aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Kredyt gotówkowy online — jak wziąć kredyt przez internet? Krok po kroku

10 listopada 2020
Kredyt gotówkowy online — jak wziąć kredyt przez internet? Krok po kroku

Kredyt gotówkowy online możemy wziąć w zaledwie kilka minut. Wystarczy wypełnienie wniosku i potwierdzenie tożsamości, aby cieszyć się otrzymaną gotówką na dowolny cel. Jakie warunki należy spełnić, by dostać kredyt gotówkowy przez internet i co zrobić, aby proces przebiegł sprawnie?

 

Pamiętaj ! Szukając kredytu gotówkowego online warto porównać na https://www.totalmoney.pl/kredyty_gotowkowe ze sobą wiele ofert aby wybrać najkorzystniejszą dla naszego portfela.

Kredyty gotówkowe online

 

Kredyt gotówkowy online bez wychodzenia z domu to coraz popularniejsza opcja, którą banki wprowadzają do swoich ofert. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możemy w szybki i prosty sposób pozyskać potrzebne środki i przeznaczyć je, na co tylko chcemy. Oferty banków mogą różnić się od siebie zarówno pod względem zasad, jakie musi spełnić przyszły kredytobiorca, jak również warunków umowy. Warto jednak wiedzieć, że aby wnioskować o kredyty gotówkowe online, musimy posiadać zdolność kredytową oraz:

 

Mieć ukończony 18 rok życia lub 21 lat;

Posiadać polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania;

Mieć ważny dowód osobisty;

Założyć konto w polskim banku.

 

Kredyt gotówkowy online na dowód

 

Kredyty gotówkowe online udzielane są w oparciu o dokument tożsamości, czyli dowód osobisty, z którego dane musimy wprowadzić we wniosku. Po złożeniu formularza, konieczne będzie ich potwierdzenie, co możemy zrealizować przelewem. Wówczas należy wykonać przelew na symboliczną kwotę (zazwyczaj 1 zł.), dzięki czemu bank szybko sprawdzi nasze dane osobowe.

 

Kredyt gotówkowy całkowicie online

 

Niektóre banki oferują wnioskowanie o kredyt gotówkowy całkowicie online. Oznacza to, że nie będziemy musieli wybierać się do placówki w celu dopełnienia formalności. Wszystkie potrzebne dokumentacje możemy udostępnić online (np. wyciągi z konta), a niezbędne informacje przekazać konsultantowi podczas rozmowy telefonicznej. Ilość formalności jest uzależniona od wewnętrznych zasad bankowych oraz kwoty, o jaką wnioskujemy. Jeśli będzie ona nieduża, banki minimalizują formalności, ograniczając je jedynie do sprawdzenia BIK-u i danych osobowych wnioskodawcy.

 

Jak wziąć szybki kredyt gotówkowy online?

 

Zanim przejdziemy do tego, jak zaciągnąć szybki kredyt gotówkowy online, warto dowiedzieć się, jakie koszty będzie ponosić oraz porównać dostępne oferty. Decyzji o wzięciu zobowiązania nie powinniśmy podejmować zbyt pochopnie. Może okazać się wówczas, że skorzystaliśmy z nieatrakcyjnej oferty, a inne banki na rynku proponują lepsze warunki kredytowania.

 

Tani kredyt gotówkowy online

 

Każdemu zależy na tym, aby zaciągnięty kredyt był jak najtańszy. W tym celu poszukujemy poszczególnych ofert bankowych i porównujemy warunki. Nie musimy jednak samodzielnie spędzać wielu godzin w internecie. Wystarczy skorzystanie z kalkulatora kredytu gotówkowego, w którym wpisujemy kwotę i okres spłaty, jaki nas interesuje. Na podstawie wprowadzonych kryteriów otrzymamy nie tylko wysokość kosztów, które będziemy ponosić w związku z kredytowaniem, ale także aktualne oferty banków. Dzięki temu tani kredyt gotówkowy online staje się bardziej realny niż mogłoby się wydawać.

 

Kredyt gotówkowy przez internet. Krok po kroku

 

1. Znajdź kredyt gotówkowy online z atrakcyjnymi warunkami. Skorzystaj z kalkulatora lub rankingu dostępnego na Totalmoney.

2. Złóż wniosek o kredyt gotówkowy online. Wpisujesz w nim swoje dane osobowe oraz wypełniasz oświadczenie o dochodach. Należy w nim wprowadzić: wysokość i źródło dochodów, liczbę osób w gospodarstwie domowym na utrzymaniu, wysokość wydatków, wysokość zobowiązań finansowych w banku i w firmach pożyczkowych oraz dodatkowych zobowiązań, np. alimentów.

3. Czekaj na wydanie wstępnej decyzji kredytowej lub potwierdź swoją tożsamość. Niektóre banki wymagają potwierdzenia danych od razu po wysłaniu wniosku. Wówczas musisz wykonać przelew na symboliczną kwotę na konto podane przez bank. Może zdarzyć się, że instytucja wyda wstępną decyzję pożyczkową. Jeśli będzie pozytywna, przechodzisz weryfikację tożsamości. Po sprawdzeniu danych podpisujesz umowę kredytową z bankiem, którą otrzymasz na wprowadzony we wniosku adres e-mail i czekasz na wypłatę środków na konto. Konkretne kroki zależą od indywidualnych zasad bankowych.

4. Czekasz na wypłatę pieniędzy na konto.

5. Spłacasz kredyt według ustalonego harmonogramu, który otrzymasz e-mailem.

 

Kredyt gotówkowy przez internet. Dodatkowe formalności

 

Gdy wnioskujemy o niewysoką kwotę, zazwyczaj jedyne, co musimy zrobić, to złożenie formularza i potwierdzenie danych osobowych. Podczas całego procesu bank sprawdza rejestry dłużników i naszą historię w BIK. Najczęściej takie kroki wystarczą do zweryfikowania kredytobiorcy. Z kolei jeśli chcemy ubiegać się o wyższy kredyt gotówkowy online, bank może wymagać od nas udostępnienia konkretnej dokumentacji celem potwierdzenia dochodów. Może to być umowa o pracę, PIT-y, zaświadczenie od pracodawcy, dokumenty dot. przyznania i wypłaty świadczenia (np. emerytury, renty), wyciągi z konta.

 

Które banki oferują kredyty gotówkowe online?

 

Obecnie kredyt gotówkowy bez wychodzenia z domu możemy zaciągnąć w:

 

Alior Banku

Citi Handlowym

Santander Consumer Banku

Credit Agricole

mBanku

ING Banku Polska

BNP Paribas.

 


POWIĄZANE

W pierwszych 12 dniach czerwca wolumen załadunku zboża na ukraińskiej sieci kole...

Według wyników pierwszych czterech miesięcy 2024 roku Ukraina zaimportowała towa...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę