aaaaaaaaaaaJOHN_DEERE1

Największe targi konopne w Polsce - Kanaba Fest 2023

29 marca 2023
Największe targi konopne w Polsce - Kanaba Fest 2023

Konopie rozrosły się na polskim rynku. Kosmetyki, suplementy, żywność, a nawet cegły czy papier konopny – możliwości tej rośliny są zadziwiające. I będzie można je poznać podczas Kanaba Fest, czyli największych targach konopnych w kraju. Na odwiedzających czeka ponad 100 wystawców, setki marek, tysiące produktów i ogrom bezcennej wiedzy. 

Kanaba Fest to wydarzenie dla pasjonatów, koneserów, użytkowników konopi i wszystkich zainteresowanych potencjałem tej rośliny. Są wśród nich lekarze, naukowcy, prawnicy, politycy, rolnicy, przedsiębiorcy, studenci i pacjenci. To nie tylko najstarsze targi konopne w Polsce, ale też okazja do zdobycia wiedzy, nowych kontaktów oraz do integracji branży.

 

Co w tym roku pojawi się na Kanaba Fest?

 

Po pierwsze wyselekcjonowane produkty i usługi oraz szeroki wachlarz wystawców: lokalnych, międzynarodowych, startujące biznesy, najciekawsze nowości i szanowane organizacje z wieloletnią tradycją. Zjawią się firmy zajmujące się produkcją odżywek i nawozów, sprzedawcy suszu, akcesoriów, producenci kosmetyków, ubrań z materiałów konopnych, produktów dla zwierząt.

 

Misją wydarzenia jest popularyzacja wiedzy o konopiach, więc jak zwykle działać będzie Strefa Edukacyjna. Tam specjaliści, aktywiści, eksperci z różnych sektorów, praktycy, teoretycy, ale też politycy będą merytorycznie dyskutować o wszelkich kwestiach związanych z konopiami. Gośćmi będą m.in. Prezes Stowarzyszenia Wolne Konopie Andrzej Dołecki, dr prawa Mateusz Klinowski, założyciel Kombinatu Konopnego Maciej Kowalski czy psychoterapeutka uzależnień Magda Bartnik. Wystąpienia w Strefie Edukacyjnej będzie można oglądać również online – aby skorzystać mogły również osoby, które nie będą miały możliwości przyjechania do Katowic.

 

Społeczność Kanaba Fest co roku przyznaje nagrody branży, podczas tej edycji rozdane zostaną aż cztery. W ramach plebiscytu Kanaba Cup wybierana będzie osobowość roku czyli osoba szczególnie aktywnie działająca na rzecz rozwoju branży, edukacji konopnej, etc. Nagrodzony zostanie także najlepszy produkt, najlepszy susz CBD/CBG oraz najlepsze stoisko targowe. Kanaba Cup staje się cykliczną okazją do integracji środowiska konopnego i do nagradzania osób, które działają na rzecz jego rozwoju.

 

W tym roku po raz pierwszy zorganizowana zostanie Strefa Med, gdzie będzie można porozmawiać ze specjalistami o korzyściach płynących z terapii kannabinoidami i poradzić się, w jakich przypadkach warto ją zastosować. Zaś dla osób, które chcą dowiedzieć się, jak dbać o zdrowie i urodę za pomocą tej rośliny, mamy Strefę Beauty. Zaproszeni zostali eksperci, którzy pomogą Ci dobrać najlepsze produkty i sposoby pielęgnacji. 

 

Co jeszcze? Warsztaty, na których będzie można dowiedzieć się o różnorodnych, niekiedy zaskakujących sposobach wykorzystania konopi (kulinarnych, kosmetycznych, a nawet… budowlanych). Będzie także strefa dla młodszych uczestników targów (Kids Zone), Strefa Chill oraz food trucki, gdzie można spróbować konopnego jedzenia sporządzonego według przepisów stworzonych specjalnie na to wydarzenie. Będzie także muzyka na żywo oraz pełna kultura: czyli konopie na zdjęciach i obrazach. Wszystko zakończone networkingowym after party.

 Termin: 6-7 maja 2023

Miejsce: Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

BILETY:

1-dniowy: 20 PLN

weekendowy: 30 PLN

VIP: 75 PLN (wejście na wydarzenie w sobotę oraz w niedzielę, gift bag special, wejście do strefy networking, wejście na after party)

 

Formularz akredytacyjny: https://bit.ly/kanabafest2023formularz

Materiały promocyjne do wykorzystania: https://bit.ly/Kanabazdjęcia 

Bilety do kupienia przez aplikację Going: https://bit.ly/KanabaFest2023

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/5i489jrIC


POWIĄZANE

Pan Grzegorz Jedamski, nie ustaje w swej walce o równe traktowanie rolników emer...

Żniwa 2024 – Złe perspektywy dla zbóż, stabilne dla nasion oleistych i pozytywne...

Z najnowszego badania zrealizowanego na zlecenie Koalicji Dbamy o wodę w związku...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę