aaa_TSW_2023
CTR_2023

Konsultacje z komitetami wyborczymi

25 października 2023
Konsultacje z komitetami wyborczymi

fot. Przemysław Keler/KPRP

Prezydent RP spotkał się z przedstawicielami komitetów wyborczych, które będą miały swoją reprezentację w Sejmie Rzeczypospolitej Polskiej X kadencji. W Pałacu Prezydenckim Andrzej Duda rozmawiał z przedstawicielami KW Prawo i Sprawiedliwość oraz KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni. Na jutro zaplanowane są konsultacje z przedstawicielami KKW Trzecia Droga Polskie Stronnictwo Ludowe – Polska 2050 Szymona Hołowni, KW Nowa Lewica i KW Konfederacja Wolność i Niepodległość.

W południe Prezydent Andrzej Duda spotkał się z przedstawicielami Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość, który reprezentowali Premier Mateusz Morawiecki, Wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki oraz rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości Rafał Bochenek.

Prezydentowi w rozmowach towarzyszyli: Szef KPRP Grażyna Ignaczak–Bandych oraz Szef Gabinetu Prezydenta RP Marcin Mastalerek.

Po godz. 14.00 rozpoczęło się spotkanie z przedstawicielami Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni, reprezentowanego przez Przewodniczącego Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska oraz Sekretarza Marcina Kierwińskiego, Przewodniczącego .Nowoczesnej Adama Szłapkę, Przewodniczącą Inicjatywy Polskiej Barbarę Nowacką oraz Przewodniczącą Partii Zieloni Urszulę Zielińską.

Prezydentowi w rozmowach towarzyszyli: Szef KPRP Grażyna Ignaczak–Bandych, Szef Gabinetu Prezydenta RP Marcin Mastalerek, Minister Wojciech Kolarski oraz Minister Małgorzata Paprocka.oprac, e-red, ppr.pl na podst źródło: KPRP


POWIĄZANE

To wyjątkowe wydarzenie i idealna okazja, by rozprawić się z “rybimi” mitami, po...

Polska umacnia swoją pozycję europejskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego! ...

Naukowcy z Wydziału Biologii UW planują udostępniać rolnikom, hodowcom roślin i ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę