Biometan
a_bio-expo_ptak_750śniadanie_750

KOWR pomaga producentom rolnym

5 grudnia 2017
KOWR pomaga producentom rolnym

Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Olsztynie w dniu 29 listopada 2017 roku zorganizował szkolenie dla doradców rolniczych dotyczące poddziałania 3.1 „Wsparcie na przystępowanie do systemów jakości” PROW 2014-2020.

Spotkanie odbyło się w siedzibie olsztyńskiego oddziału KOWR w związku z uruchomieniem w dniu 28 listopada br. naboru wniosków w tym poddziałaniu oraz licznymi pytaniami dotyczącymi merytorycznych i technicznych problemów przy wypełnianiu wniosków o przyznanie pomocy. Grono doradców rolniczych zgromadzonych na spotkaniu wysłuchało wykładu na temat zasad i wymagań związanych z udzieleniem pomocy, po którym pracownicy OT KOWR w Olsztynie odpowiadali na pytania związane z programem oraz bieżącą działalnością Ośrodka.

Szkolenie otworzył Dariusz Wasiela – Zastępca Dyrektora OT KOWR w Olsztynie wspólnie z Małgorzatą Micińską – Zastępcą Dyrektora Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie. W spotkaniu uczestniczył również Marcin Domian – Doradca Wojewody Warmińsko-Mazurskiego ds. rolnictwa i rozwoju wsi.

 

KOWR


POWIĄZANE

Kupowanie żywności ekologicznej deklaruje aż 81,9 proc. respondentów. Mimo to, t...

SW Research przeprowadził sondaż dla „Rzeczpospolitej w którym większość Polaków...

Tylko do 3 października o wsparcie mogą się ubiegać organizacje i grupy producen...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)śniadanie_750_2
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę