MILWAUKEE TOUR 2022 - Narzędzia akumulatorowe podbijają Europę

2 września 2022
MILWAUKEE TOUR 2022 - Narzędzia akumulatorowe podbijają Europę

Rusza jesienna edycja MILWAUKEE TOUR 2022. Producent akumulatorowych elektronarzędzi zaprasza profesjonalistów z branży budowlanej, motoryzacyjnej, dekarskiej, stolarskiej i pielęgnacji zieleni na wrześniową edycję MILWAUKEE TOUR. W ciągu miesiąca w Polsce, Rumunii, Węgrzech, Czechach i Słowacji odbędzie się łącznie ponad 50 wydarzeń.

MILWAUKEE TOUR to seria wydarzeń organizowana we współpracy z lokalnymi dystrybutorami marki.


MILWAUKE TOUR


- MILWAUKEE TOUR cieszy się olbrzymim zainteresowaniem profesjonalistów. Tylko w letniej edycji uczestniczyło w nim 6200 osób z różnych branż. Dlatego we wrześniu MILWAUKEE TOUR zawita w kolejnych europejskich miastach. Dzięki temu profesjonaliści – pracownicy branży budowlanej, ogrodnicy, hydraulicy, elektrycy, mechanicy czy dekarze - będą mogli sprawdzić nasze elektronarzędzia i akcesoria w praktyce – komentuje Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager MILWAUKEE®. - To doskonała okazja, by zweryfikować ich trwałość, wytrzymałość, wydajność, czyli wszystko to, co kryje się pod hasłem „Nothing but HEAVY DUTY”– dodaje Mitko.

Począwszy od 2-go września (piątek) br., MILWAUKEE TOUR odwiedzi 14 polskich miejscowości: Ostrołękę, Piekary Śląskie, Częstochowę, Szczecin, Koszalin, Gdańsk, Bydgoszcz, Stare Miasto, Szamotuły, Bełchatów, Łódź, Rzeszów, Dębicę i Siedlce. Zaplanowanych zostało 6 wydarzeń na terenie Rumunii, ponad 10 na Węgrzech, 13 w Czechach i 5 na Słowacji.

Święto profesjonalistów

MILWAUKEE z myślą o europejskich profesjonalistach przygotowało przestrzeń do testowania akumulatorowych elektronarzędzi, które mocą z powodzeniem konkurują z rozwiązanymi napędzanymi spalinowo. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami takimi jak dwuakumulatorowa dmuchawa, subkompaktowa szlifierka punktowa, zszywacz do ogrodzeń, szlifierka oscylacyjna, wibrator plecakowy, nożyce do żywopłotu. Nie zabraknie strefy z narzędziami ręcznymi, akcesoriami, odzieżą ochronną czy systemami przechowywania. To idealna przestrzeń do wymiany doświadczeń i skorzystania z porad ekspertów marki. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami, a wśród nich Thunderbolt Challenge – konkurs na jak najszybsze zbudowanie instalacji z wykorzystaniem produktów marki. W edycji letniej rekordzista stworzył ją w 18 sekund! Czy komuś uda się pobić ten rekord? Przekonamy się już we wrześniu! Rejestracja na https://pl.milwaukeetool.eu/tour2022/.

 

 


***
O MILWAUKEE®

MILWAUKEE® jest przodującym dostawcą rozwiązań w branży narzędziowej, w tym przenośnych elektronarzędzi i dedykowanych akcesoriów, narzędzi ręcznych, systemów przechowywania i Środków Ochrony Indywidualnej dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE® jest liderem w branży zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™, M12™ oraz MX FUEL™. Katalizatorem kolejnych innowacji MILWAUKEE® od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw do rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie.


POWIĄZANE

Od czasu wycofania dodatkowej płatności do upraw roślin, które zatrzymują azot, ...

Kiedy, jak i dlaczego zmieniamy mleko w diecie dziecka? Powodów może być mnóstwo...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę