aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Kreowanie podwodnego pejzażu z ekskluzywnym zestawem akwariowym ASPECT firmy AQUAEL

11 października 2016
Kreowanie podwodnego pejzażu z ekskluzywnym zestawem akwariowym ASPECT firmy AQUAEL

Akwarystyka to hobby sięgające czasów przed naszą erą. Wymaga od właściciela właściwej pielęgnacji i codziennej opieki, jednak wydaje się to niewielkim poświęceniem w porównaniu do zdumiewających efektów, jakie otrzymujemy. Dzięki nowemu zestawowi ASPECT firmy AQUAEL, akwarium ma szansę stać się unikalną ozdobą naszego mieszkania.

 

Stylowe i praktyczne

Nowa propozycja ASPECT firmy AQUAEL to wysokiej jakości zbiornik o wymiarach 80 x 35 x 40 cm i pojemności 112 litrów. Został on wyposażony w pokrywę z aluminium trwale pokrytego tworzywem w modnych ostatnio kolorach: dębu salina - imitującego stare, eleganckie drewno lub tworzywem o barwie czarnej i fakturze słojów drzewa. Nowoczesny design sprawia, że zestawy ASPECT okażą się doskonałą dekoracją zarówno tradycyjnych, jak i awangardowych wnętrz.

 

Producent zadbał o energooszczędne oświetlenie akwarium ASPECT – tworzą je dwie belki z diodami LED, które można rozbudować o kolejne moduły. Dołączona do zestawu wygodna grzałka z termostatem pozwoli utrzymać odpowiednią temperaturę wody. Skuteczną filtrację zapewni mechaniczno-biologiczny filtr kolumnowy, który umieszczony jest w rogu zbiornika. Urządzenie jest bardzo proste w instalacji, nie wymaga też częstego czyszczenia. Do każdego zestawu ASPECT można dokupić dedykowaną szafkę w wybranym wariancie kolorystycznym, która wraz z akwarium będzie tworzyła spójną i estetyczną całość.

 

Bogactwo kolorów i kształtów

Dzisiejsza akwarystyka to nie tylko pielęgnacja ryb i zbiornika, ale również sposób na ciekawe zaaranżowanie wnętrza. Zestawy akwariowe ASPECT są przeznaczone do zakładania efektownych akwariów dekoracyjnych, roślinnych i naturalnych. Dobrze zorganizowana przestrzeń akwarium pozwoli nam cieszyć się pięknem podwodnego świata w naszym otoczeniu. W celu uzyskania optymalnego efektu należy starannie rozplanować rozmieszczenie roślin. Są najważniejszym elementem ekosystemu, ponieważ produkują tlen i zwiększają jego ilość w wodzie. Z tyłu najlepiej posadzić okazy wysokie, pośrodku – średniej wielkości, a z przodu niskie. Taki układ zwiększy ich widoczność i sprawi, że nie będą się nawzajem zasłaniać.

 

 

 

 

INFORMACJE O FIRMIE:

Od przeszło 30 lat AQUAEL produkuje wszystko co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji akwarium słodkowodnego oraz stawu ogrodowego. W ofercie firmy znajduje się również wiele produktów skierowanych do miłośników akwarystyki morskiej i oferta ta jest systematycznie poszerzana.

Produkty AQUAEL są dostępne niemal w każdym sklepie zoologicznym w Polsce. Firma prowadzi bezpośrednią dystrybucję do hurtowni jak również współpracuje ze sklepami na terenie całego kraju. Poza Polską produkty AQUAEL są dostępne w ponad 100 krajach świata na sześciu różnych kontynentach. Produkty marki AQUAEL zdobywają prestiżowe nagrody na całym świecie.

AQUAEL jest właścicielem marek COMFY i PET INN. Są to doskonałej jakości akcesoria dedykowane dla psów i kotów, oraz królików, gryzoni i ptaków.

Biuro prasowe firmy Aquael


POWIĄZANE

Wczoraj, odyło się wspólne posiedzienie  władz rolniczej i pracowniczej Solidarn...

W zależności od branży, zawodu i konkretnej firmy, podczas aplikacji możesz się ...

W meich społecznociowych pojawiła się bardzi ciekawa, choć powszechnie znana ana...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę