aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Kreowanie podwodnego pejzażu z ekskluzywnym zestawem akwariowym ASPECT firmy AQUAEL

11 października 2016
Kreowanie podwodnego pejzażu z ekskluzywnym zestawem akwariowym ASPECT firmy AQUAEL

Akwarystyka to hobby sięgające czasów przed naszą erą. Wymaga od właściciela właściwej pielęgnacji i codziennej opieki, jednak wydaje się to niewielkim poświęceniem w porównaniu do zdumiewających efektów, jakie otrzymujemy. Dzięki nowemu zestawowi ASPECT firmy AQUAEL, akwarium ma szansę stać się unikalną ozdobą naszego mieszkania.

 

Stylowe i praktyczne

Nowa propozycja ASPECT firmy AQUAEL to wysokiej jakości zbiornik o wymiarach 80 x 35 x 40 cm i pojemności 112 litrów. Został on wyposażony w pokrywę z aluminium trwale pokrytego tworzywem w modnych ostatnio kolorach: dębu salina - imitującego stare, eleganckie drewno lub tworzywem o barwie czarnej i fakturze słojów drzewa. Nowoczesny design sprawia, że zestawy ASPECT okażą się doskonałą dekoracją zarówno tradycyjnych, jak i awangardowych wnętrz.

 

Producent zadbał o energooszczędne oświetlenie akwarium ASPECT – tworzą je dwie belki z diodami LED, które można rozbudować o kolejne moduły. Dołączona do zestawu wygodna grzałka z termostatem pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę wody. Skuteczną filtrację zapewni mechaniczno-biologiczny filtr kolumnowy, który umieszczony jest w rogu zbiornika. Urządzenie jest bardzo proste w instalacji, nie wymaga też częstego czyszczenia. Do każdego zestawu ASPECT można dokupić dedykowaną szafkę w wybranym wariancie kolorystycznym, która wraz z akwarium będzie tworzyła spójną i estetyczną całość.

 

Bogactwo kolorów i kształtów

Dzisiejsza akwarystyka to nie tylko pielęgnacja ryb i zbiornika, ale również sposób na ciekawe zaaranżowanie wnętrza. Zestawy akwariowe ASPECT są przeznaczone do zakładania efektownych akwariów dekoracyjnych, roślinnych i naturalnych. Dobrze zorganizowana przestrzeń akwarium pozwoli nam cieszyć się pięknem podwodnego świata w naszym otoczeniu. W celu uzyskania optymalnego efektu należy starannie rozplanować rozmieszczenie roślin. Są najważniejszym elementem ekosystemu, ponieważ produkują tlen i zwiększają jego ilość w wodzie. Z tyłu najlepiej posadzić okazy wysokie, pośrodku – średniej wielkości, a z przodu niskie. Taki układ zwiększy ich widoczność i sprawi, że nie będą się nawzajem zasłaniać.

 

 

 

 

INFORMACJE O FIRMIE:

Od przeszło 30 lat AQUAEL produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium słodkowodnego oraz stawu ogrodowego. W ofercie firmy znajduje się również wiele produktów skierowanych do miłośników akwarystyki morskiej i oferta ta jest systematycznie poszerzana.

Produkty AQUAEL są dostępne niemal w każdym sklepie zoologicznym w Polsce. Firma prowadzi bezpośrednią dystrybucję do hurtowni jak również współpracuje ze sklepami na terenie całego kraju. Poza Polską produkty AQUAEL są dostępne w ponad 100 krajach świata na sześciu różnych kontynentach. Produkty marki AQUAEL zdobywają prestiżowe nagrody na całym świecie.

AQUAEL jest właścicielem marek COMFY i PET INN. Są to doskonałej jakości akcesoria dedykowane dla psów i kotów, oraz królików, gryzoni i ptaków.

Biuro prasowe firmy Aquael


POWIĄZANE

Główny Lekarz  Weterynarii poinformował o złożeniu do Światowej Organizacji Zdro...

Amerykański Bank Eksportu-Importu zatwierdził decyzję o finansowaniu kredytowym ...

Ukraina nie otrzymała powiadomień ze strony polskiej nawet wtedy, gdy strajkując...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę