Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Milkpol Czarnocin jednym z Laureatów Krajowych AgroLigi 2019

19 czerwca 2020
Milkpol Czarnocin jednym z Laureatów Krajowych AgroLigi 2019

Ostatnie miesiące pokazały, że nawet w dobie nadprodukcji żywności mogą się pojawić problemy z... zaopatrzeniem. W Polsce tego problemu nie było, głównie dzięki temu, że nasi producenci stanęli na wysokości zadania, nie tylko nieprzerwanie dostarczając swoje produkty do hurtowni i sklepów, ale też wspierając lekarzy i innych pracowników służby zdrowia. Najlepsi rolnicy oraz przedstawiciele agrobiznesu zostali uhonorowani podczas uroczystej Gali AgroLigi 2019, która odbyła się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Andrzeja Dudy. Marka Milkpol Czarnocin została jednym z Laureatów Krajowych w kategorii Firmy.

Marka Milkpol Czarnocin znalazła się wśród Laureatów Krajowych w kategorii Firmy. Jest to nagroda specjalna Dyrektora Generalnego KOWR (Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa) Grzegorza Pięty. Nagroda to wyraz uznania za kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania, dzięki którym przemysł rolno-spożywczy staje się nowoczesny, konkurencyjny, z perspektywami na przyszłość. Przedstawiciele firmy odebrali dyplomy, puchar i gratulacje z rąk prezydenta Andrzeja Dudy.

Prezes firmy, pani Anna Świerczyńska, odebrała również dodatkowe wyróżnienie: Medal „Zasłużony dla rolnictwa”.

Konkurs AgroLiga jest organizowany od 1993 roku. Od 2008 r. Honorowy Patronat nad Galą AgroLigi sprawuje Prezydent RP. Laureaci konkursu, zarówno szczebla krajowego, jak i wojewódzkiego, stają się symbolem przedsiębiorczości, gospodarności w polskim rolnictwie oraz agrobiznesie. W ogólnopolskim finale uczestniczyli zwycięzcy konkursów regionalnych.

 

Forum Mleczarskie


POWIĄZANE

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych wystąpił 3 sierpnia 2020 r. do Ministra Roln...

Jak donosi serwis ouest-france, po dziesięcioleciach protestów części konsumentó...

Minister Jan Krzysztof Ardanowski spotkał się w środę z przedstawicielami organi...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę