CTR_80917

Łakocie Dan Cake na Kongresie Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017

6 listopada 2017
Łakocie Dan Cake na Kongresie Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017

Już w najbliższy wtorek 7 listopada w warszawskim Hotelu Mariott odbędzie się Kongres Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017. Podczas trzeciej edycji tego wyjątkowego wydarzenia, zrzeszającego producentów słodyczy, dostawców usług oraz spożywczych sieci handlowych, wśród wystawców nie mogło zabraknąć czołowego producenta branży – firmy Dan Cake Polonia.

Wydarzenie będzie więc okazją do zapoznania się z bogatą ofertą  pakowanych wyrobów piekarniczych, które powstają w zakładach Dan Cake w Chrzanowie już od ponad 13 lat.

Kongres Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017 to niepowtarzalna okazja do poznania oferty czołowych producentów branży wyrobów piekarniczo-ciastkarskich, czekoladowych, nieczekoladowych, lodów, a nawet słodyczy funkcjonalnych jak batony energetyczne, proteinowe, czy produkty dla diabetyków.

 

Przede wszystkim jednak, to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce stwarzające przestrzeń dla wymiany doświadczeń między wszystkimi uczestnikami rynku – zarówno w formie ciekawych prelekcji ekspertów, poświęconych aktualnym trendom, jak i indywidualnych spotkań biznesowych i konsultacji ze specjalistami.

Organizatorem Kongresu Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017 jest Wydawca „Wiadomości Handlowych” Wydawnictwo Gospodarcze.

Szczegóły oraz program wydarzenia: www.kongresslodycze.pl

 

Biuro prasowe Dan Cake Polonia


POWIĄZANE

23 listopada 2017 r. zostało podpisane porozumienie dotyczące powstania konsorcj...

PO zaapelowała w czwartek do premier Beaty Szydło o dymisję ministra rolnictwa K...

Resort rolnictwa pracuje nad zmianą przepisów dotyczących produkcji przez rolnik...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę