Łakocie Dan Cake na Kongresie Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017

6 listopada 2017
Łakocie Dan Cake na Kongresie Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017

Już w najbliższy wtorek 7 listopada w warszawskim Hotelu Mariott odbędzie się Kongres Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017. Podczas trzeciej edycji tego wyjątkowego wydarzenia, zrzeszającego producentów słodyczy, dostawców usług oraz spożywczych sieci handlowych, wśród wystawców nie mogło zabraknąć czołowego producenta branży – firmy Dan Cake Polonia.

Wydarzenie będzie więc okazją do zapoznania się z bogatą ofertą  pakowanych wyrobów piekarniczych, które powstają w zakładach Dan Cake w Chrzanowie już od ponad 13 lat.

Kongres Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017 to niepowtarzalna okazja do poznania oferty czołowych producentów branży wyrobów piekarniczo-ciastkarskich, czekoladowych, nieczekoladowych, lodów, a nawet słodyczy funkcjonalnych jak batony energetyczne, proteinowe, czy produkty dla diabetyków.

 

Przede wszystkim jednak, to jedyne tego typu wydarzenie w Polsce stwarzające przestrzeń dla wymiany doświadczeń między wszystkimi uczestnikami rynku – zarówno w formie ciekawych prelekcji ekspertów, poświęconych aktualnym trendom, jak i indywidualnych spotkań biznesowych i konsultacji ze specjalistami.

Organizatorem Kongresu Słodycze i Przekąski Sweets & Snacks 2017 jest Wydawca „Wiadomości Handlowych” Wydawnictwo Gospodarcze.

Szczegóły oraz program wydarzenia: www.kongresslodycze.pl

 

Biuro prasowe Dan Cake Polonia


POWIĄZANE

Przyszłość Wspólnej Polityki Rolnej, afrykański pomór świń, sytuacja na rynkach ...

Zgodnie ze wstępnymi danymi GUS pogłowie świń w grudniu 2017 r. wyniosło 11,9 ml...

Czy łosi nad Biebrzą przybywa, czy też nie - próbą odpowiedzi na to pytanie mają...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę