aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Nagrody dla Mlekovity na Mleko-Expo 2016

23 listopada 2016
Nagrody dla Mlekovity na Mleko-Expo 2016

Podczas odbywających się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie XXV Targów Mleczarskich Mleko-Expo Mlekovita odebrała najwyższe laury we wszystkich najważniejszych kategoriach. Zajęła m.in. pierwsze miejsca w rankingach Najlepszych i Największych Spółdzielni Mleczarskich oraz Największych Spółdzielczych Eksporterów Produktów Mleczarskich, w których od lat nieprzerwanie triumfuje.

Targi Mleczarskie Mleko-Expo to jedna z najważniejszych imprez w branży mleczarskiej, organizowana przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Celem tego wydarzenia, podczas którego spółdzielnie mleczarskie i firmy pracujące na rzecz mleczarstwa prezentują swoje produkty, jest promocja najlepszych wyrobów mlecznych oraz ich producentów. Mlekovita regularnie uczestniczy w tych targach, wspierając w ten sposób profesjonalny wizerunek marki, a jednocześnie zyskując okazję do bezpośrednich spotkań z obecnymi i potencjalnymi partnerami handlowymi. W tym roku impreza odbyła się w dniach 16-18 listopada.

Jednym z najistotniejszych wydarzeń Targów Mleczarskich Mleko-Expo jest uroczystość otwarcia połączona z ogłoszeniem wyników najważniejszych dla rynku mleczarskiego rankingów. Mlekovita we wszystkich okazała się najlepsza, tym samym odbierając:

• statuetkę Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa za zajęcie 1. miejsca w rankingu Największych i Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich w 2015 roku, wyłonionych z rankingu opracowywanego przez Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Związek Rewizyjny;
• Puchar Prezesa Agencji Rynku Rolnego i Nagrodę Specjalną Prezesa Związku Pracodawców Eksporterów i Importerów Produktów Mleczarskich za zajęcie 1. miejsca w rankingu Największych Spółdzielczych Eksporterów w 2015 roku wg rankingu Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związku Rewizyjnego.

Podczas XXV Targów Mleczarskich Mleko-Expo MLEKOVITA odebrała również wyróżnienia dla pięciu kategorii swoich produktów w konkursach na wyróżniającą, wysoką i najwyższą jakość produktów Krajowego Związku Spółdzielni Mleczarskich Związku Rewizyjnego. Uznanie zyskały:

• zestaw: twaróg półtłusty bez laktozy i serek Wiejski Polski bez laktozy oraz ser twarogowy topiony Deliser i serek MiaMu szkolny,
• mleko Wydojone bez laktozy UHT 1,5% tł.,
• ser pleśniowy Brie,
• zestaw mleka smakowego UHT Wypasione (waniliowe, truskawkowe, czekoladowe),
• zestaw serów topionych w plastrach.

Wyróżnienia są znakomitym potwierdzeniem doskonałej jakości wyrobów marki Mlekovita.

Forum Mleczarskie


POWIĄZANE

W dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Choťovicach w Czechach odbyło się spotkanie p...

Przemyt migrantów: większa rola Europolu w zwalczaniu przemytu migrantów Przedst...

W dzisiejszych warunkach ważne jest, aby małe i średnie ukraińskie przedsiębiors...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę