KOWR pomaga producentom rolnym

5 grudnia 2017
KOWR pomaga producentom rolnym

Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie w dniu 29 listopada 2017 roku zorganizował szkolenie dla doradców rolniczych dotyczące poddziałania 3.1 „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” PROW 2014-2020.

Spotkanie odbyło się w siedzibie olsztyńskiego oddziału KOWR w związku z uruchomieniem w dniu 28 listopada br. naboru wniosków w tym poddziałaniu oraz licznymi pytaniami dotyczącymi merytorycznych i technicznych problemów przy wypełnianiu wniosków o przyznanie pomocy. Grono doradców rolniczych zgromadzonych na spotkaniu wysłuchało wykładu na temat zasad i wymagań związanych z udzieleniem pomocy, po którym pracownicy OT KOWR w Olsztynie odpowiadali na pytania związane z programem oraz bieżącą działalnością Ośrodka.

Szkolenie otworzył Dariusz Wasiela – Zastępca Dyrektora OT KOWR w Olsztynie wspólnie z Małgorzatą Micińską – Zastępcą Dyrektora Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie. W spotkaniu uczestniczył również Marcin Domian – Doradca Wojewody Warmińsko-Mazurskiego ds. rolnictwa i rozwoju wsi.

 

KOWR


POWIĄZANE

Badanie Kantar Polska: Ponad połowa Polaków jest w stanie zapłacić za piwo góra ...

DANONE razem z dostawcami regeneruje gleby w Polsce by korzystnie wpływać na zdr...

Tegoroczny sezon zbiorów w firmie „Herbapol-Lublin” S.A. zbliża się do finiszu, ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę