Adama_Spyrale_1-31.05.21

KOWR OT Szczecin dla Aurelki

27 kwietnia 2021
KOWR OT Szczecin dla Aurelki

W dniu 23 kwietnia br. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przekazał nagrody rzeczowe i gadżety dla uczestników biegu charytatywnego pod nazwą „Razem dla Aurelki”.

13 – letnia Aurelia Mączkowska, pochodzi z niewielkiego Mirosławca w Zachodniopomorskiem. Od  blisko dwóch miesięcy trwa zbiórka na leczenie dziewczynki, u której nie tak dawno zdiagnozowano guza mózgu. Jedyną nadzieją dla Aurelii jest eksperymentalne leczenie w Stanach Zjednoczonych. Na rzecz dziewczynki organizowane są zbiórki pieniężne, licytacje oraz liczne wydarzenia towarzyszące.

KOWR OT w Szczecinie od samego początku przyłączył się aktywnie w akcję pomocy dla 13 – letniej Aurelii Mączkowskiej. Jedną z form wsparcia było przekazanie upominków i gadżetów promocyjnych dla uczestników biegu charytatywnego po Lesie Arkońskim w Szczecinie.

Zbiórka dla Aurelii Mączkowskiej jest już niemal na samym finiszu. Aby wesprzeć potrzebującą dziewczynkę można to zrobić między innymi poprzez portal„siepomaga.pl” pod adresem: www.siepomaga.pl/aurelia-maczkowska lub poprzez portal zobaczmnie.org pod adresem:

https://zobaczmnie.org/aurelia-maczkowska/.

 

KOWR


POWIĄZANE

O możliwościach wykorzystania najnowszych technologii cyfrowych w rolnictwie roz...

W dniu 14 czerwca br. przedstawiciel OT KOWR Rzeszów uczestniczył w pracach jury...

13 czerwca br. na terenie Agro-Bazaru Bielsko-Biała w Wapienicy odbył się event ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę