Marzenia na tapecie

16 października 2020
Marzenia na tapecie
Newseria Lifestyle

Z tapetami Muraspec możemy podziwiać we własnym domu ulubione miejsca, do których tęsknimy na co dzień. Na przykład takie jak klify i fiordy tajemniczej Skandynawii, które zostały wykonane na winylowej bazie o strukturze betonu. Wyczuwalna, lekko chropowata struktura tapety dodaje realizmu niezwykłemu widokowi.

Kuchenne pyszności, czyli kawa i kardamon. Obie tapety przygotowane na potrzeby restauracji i obie pięknie nawiązują do charakteru miejsca. Kardamonowa tapeta w restauracji we Wrocławiu jest tak realistyczna, że prawie czujemy słodko-korzenny zapach egzotycznej przyprawy. Filiżanka espresso zdobi ścianę w restauracji Hotelu Apart 12 w Rzeszowie. Jeśli potrzebujecie latte, macchiato, cappucino lub innej kawy, to Muraspec też ją Wam chętnie przygotuje. Na tapecie oczywiście.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby marzenia spełniały się również w biurach, klinikach piękności, bankach i innych obiektach komercyjnych. W prezentowanym na zdjęciach biurach w Warszawie oraz Krakowie na ścianach pojawiły się abstrakcyjne wzory inspirowane kompozycjami Mondriana, geometryczne motywy w wersji ombre, jak również kaskady kwiatów.

Kwiatów pełne jest też wnętrze jednej z klinik piękności (IP Cliniq w Rzeszowie). Na tapety Muraspec przeniosła je projektant Joanna Znamirowska-Pałka. Olbrzymiej wielkości piwonie, dalie i róże zdobią m.in. ściany wejść do gabinetów. Są tak realistyczne, że można się tylko zdziwić, że nie pachną...

Wielkoformatowe nadruki na tapetach Muraspec przygotowywane są na winylowych bazach o najwyższej obiektowej jakości, więc mają takie same właściwości jak klasyczne tapety brytyjskiego producenta: są zmywalne, szorowalne, odporne na promienie UV itp. Bezspoinowe łączenie sprawia, że miejsca styku brytów są praktycznie niewidoczne. Wzory tapet tworzone są studio projektowym Muraspec, a pliki graficzne zachowywane, więc ewentualne dodruki zawsze są możliwe. Wybór rodzaju podkładu (kilkanaście struktur, w tym gładka, chropowata, szorstka i in.) pozwala uzyskać realistyczne efekty estetyczne. Tapety mogą być zabezpieczone antybakteryjną powłoką Biomaster.

Zdjęcia i realizacje: Muraspec oraz MTA Design

Więcej informacji: www.muraspec.pl

 

 

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Rolnicy - producenci papryki z polskiego zagłębia paprykowego na Południu Mazows...

„Przyjęta przez Rząd nowelizacja ustawy biopaliwowej to cios w producentów rzepa...

Polityka Europejskiego Zielonego Ładu może się przyczynić do wzrostu zainteresow...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę