Advertisement

Największe w Polsce targi 4x4 – Polacy nadal lubią duże samochody

10 listopada 2016
Największe w Polsce targi 4x4 – Polacy nadal lubią duże samochody
Newseria Lifestyle

W miniony weekend odbyły się największe w Polsce targi pojazdów terenowych i uterenowionych. Miłośnicy tego typu samochodów mogli nie tylko zapoznać się z ofertą rynkową, ale również z szeroką gamą akcesoriów.

Rynek samochodów z napędem na cztery koła nadal się rozwija, a wystawcy jednogłośnie komentują, że Polacy wciąż lubią jeździć dużymi samochodami. Na hali wystawienniczej OffRoad Show Poland 2016 odwiedzający mieli okazję porozmawiać ze specjalistami, a organizator przygotował liczne atrakcje – w tym „Strefę Podróżników” zorganizowaną przez Land Cruiser Adventure Club.

– Land Cruiser Adventure Club to grupa ludzi, których łączy wspólne hobby, czyli podróżowanie samochodami terenowymi. W naszym przypadku jest to głównie Toyota Land Cruiser oraz Toyota Hilux – mówi Michał Horodeński z Land Cruiser Adventure Club. – Tego typu miejsce to doskonała okazja, aby spotkać się z innymi klubowiczami oraz miłośnikami wypraw 4x4 i rozpocząć planowanie nowego sezonu, co w naszym przypadku oznacza między innymi organizację najważniejszej imprezy roku, czyli Toyota Offroad Festival.

Targi co roku przyciągają wielu miłośników podróży i fanów samochodów terenowych i uterenowionych.

– Widać wyraźnie, że ta branża bardzo dynamicznie się rozwija, a do tego dochodzi cały sektor rynku akcesoriów i części, czyli firmy przygotowujące samochody do wypraw i oferujące podzespoły pozwalające w dowolny sposób modyfikować pojazdy – dodaje Mirosław Bugajski, organizator OffRoad Show Poland 2016.

Newseria Lifestyle


POWIĄZANE

Unia Europejska zapowiedziała, że do 2020 r. przeznaczy 800 mln euro dla państw ...

Ponad 230 przedstawicieli świata kultury i nauki w liście do prezydenta Andrzeja...

Minister środowiska Jan Szyszko został wybrany prezydentem COP24 w Polsce - poin...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę