CTR_80917

Multicco Agro z nową ofertą

29 września 2016
Multicco Agro z nową ofertą

Działająca w województwie podlaskim firma zajmująca się zaopatrzeniem indywidualnych gospodarstw rolnych i firm dystrybucyjnych poszerzyła zakres swojej działalności.

Multicco Agro to działające na terenie powiatów grajewskiego, kolneńskiego i piskiego przedsiębiorstwo zajmujące się hurtową i detaliczną sprzedażą materiałów paszowych i środków żywienia dla drobiu, bydła i trzody chlewnej. - Oferowane przez nas pasze zawierają wyłącznie wysoko przetworzone produkty zbilansowane w sposób, który zapewnia maksymalne przyrosty masy ciała zwierząt - wyjaśnia Wojciech Wendrzycki, prezes spółki.

Przedsiębiorstwo świadczy również usługi doradcze w zakresie żywienia, genetyki, profilaktyki oraz ekonomiki chowu i hodowli dbając o dobór odpowiednio zbilansowanych pasz. Program żywienia w gospodarstwie jest ustalany indywidualnie, w zależności od grupy wiekowej poszczególnych zwierząt.

W ostatnim czasie firma, której główny magazyn znajduje się w Kędziorowie, rozszerzyło ofertę o sprzedaż wysokojakościowych nawozów i nasion. - Doradzamy w zakresie uprawy roli i roślin, przedstawiając nowe technologie uprawy. Proponujemy wynajem maszyn i urządzeń rolniczych na atrakcyjnych finansowo warunkach. Nasi klienci mają też równiez możliwość skorzystania z usług transportowo-spedycyjnych świadczonych przez drugą należącą do naszej grupy spółkę, którą jest firma Multicco - dodaje Wojciech Wendrzycki.

Biuro prasowe Multicco Agro


POWIĄZANE

16 października br. ARiMR rozpoczęła wypłatę zaliczek na poczet płatności bezpoś...

Europa powinna przygotować się na ostrą konkurencję – mówi Günter Verheugen, był...

Wobec spodziewanego sprzeciwu państw członkowskich na odnowę zezwolenia na stoso...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę