aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

MILWAUKEE TOUR 2022 - Narzędzia akumulatorowe podbijają Europę

2 września 2022
MILWAUKEE TOUR 2022 - Narzędzia akumulatorowe podbijają Europę

Rusza jesienna edycja MILWAUKEE TOUR 2022. Producent akumulatorowych elektronarzędzi zaprasza profesjonalistów z branży budowlanej, motoryzacyjnej, dekarskiej, stolarskiej i pielęgnacji zieleni na wrześniową edycję MILWAUKEE TOUR. W ciągu miesiąca w Polsce, Rumunii, Węgrzech, Czechach i Słowacji odbędzie się łącznie ponad 50 wydarzeń.

MILWAUKEE TOUR to seria wydarzeń organizowana we współpracy z lokalnymi dystrybutorami marki.


MILWAUKE TOUR


- MILWAUKEE TOUR cieszy się olbrzymim zainteresowaniem profesjonalistów. Tylko w letniej edycji uczestniczyło w nim 6200 osób z różnych branż. Dlatego we wrześniu MILWAUKEE TOUR zawita w kolejnych europejskich miastach. Dzięki temu profesjonaliści – pracownicy branży budowlanej, ogrodnicy, hydraulicy, elektrycy, mechanicy czy dekarze - będą mogli sprawdzić nasze elektronarzędzia i akcesoria w praktyce – komentuje Janusz Mitko, CEE Regional Marketing Manager MILWAUKEE®. - To doskonała okazja, by zweryfikować ich trwałość, wytrzymałość, wydajność, czyli wszystko to, co kryje się pod hasłem „Nothing but HEAVY DUTY”– dodaje Mitko.

Począwszy od 2-go września (piątek) br., MILWAUKEE TOUR odwiedzi 14 polskich miejscowości: Ostrołękę, Piekary Śląskie, Częstochowę, Szczecin, Koszalin, Gdańsk, Bydgoszcz, Stare Miasto, Szamotuły, Bełchatów, Łódź, Rzeszów, Dębicę i Siedlce. Zaplanowanych zostało 6 wydarzeń na terenie Rumunii, ponad 10 na Węgrzech, 13 w Czechach i 5 na Słowacji.

Święto profesjonalistów

MILWAUKEE z myślą o europejskich profesjonalistach przygotowało przestrzeń do testowania akumulatorowych elektronarzędzi, które mocą z powodzeniem konkurują z rozwiązanymi napędzanymi spalinowo. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi urządzeniami takimi jak dwuakumulatorowa dmuchawa, subkompaktowa szlifierka punktowa, zszywacz do ogrodzeń, szlifierka oscylacyjna, wibrator plecakowy, nożyce do żywopłotu. Nie zabraknie strefy z narzędziami ręcznymi, akcesoriami, odzieżą ochronną czy systemami przechowywania. To idealna przestrzeń do wymiany doświadczeń i skorzystania z porad ekspertów marki. Na uczestników czekają konkursy z nagrodami, a wśród nich Thunderbolt Challenge – konkurs na jak najszybsze zbudowanie instalacji z wykorzystaniem produktów marki. W edycji letniej rekordzista stworzył ją w 18 sekund! Czy komuś uda się pobić ten rekord? Przekonamy się już we wrześniu! Rejestracja na https://pl.milwaukeetool.eu/tour2022/.

 

 


***
O MILWAUKEE®

MILWAUKEE® jest przodującym dostawcą rozwiązań w branży narzędziowej, w tym przenośnych elektronarzędzi i dedykowanych akcesoriów, narzędzi ręcznych, systemów przechowywania i Środków Ochrony Indywidualnej dla profesjonalnych użytkowników. Od momentu rozpoczęcia działalności w 1924 roku, marka MILWAUKEE® jest liderem w branży zarówno pod względem trwałości, jak i wydajności. Koncentrując się m.in. na branży budowlanej, hydraulicznej, stolarskiej, dekarskiej i transportowej, marka oferuje najwyższej jakości rozwiązania technologiczne oparte na elastycznych platformach akumulatorowych M18™, M12™ oraz MX FUEL™. Katalizatorem kolejnych innowacji MILWAUKEE® od lat jest podnoszenie bezpieczeństwa i wydajności pracy profesjonalnego użytkownika, a także dążenie do stworzenia całkowicie bezprzewodowego środowiska pracy. Marka oferuje coraz większą ilość akumulatorowych alternatyw do rozwiązań napędzanych spalinowo, sieciowo bądź pneumatycznie.


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę