CTR_80917

Norwegia mierzona w zachwytach, a nie w koronach. Konkurs fotograficzny Fjord Line

22 września 2016

Fjord Line Polska ogłasza konkurs fotograficzny pod nazwą „Wspomnienia z wakacji w Norwegii”. Do wygrania niezapomniane wakacje w krainie fiordów: rejs dla czterech osób i dom wakacyjny, vouchery na prom i aparaty fotograficzne. Konkurs rozpoczyna się 20 września a kończy 30 listopada 2016 roku.

Na wakacje do Norwegii

Co roku fiordy norweskie znajdują się w pierwszej 10. najpiękniejszych miejsc na świecie (ranking National Geographic). Natura norweska przyprawia o zawrót głowy: góry sąsiadujące z morzem, wytapiające się lodowce, majestatyczne piękno fiordów, niezliczone wodospady, tysiące wysp, jezior polodowcowych – to widoki, które zapadają w pamięć. Co roku ta część Skandynawii przyciąga tysiące turystów spragnionych miejsc… bez turystów i obcowania z naturą. W Norwegii takie odosobnione miejsca znajdzie się z łatwością. Jednym ze sposobów na wygodne dotarcie na Półwysep Skandynawski jest promowa podróż morska, która ma taki dodatkowy walor, że można podróżować swoim samochodem już po samej Norwegii. Taka forma podróży daje swobodę wyboru, oszczędza czas i środki. Ofertę przepraw promowych z duńskiego portu w Hirtshals ma Fjord Line – organizator konkursu i fundator nagrody głównej (voucher na rejs w wysokości 2000 zł) i dwóch voucherów po 1000 zł. Drugim fundatorem nagrody głównej jest NOVASOL domy wakacyjne, posiadający najbogatszą ofertę domów wypoczynkowych w Norwegii. Są to domy prywatnych właścicieli, w malowniczych lokalizacjach, odosobnionych miejscach, w których mamy pewność, że nikt nie zakłóci naszego wypoczynku. Do wygrania w konkursie voucher na dom w wysokości 3500 zł.

Vouchery będzie można zrealizować do końca 2017 roku.

Miłośników fotografii na pewno ucieszy też możliwość wygrania najmniejszego na świecie aparatu cyfrowego do zdjęć natychmiastowych, czyli Polaroid Snap, fundatorem nagrody jest dystrybutor marki w Polsce, System Bank. Łączna wartość nagród wynosi 10 tys. zł.   

Co zrobić żeby wygrać?

Konkurs jest konkursem fotograficznym i tekstowym, żeby wygrać należy wysłać na adres: konkurs [at] fjordline.pl maksimum trzy zdjęcia z Norwegii uwieczniające niezapomniany moment, ulubione wspomnienie z tego kraju wraz z opisem co zdjęcie przedstawia. Szczegóły konkursu można znaleźć na stronie Fjord Line. Organizator czeka na zdjęcia w terminie od 20 września do 30 listopada 2016 roku.

Informacje o firmie

infowire.pl


POWIĄZANE

W dużych sieciach handlowych zaczyna brakować jaj. Powodem są wyższe ceny, które...

Do 22 października w Budapeszcie trwa promocja produktów spożywczych z metką „ma...

W sezonie 2016/2017 z Polski wywieziono 6,4 mln ton ziarna zbóż, łącznie z ziarn...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum
Jestesmy w spolecznosciach:

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Zgłoś uwagę