aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1
aaaaaaaaKongres Mięsny

Nagrody dla Mlekovity na Mleko-Expo 2016

23 listopada 2016
Nagrody dla Mlekovity na Mleko-Expo 2016

Podczas odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie XXV Targów Mleczarskich Mleko-Expo Mlekovita odebrała najwyższe laury we wszystkich najważniejszych kategoriach. Zajęła m.in. pierwsze miejsca w rankingach Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich oraz Największych Spółdzielczych Eksporterów Produktów Mleczarskich, w których od lat nieprzerwanie triumfuje.

Targi Mleczarskie Mleko-Expo to jedna z najważniejszych imprez w branży mleczarskiej, organizowana przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem tego wydarzenia, podczas którego spółdzielnie mleczarskie i firmy pracujące na rzecz mleczarstwa prezentują swoje produkty, jest promocja najlepszych wyrobów mlecznych oraz ich producentów. Mlekovita regularnie uczestniczy w tych targach, wspierając w ten sposób profesjonalny wizerunek marki, a jednocześnie zyskując okazję do bezpośrednich spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi. W tym roku impreza odbyła się w dniach 16-18 listopada.

Jednym z najistotniejszych wydarzeń Targów Mleczarskich Mleko-Expo jest uroczystość otwarcia połączona z ogłoszeniem wyników najważniejszych dla rynku mleczarskiego rankingów. Mlekovita we wszystkich okazała się najlepsza, tym samym odbierając:

• statuetkę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za zajęcie 1. miejsca w rankingu Największych i Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich w 2015 roku, wyłonionych z rankingu opracowywanego przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny;
• Puchar Prezesa Agencji Rynku Rolnego i Nagrodę Specjalną Prezesa Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich za zajęcie 1. miejsca w rankingu Największych Spółdzielczych Eksporterów w 2015 roku wg rankingu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związku Rewizyjnego.

Podczas XXV Targów Mleczarskich Mleko-Expo MLEKOVITA odebrała również wyróżnienia dla pięciu kategorii swoich produktów w konkursach na wyróżniającą, wysoką i najwyższą jakość produktów Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związku Rewizyjnego. Uznanie zyskały:

• zestaw: twaróg półtłusty bez laktozy i serek Wiejski Polski bez laktozy oraz ser twarogowy topiony Deliser i serek MiaMu szkolny,
• mleko Wydojone bez laktozy UHT 1,5% tł.,
• ser pleśniowy Brie,
• zestaw mleka smakowego UHT Wypasione (waniliowe, truskawkowe, czekoladowe),
• zestaw serów topionych w plastrach.

Wyróżnienia są znakomitym potwierdzeniem doskonałej jakości wyrobów marki Mlekovita.

Forum Mleczarskie


POWIĄZANE

Duńscy rolnicy są zaniepokojeni planami nałożenia podatku od emisji dwutlenku wę...

Oceniając coraz bardziej dramatyczne wydarzenia na granicy Polsko-Ukraińskiej i ...

Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Rolników Indywidualnych „Solidarność”stan...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę