Adama_AgilTrinity_15.08.2020
GUS_230920_750x100_stat

Maliszewska przywrócona na funkcję sekretarza KZ FPM

26 czerwca 2020
Maliszewska przywrócona na funkcję sekretarza KZ FPM

25. czerwca odbyło się posiedzenie Komisji Zarządzającej Funduszem Promocji Mleka. Pierwsze po dłuższej przerwie wywołanej COVID-19. Spotkaniu przewodniczył Pan Krzysztof Banach. Podczas posiedzenia Agnieszka Maliszewska, dyrektor biura Polskiej Izby Mleka została przywrócona na funkcję sekretarza komisji. Komisja odwołała jednego z członków, który pod nieobecność kilku członków KZ FPM, m.in. Agnieszki Maliszewskiej oraz przewodniczącego, został powołany na tą funkcję w lutym tego roku.

 

Komisja przyznała Polskiej Izbie Mleka środki na kontynuowanie kampanii promującej spożycie mleka wśród najmłodszych pod nazwą „Dzieciaki Mleczaki”, która cieszy się ogromną popularnością wśród najmłodszych. PIM otrzymała też środki na badanie skutków strategii "Od pola do stołu" na rozwój sektora mleczarskiego.


- Do tego projektu zaprosimy grono ekspertów, z jakimi od lat współpracuje PIM, mam tu na myśli m.in. Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, SGGW, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski i innych. Na pewno w tym gronie znaleźć się muszą praktycy, przedstawiciele różnych zakładów i spółdzielni mleczarskich - dodała Agnieszka Maliszewska, dyrektor PIM.

 

Polska Izba Mleka


POWIĄZANE

Szanowni Państwo, ze względu na sytuację epidemiologiczną wprowadzono rozwiązani...

Nowe cele redukcji emisji CO2 do 2030 roku Szefowa Komisji Europejskiej przedsta...

Termin składania wniosków w V edycji konkursu „Europejskiej nagrody za innowacje...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę