aaa_TSW_2023
CTR_2023

Licytuj kolację z piękną modelką i pomóż choremu chłopcu

5 października 2016
Licytuj kolację z piękną modelką i pomóż choremu chłopcu

Już dziś masz szansę, by umówić się na kolację z piękną polską modelką, Sandrą Kubicką i jednocześnie pomóc uratować życie małego chłopca! Jak? Weź udział w licytacji, której cały dochód zostanie przekazany dla Maxa Świerkowskiego.

Sandra Kubicka to kolejna gwiazda, która zaangażowała się w akcję Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?” - #namaxadlamaxa, która ma na celu uratowanie życia i zdrowia małego Maxa. Modelka przeznaczyła na licytację kolację w swoim towarzystwie. Wieczór z Sandrą Kubicką, jurorem gościnnym programu Top Model, może być doskonałą okazją do rozmowy na temat międzynarodowych podróży, kariery w modelingu, a także gratką dla osób, które chcą po prostu spędzić czas w miłym towarzystwie.

Kolację ufundowała warszawska restauracja Strefa – zwycięzca plebiscytu Poland 100 Best Restaurants2015. Będzie można wylicytować ją pod tym linkiem: http://allegro.pl/show_item.php?item=6539895979. Modelka przyleci do Polski na dwa dni, jeden wieczór przeznaczy na kolację ze zwycięzcą aukcji. Spotkanie odbędzie się w listopadzie.

U Maxa Świerkowskiego zdiagnozowano Zespół Crouzona lub Zespół Pfeiffera Typu 3. Jest to rzadka choroba genetyczna, która charakteryzuje się nieprawidłowym kostnieniem czaszki. Nie powiększa się ona wraz z rozwijającym się mózgiem, czego konsekwencją jest wytrzesz oczu i  niedorozwinięta szczęka. Max w środę, 28 września, przeszedł pierwszą operację główki w Stanach Zjednoczonych, która otwiera pierwszy etap leczenia. Chłopiec może być zupełnie zdrowy – niestety koszty wszystkich zabiegów, konsultacji i badań znacznie przekraczają możliwości rodziców. Chcesz pomóc? Więcej informacji znajdziesz tutaj:  http://fundacja.konradgaca.pl/donations/uratuj-maxia-pomoc-dla-maxia-swierkowskiego/.

infowire.pl


POWIĄZANE

Sytuacja hodowli trzody chlewnej od wielu lat jest trudna, spadek popytu w Europ...

Od nowych technologii po zatrudnienie pracownika. Kongres TSW poruszy palące tem...

Okres jesienno-zimowy to tradycyjnie czas analiz, podsumowań oraz podejmowania d...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę