Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Marka Jeep® zdobywcą licznych nagród w tegorocznym plebiscycie magazynu OFF ROAD

13 lipca 2020
Marka Jeep® zdobywcą licznych nagród w tegorocznym plebiscycie magazynu OFF ROAD

Modele Jeepa® po raz kolejny zdobyły najwyższe laury w prestiżowym plebiscycie, w którym głosują Czytelnicy niemieckiego, specjalistycznego magazynu OFF ROAD, poświęconego SUV-om i samochodom 4x4.

Wśród 248 modeli rywalizujących w 13 kategoriach o tytuły najlepszych samochodów 4x4 i SUV-ów przyznawane przez Czytelników, znacząco wyróżniła się marka Jeep, zdobywając pięć najwyższych miejsc.

Największym tegorocznym zwycięzcą okazał się Jeep Renegade, który po raz szósty z rzędu otrzymał tytuł najlepszego samochodu w kategorii „Kompaktowy SUV” (kategoria D). Pokonując 19 innych modeli, Renegade został wyróżniony za najlepsze w swojej klasie możliwości jezdne 4x4 połączone z niepowtarzalnym designem Jeepa.

Flagowy Jeep Grand Cherokee został natomiast uznany za najlepszy importowany luksusowy samochód terenowy i zajął drugie miejsce w klasyfikacji „Luksusowe samochody terenowe" (kategoria B).

Kultowy Jeep Wrangler, uplasował się na drugim miejscu w kategorii A „Samochód terenowy", uzyskując 28,4% głosów Czytelników, tylko o 0,6 procent mniej niż zwycięzca i znacznie wyprzedzając trzeci model (15,1%).

Jeep Wrangler zajął również drugie miejsce w kategorii „Napędy alternatywne", szczególnie ważne wyróżnienie tuż przed wprowadzeniem na rynek Wranglera 4xe z technologią hybrydową plug-in.

Jeszcze przed swoim debiutem na europejskim rynku, nowy Jeep Gladiator, zajął drugie miejsce w kategorii C „Pick-up".

Nagrody OFF ROAD zostały wprowadzone w 1982 roku, umożliwiając entuzjastom specjalistycznego magazynu 4x4, szansę głosowania na ulubione modele.

W edycji 2020 plebiscytu OFF ROAD wzięło udział ponad 41 500 Czytelników (wyniki będą dostępne w wersji drukowanej magazynu OFF ROAD, wydanie 8/20, w sprzedaży od 14 lipca 2020 r.).

 

Biuro prasowe Fiat Chrysler Automobiles


POWIĄZANE

Zasoby wód powierzchniowych w Polsce wynoszą około 1,6 tys. m3/rok/osobę, podcza...

Firma Tyson Foods Inc. negocjuje w Pekinie za zniesieniem „banu” eksportowego dl...

Temat GMO wciąż budzi wiele obaw ze strony konsumentów. Coraz więcej osób zwraca...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę