GUS_230920_750x100_stat

Milkpol Czarnocin jednym z Laureatów Krajowych AgroLigi 2019

19 czerwca 2020
Milkpol Czarnocin jednym z Laureatów Krajowych AgroLigi 2019

Ostatnie miesiące pokazały, że nawet w dobie nadprodukcji żywności mogą się pojawić problemy z... zaopatrzeniem. W Polsce tego problemu nie było, głównie dzięki temu, że nasi producenci stanęli na wysokości zadania, nie tylko nieprzerwanie dostarczając swoje produkty do hurtowni i sklepów, ale też wspierając lekarzy i innych pracowników służby zdrowia. Najlepsi rolnicy oraz przedstawiciele agrobiznesu zostali uhonorowani podczas uroczystej Gali AgroLigi 2019, która odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy. Marka Milkpol Czarnocin została jednym z Laureatów Krajowych w kategorii Firmy.

Marka Milkpol Czarnocin znalazła się wśród Laureatów Krajowych w kategorii Firmy. Jest to nagroda specjalna Dyrektora Generalnego KOWR (Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa) Grzegorza Pięty. Nagroda to wyraz uznania za kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania, dzięki którym przemysł rolno-spożywczy staje się nowoczesny, konkurencyjny, z perspektywami na przyszłość. Przedstawiciele firmy odebrali dyplomy, puchar i gratulacje z rąk prezydenta Andrzeja Dudy.

Prezes firmy, pani Anna Świerczyńska, odebrała również dodatkowe wyróżnienie: Medal „Zasłużony dla rolnictwa”.

Konkurs AgroLiga jest organizowany od 1993 roku. Od 2008 r. Honorowy Patronat nad Galą AgroLigi sprawuje Prezydent RP. Laureaci konkursu, zarówno szczebla krajowego, jak i wojewódzkiego, stają się symbolem przedsiębiorczości, gospodarności w polskim rolnictwie oraz agrobiznesie. W ogólnopolskim finale uczestniczyli zwycięzcy konkursów regionalnych.

 

Forum Mleczarskie


POWIĄZANE

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych, wystąpił 22 października 2020 r. do Ministr...

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych, wystąpił 22 października 2020 r. do Ministr...

Mając na uwadze obecną sytuację epidemiczną i wprowadzone w dniu 23 października...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę