Adama_1-15.08.2020
Bayer_dekalb_lipiec_2020

Nagraj własny spot wspierający polskich rolników i przedsiębiorców

8 lipca 2020
Nagraj własny spot wspierający polskich rolników i przedsiębiorców

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Bydgoszczy zaprasza mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w konkursie polegającym na nagraniu krótkiego spotu zachęcającego do zakupu polskich produktów rolno-spożywczych. Dzięki tym działaniom wspieramy polskich rolników i przedsiębiorców.

Konkurs będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej. Do udziału w nim zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, a także organizacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, jak choćby Koła Gospodyń Wiejskich.

Warto włączyć się w akcję i przedstawić swoje argumenty, zachęcając tym samym do patriotyzmu konsumenckiego i zakupu polskich produktów rolno-spożywczych. Każdy może stać się ambasadorem kampanii „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”. Wystarczy tylko nagrać krótki spot, zamieścić na swoim profilu, oznaczyć #KupujŚwiadomie #ProduktPolski #KOWRBydgoszcz oraz przesłać e-mailem swoje zgłoszenie.

Najciekawsze spoty zostaną nagrodzone. Jednak najważniejsza będzie satysfakcja z uczestnictwa w inicjatywie wspierającej polskich rolników i producentów, szczególnie w tym trudnym okresie.

Ze szczegółowymi informacjami i regulaminem można zapoznać się również na: www.facebook.com/kowrbydgoszcz lub #kowrbydgoszcz.

 

 

KOWR OT Bydgoszcz


POWIĄZANE

Zarząd Krajowej Rady Izb Rolniczych popierając wniosek Małopolskiej Izby Rolnicz...

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi przypomina, że do obrotu i stosowania w Pol...

23 lipca w Warszawie odbyła się gala, podczas której rozdano 37 statuetek Złoteg...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę