aaa_TSW_2023
CTR_2023

Nowość! Marka Piątnica wprowadza do oferty napoje roślinne. Poznaj nas od roślinnej strony!

5 stycznia 2022
Nowość! Marka Piątnica wprowadza do oferty napoje roślinne.  Poznaj nas od roślinnej strony!

OSM Piątnica rozszerza ofertę produktową o zupełną nowość! Już w styczniu, pod marką Piątnica Roślinna, pojawią się 2 warianty smakowe napojów roślinnych: owsiane i sojowe.

 

Rosnąca popularność żywności pochodzenia roślinnego, a zwłaszcza roślinnych zamienników mleka, jest obecnie jednym z wiodących trendów konsumenckich. Piątnica, jako najsilniejsza marka nabiałowa w Polsce i synonim najwyższej jakości produktów, odpowiada na tę potrzebę, uzupełniając swą ofertę o kategorię napojów roślinnych. Dzięki temu po produkty z Piątnicy mogą sięgać konsumenci o różnych preferencjach żywieniowych.

 

„W Piątnicy z uwagą wsłuchujemy się w głosy konsumentów, a nasze nowości są odpowiedzią na ich potrzeby i oczekiwania. Obserwujemy rosnące zainteresowanie żywnością roślinną już nie tylko wśród wegan czy wegetarian. To trend, do którego dołączają także osoby nierezygnujące ze spożywania tradycyjnego nabiału, chcące urozmaicić swą dietę, czy poszukujące nowych doznań smakowych. Po nasze napoje roślinne może więc sięgnąć każdy, niezależnie od preferencji żywieniowych. Cechuje je duża uniwersalność zastosowań – można je stosować tam, gdzie używane jest mleko. Dodatkowo, tak jak wszystkie nasze produkty, mają prosty, naturalny skład i są wyjątkowo smaczne. To najwyższa jakość, którą gwarantuje marka Piątnica” – mówi Łukasz Kalinowski, Wiceprezes OSM Piątnica.

 

Napoje roślinne z Piątnicy – poznaj nas od roślinnej strony

Nowe napoje roślinne z Piątnicy mają prosty skład, oparty wyłącznie o naturalne składniki. Wyróżniają się delikatnie słodkim smakiem (bez dodatku cukru) oraz idealną konsystencją zbliżoną do mleka krowiego. Jako produkty roślinne nie zawierają laktozy. Tak jak wszystkie produkty OSMPiątnica, tworzone są z dbałością o najwyższą jakość, dlatego są tak smaczne i sprawdzająsię w wielu zastosowaniach kulinarnych równie dobrze, jak klasyczne mleko. Napoje roślinne Piątnicy dostępne są w 2 wariantach smakowych: owsianym i sojowym. Produkty należy przechowywać w warunkach chłodniczych.

 

Napój owsiany Piątnica Roślinna

To pasteryzowany napój roślinny o delikatnym, naturalnie słodkim smaku, w składzie którego znajdują się jedynie takie składniki jak: owies z upraw ekologicznych, olej słonecznikowy, sól i woda. Produkt nie zawiera dodatku cukru i świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie mleko, jako baza lub dodatek do wielu dań.

 

Napój sojowy Piątnica Roślinna

To produkt o prostym składzie, w którym występują tylko naturalne składniki, a pozyskiwana do jego produkcji soja pochodzi z upraw na terenach Unii Europejskiej. Napój wyróżnia się odpowiednio zbalansowanym smakiem oraz zawartością białka bliską mleku krowiemu. Dzięki temu wyśmienicie smakuje i znajduje wszechstronne wykorzystanie w kuchni.


Napoje roślinne z Piątnicy są idealne do stosowania na wiele sposobów – doskonale łączą się z kawą, znakomicie nadają się do przyrządzania koktajli czy owsianki, wzbogacają smak naleśników oraz wypieków. Dostępne są w rozpoznawalnej butelce z rączką, o pojemności 1 l, a znaleźć je można tam, gdzie pozostałe produkty z Piątnicy, czyli w lodówce.


Znana i rozpoznawalna marka Piątnica gwarantuje zainteresowanie nowymi produktami oraz wysoką rotację w punkcie sprzedaży.
Biuro prasowe OSM Piątnica


POWIĄZANE

Posłowie Parlamentu Europejskiego osiągnęli porozumienie polityczne z Radą w spr...

To wyjątkowe wydarzenie i idealna okazja, by rozprawić się z “rybimi” mitami, po...

Polska umacnia swoją pozycję europejskiego lidera w produkcji mięsa drobiowego! ...


Komentarze

Bądź na bieżąco

Zapisz się do newslettera

Każdego dnia najnowsze artykuły, ostatnie ogłoszenia, najświeższe komentarze, ostatnie posty z forum

Najpopularniejsze tematy

gospodarkapracaprzetargi
Nowy PPR (stopka)
Jestesmy w spolecznosciach:
Zgłoś uwagę