mlekovitka.pl – ruszył drugi sklep internetowy MLEKOVITY

3 listopada 2020
mlekovitka.pl – ruszył drugi sklep internetowy MLEKOVITY
Newseria Biznes

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsumentów i realizując strategię społecznej odpowiedzialności biznesu, Grupa MLEKOVITA, lider mleczarstwa w Europie Środkowo-Wschodniej, uruchomiła drugi już sklep internetowy – mlekovitka.pl. Dzięki temu z szerokiej oferty firmy mogą teraz skorzystać konsumenci w całej Polsce – przede wszystkim ci, którzy ze względu na panującą pandemię mają utrudniony dostęp do codziennych zakupów spożywczych. Od września 2020 r. z powodzeniem działa również sklep internetowy sba.com.pl z produktami mlecznymi skierowanymi do osób profesjonalnie uprawiających sport oraz amatorów, osób aktywnych i dbających o zdrowy styl życia.

W panującej obecnie sytuacji zapewnienie klientom możliwości zrobienia przez internet szybkich, wygodnych i bezpiecznych zakupów ich ulubionych mlecznych smakowitości stało się dla nas priorytetem. Zależy nam, aby nikomu nie zabrakło produktów nabiałowych, które są niezwykle ważnym elementem codziennej diety.  Dlatego w naszej strategii postawiliśmy na rozwój nowych kanałów sprzedaży. Realizując ją, we wrześniu br. uruchomiliśmy sklep internetowy sba.com.pl z produktami wysokobiałkowymi, m.in. z linii Super Body Active (SBA), a teraz do dyspozycji konsumentów oddajemy e-sklep mlekovitka.pl, w którym można zamawiać wyroby z naszego szerokiego asortymentu mówi Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA Dariusz Sapiński.

Produkty znajdujące się w ofercie e-sklepu mlekovitka.pl podzielono na kategorie, w których klient łatwo znajdzie to, czego szuka, m.in. mleko, masła i tłuszcze, jogurty, śmietany i śmietanki, sery żółte, sery białe, sery pleśniowe, sery topione, kefiry i maślanki, produkty bio czy produkty bez laktozy. W sklepie dostępne są ciekawe promocje, w tym codzienna atrakcyjna oferta oznaczona jako „Hit dnia”. Ponadto do zakupów o wartości powyżej 99 zł dołączana jest niespodzianka gratis. Zarejestrowani użytkownicy mogą zaś skorzystać z programu lojalnościowego Mlekovitka, w którym za każde wydane 1 zł przyznawany jest 1 punkt, a za rejestrację konta użytkownika i w dniu urodzin klient otrzymuje 100 punktów. Punkty zamieniane są na vouchery, które można zrealizować przy kolejnych zamówieniach.

Złożone w sklepie mlekovitka.pl zamówienia są realizowane na terenie Polski. Te zawierające przynajmniej jeden produkt wymagający chłodzenia (np. sery, jogurty czy masło) są dostarczane własnym transportem firmy. Jeśli natomiast zamawiane są wyłącznie produkty niewymagające chłodzenia, np. mleko UHT czy produkty w proszku, dostawa odbywa się za pośrednictwem kuriera. Zamówienia można również odbierać osobiście w hurtowniach MLEKOVITY oraz w sklepach firmowych Mlekovitka (lista punktów odbioru znajduje się na stronie mlekovitka.pl). Dla wygody kupujących dostępne są różne sposoby płatności: szybka płatność online, płatność przy pomocy karty kredytowej, przelewu bankowego, blikiem, za pomocą Google Pay lub gotówką przy odbiorze (kurierskie przesyłki za pobraniem).

Partnerem technologicznym, odpowiedzialnym za realizację obu sklepów internetowych, jest firma Custommerce.

 

 

Newseria Biznes


POWIĄZANE

Rolnicy - producenci papryki z polskiego zagłębia paprykowego na Południu Mazows...

„Przyjęta przez Rząd nowelizacja ustawy biopaliwowej to cios w producentów rzepa...

Polityka Europejskiego Zielonego Ładu może się przyczynić do wzrostu zainteresow...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę