię, wrzuć ją na Instagram i oznacz ją hashtagiem #bellaodkryjpiekno. Na zdjęcia czekamy do 31 sierpnia 2016 roku, do godziny 12.00. Szczegółowy regulamin konkursu jest dostępny w serwisie internetowym www.tzmo-global.com.

Bella Skyway Festival z lotu ptaka

Zrób zdjęcie instalacji „Water Concept Cinema” i wygraj niepowtarzalny przelot samolotem! Zadanie jest proste, a nagroda wyjątkowa. Wystarczy odwiedzić jedyną biletowaną instalację 8. Bella Skyway Festival, zrobić zdjęcie podczas świetlnej projekcji odbywającej się na kurtynach wodnych i przesłać fotografię na adres konkurs@bellaskyway.pl do 26 sierpnia 2016 roku, godziny 17.00.

Wodne kino 360 stopni na Bella Skyway Festival!

W 2016 roku Water Concept po raz kolejny podniosło poprzeczkę, tym razem przy użyciu unikalnych, najnowocześniejszych technologii. Wielkoformatowa projekcja na ekranach wodnych prezentowana jest po raz pierwszy w Polsce i to właśnie w Toruniu. „Water Concept Cinema” to multimedialny pokaz przenoszący widza w abstrakcyjną opowieść o cudach świata. Obracające się elementy wideo tworzą złudzenie ruchu oraz dają publiczności możliwość interakcji z projekcją. Wszystko to połączone z wielokanałowym dźwiękiem oraz przestrzennymi animacjami tworzonymi na powierzchni 700 m². Miliony kropel wody, na których tworzone jest jedyne na świecie wodne kino 360º — połączenie wody i ognia magicznie wybuchającego na szczycie fontanny wodnej, wszystko to z całą pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Water Concept Cinema to jedyna biletowana instalacja. Bilety w cenie 10 zł są do nabycia przed wydarzeniem. Bilety — w specjalnej cenie — są dostępne w serwisie Groupon.pl (dzieci do 12 lat gratis).

Wyrusz z mobilną aplikacją Bella Skyway Festival!

Aplikacja mobilna Bella Skyway Festival, zawierająca pełny program tegorocznej edycji, jest już dostępna do pobrania w serwisie Google Play. Zapraszamy do podziwiania 20 imponujących świetlnych instalacji z pomocą aplikacji. Do zobaczenia już dzisiaj o godzinie 20.30!

* * *

Organizatorami Bella Skyway Festival są Miasto Toruń i Toruńska Agenda Kulturalna.
Sponsorem tytularnym wydarzenia jest TZMO S.A. i Marka Bella.
Partnerem głównym festiwalu jest Województwo Kujawsko-Pomorskie

Informacje o firmie

Toruńska Agenda Kulturalna
ul. Pod Krzywą Wieżą 1, 87-100 Toruń
tel. +48 56 621 03 33 ⋅ faks +48 56 651 02 37
http://www.tak.torun.pl/

infowire.pl


POWIĄZANE

Coraz wiekszą aktywnością w ostanim czasie wykazuje się NSZZ RI Solidarność. Zwi...

Zagraniczna służba FAS amerykańskiego ministerstwa rolnictwa i żywności USDA w p...

Już w czwartek w zeszłym tygodniu, wyborcza.pl i Wirtualna Polska poinformowały ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę